+ Meer informatie

Zij haalden dit jaar het diploma binnen

25 minuten leestijd

Burg. Folkerts te Elburg
                                                    C-opleiding

  Dirk Hoogers, Theo van der Kamp, Henrik Verbaan, Wilco Blokzijl, Joan de Jong, Gerard Kloostra, Geert van der Wal, Gerrit van Aperlo, Daan Balk, Arnoud Beekman, Gerard Broekhuizen, Jan Coenraad Deelman, Dinant Pruis, Aard Ruijter, Wim Sanders. Peter Smit, Alex Berghorst, Jeroen Eikenaar, Jaco van 't Goor, Gerard Harderwijk, Cor Hoekerd, Dirk  uenestein. Peter van der Ouw, Frank Spaling, Rudy Stroet, Matthé Vos, Gerard den Besten, Huibert van Boven, Bert van Hattem, Henry van fooren, Erik Huitema, Cor van de lamp, Wilco Kloek, Eric van de Werfhorst. Jan van Wijhe, Gerrit van er Ziel, Arie ten Hove. Jan van Hat;m, Jacob Schut, Herman van Asselt, irik Beek, Henk Beelen, Jef Biemond, /im Drost, John Evertse, Jacco rieuvirdorp, Henk Jan van de Ham, ,obèrt Harteveld, Harrie ten Hove, .'gbert Kroneman, Erik van Lohuien, Arnold Plakke, Martin Rijkee, «rtrik Smit, Jeroen Smit, Jan Wil Timmer, Marco Visser, Marcel bogd, Hans Voorwinden, Marcel 'ugts, Lud Buitenhuis, Hans Eibrink, >ick van Heerde, Gerrit Kwakkel, eter Lokhorst, Bert Rotman, Geert érwel, Berthel Veldkamp, Gerrit 'eldkamp, William Vierhuis, Hans de leine, Herwin Fidder.
                                                      Elektro
  Bert Brouwers, Martin Bron, Artiech Flier, Gertjan ten Hoope, Gert Jan Schreurs, Freddy Witter, Cor ïn den Hul, Jan Leusink, Drik van er Molen, Gerrit Polinder, Jan Ver'eij, Diesmer Vlieger, Lucel van de elden, Alexander de Graaf, Alex van teenbrugge, Edwin Vaessen, Wim ïn de Brink, Gert van Boven, Gerrit ïn Norel, Jan Puttenstein, Eric Wessels.
                                                      BouwtechniekBeert Berghorst, Wilco Bonhof, ric Docter, Aart Engeltjes, Herman roothand, Gerjan Kroes, Robert de laa, Wim van Dieren, Henri Kroon, Gerrit Krooneman, Mannes Leusink, 'im van Kolthoom, André Besamus, Lammert Haverkamp, Henrie Niekerk, Aalt Schouten, Johnny van alk, Rob van der Zande, Hendrik roothuis, Marinus uit de Fles, Benie Plender, Johnny Tukker, Bennie lieger, Gerrit Jan Doornewaard, hm Kroes.
                                                      Mechanica
  André IJzerman, Henk Holstege, enri Holstege, Aart Bosman, Barend Bosman, Arjen de Gunst, Erik Jansen, erald Lekkerkerker, Peter Plender, 'illem ten Hoope, Jan Huenestein, enk Kroon, Jan van Loo, Wilfred m Nieuwenhuijzen, Dries Pater, Jan akker, Hans Bouw, Hendrik Polinit, Gerard Vierhout, Hans Wteneerde, Gerrit van de Beek, Richard Boeve, Albert van 't Hul, Hehdri Aoeber, Richard van het Ende, enk Kroes, André van Ommen, Bennie Pap.
                                                       Metselen
  André Siebelink, Richard Lokhorst, ees Hoekerd, Henk Vlijm, Gerrit van ieren, Gerrit van 't Hof, Hendri van ooren, Henk Kloek, Bertus Veld)en, Jakob van het Ende, Harry van ; Kamp, Anne Penninga.
                                                      Motorvoertuigen
  Henk Docter, Jan Haas, Willem Vos, Anton Rook, Gerard Kroes, Peter van Werfhorst, Lambèrt Visch, Bennie Grootenhuis, Jacob van Olst, Henrie Groeneveld, Tijmen Kloek, Gert Post, Ferdinand Korenberg, Aalt Mulder, Idred Sellis, Hans Steert, Aalt van 't ïen, Jan Bosman, André Mulder, ihn Sanders.

De Wegwijzer te Rijssen
                                                     EHBO

   Martin Waanders, Jannita ten Ho, Nancy Kiestra, Marjan Slettenar, Henriëtten Wild, Jennita ter aat, Anja Stam.
                                                   Receptioniste
  Ans Aanstoot, Dianne Bosschers.  
                                                    Bedrijfsrekenen
  Netty Harbers.
                                                    Kantoorpraktijk
  Netty Harbers.
                                                    Handelscorrespondentie
  Netty Harbers.
                                                    Engels
  Anja Stam.
                                                    Bromfietsrijbewijs
  Jan Bosman, Wim Reefhuis, Henk Wessels, Dinant Mensink, Arjan Niekerk,Petra Kok.
                                                    Informatica
  E. de Vries, J.G. ten Hove, J. ten jve-Scharphof, A. Vrugteveen, M.Paalman, A.E.M. Blom, A. Folbert,Isik. 

Chr. school voor Mavo te Rijssen
  Ineke Altena, Marion Altena, Ria Assink, Anja Averesch, Agnes ter vest. Marien Baan, Wilma Baan, leke Baard, Dianne Bakker, Geert 
Bakker, Diana Beltman, Mechteld Beukers, Linda Beverdam, Linda Bloemendal, Joke ten Bolscher, Hester Borghuis, Bert Bosschers, Gerrit Bouwhuis, Jolanda Breukelman, Anja ten Brinke, Jenny Broeze, Arjan ten Cate, Liesbeth Dannenberg, Wim Dannenberg, Lenie van den Doel, Gerrit Doom, Corina van Eenennaam, Erica Ezendam, Martin Floor, Annette Gerritsen, Emy Getkate, Jan Goorman, Carla de Graaf, Gülay Gül, Jan Hakkert, André Hakvoort, Fredy Harbers, Ria Harbers, Herman ter Harmsel, Jeannette Harmsen, Evelien Heersink, Henk Heuvelman, René Hiltjesdam, Ernst Jan ten Hove, Ida ten Hove, Ina ten Hove, Rutger ten Hove, Erwin Hulst, Robert Hulst, Herald Kamphuis, Maarten Kanis, Janneke ter Keurst, Sandra Klein Hegeman, Johnny van der Kolk, Wim van der Kolk, Gerrit Koster, Jan Koster, Nanda Koster, Dirk Jan Kraa, Jan Kreijkes, Otto Kreijkes. Riekie Kreijfces, Arjan Kwast, Ernst Jan Leijendekker, Gusta Lichtenberg, Arend Ligtenberg, Dineke Ligtenberg, Ineke Ligtenberg, Rineke Ligtenberg, Jan van Losser, Jan Pieter Maas, Dinant van de Maat, Wilma ter Maat, Mirjam Meijer, Gerrit Meijerink, Ria Mooiweer, Niels Mook, Ube Murre, Martin Nijholt, Karin Nijland, Marianne Nijland, Diederik Nijland, Margriet Nijsink, Inge Nijzink, Karin Nijzink, Gerinde Nijmeijer, Edwin Paalman, Agnes Paauwe, Regina Pluimers, Ans Poortman, Erwin Pijffers, Gert Jan Rolleman, Gerdien Roosink, Joke Rijkeboer, Eduard Rozendom, Jeannette Rozendom, Andrea Schipper, lenge Schoterman, Erna Schuitemaker, Wim Siemerink, Arjan Slagman, Anita Stam, Gerdien Stam, Hanneke ter Steege, Rina ter Steege, Annemarie Stuut, Anneke Teela, Rudy Valk, Ina Vinkers, Gerjola Voortman, Mandri Voortman, Margret Voortman, Mirjam Voortman, Dini Vruggink, Arjan Waalderink, Jan Waanders, Gerinda Wassink, Erik ter Weele, Alies Wessels. Jan Wessels, Dick de Wilde, Ayse Yilmaz. 

Vormingsinstituut Nunspeet/Putten
                                                          Ehbo
  Gerdien van Weeghel, Reinalda Vlijm, Reina Vlij, Rima Lahdo, Ellie Bredeweg, Brigitta Monfrooy, Alieke Docter, Jacoline Wajer, Gerrie Blaauw, Maria van Zalk, Maria Bouw. 
                                                           Steno 
  Gerrie Blaauw, Greetje Bouman. Typen Anja Schreuder, Monique Brosi, Wilmarijn Withaar-de Jong, Thea Knoppert, Tineke Riedeman, Marieke Bronkhorst, Hennie Geurtsen, Dirkje van 't Goor, Hennie van Dorp, Hennie Berghorst, Batje Schutte, Grietje Leusink, Gerrie Blaauw, Karen van Beek. 
                                                          Bedrijfsrekenen 
  Hetty Boeve, Gerda Huisman, Henk Neijmeijer, Tinca Ruiter, Woutera van de Poppe, Gerrie van Spijkeren. 
                                                         Boeken en rekenen 
  Hetty Boeve, Gerda Huisman, Jentina Juffer, Henk Neijmeijer, Margreet Niezen, Tinca Ruiter, Woutera van de Poppe, Joke van Vleeren. 
                                                        Handelscorrespondentie 
  Hetty Boeve, Gerda Huisman, Jentina Juffer, 'Henk Neijmeijer, Margreet Niezen, Marlies Pleijter, Tinca jRuiter, Thea van de Kolk, Wouters van de Poppe, Gerrie van Spijkeren.
                                                        Verkooppraktijk 
  Hetty Boeve, Gerda Huisman, Dinie Jansen, Jentina Juffer, Margreet Niezen, Marlies Pleijter, Alida Teunissen, Thea van de Kolk, Woutera van de Poppe, Gerrie van Spijkeren, Joke van Vleeren. 
                                                        Kantoorpraktijk 
  Henk Neijmeijer. 
                                                        Noteren en rapporteren 
  Lize Bonestroo, Greetje Bouman, Karen van Beek. 
                                                        Financiële administratie 
  Greetje Bouman. 
                                                        Zakelijke administratie 
  Lize Bonestroo, Greetje Bouman, Karen van Beek. 
                                                       Kantoorpraktijk II
  Lize Bonestroo, Greetje Bouman.
                                                       Computerkunde
  Greetje Bouman.
                                                       Costumière
  Wilma Duits, Mary Mulder, Marlies Smit, Gerda ten Voorde, Hennie Geurtsen 
                                                       Coupeuse 
  Leny Andringa. 
                                                     Modinette 
  Christina Luiting. 
                                               Theoriegedeelte rijvaardigheidsbewijs 
  Anton Bouw, Ellie Bredeweg, Beppie V. Deuveren, John v. Dijkhuizen, Jan Jonker, Barbera v. Koesveld, Arie de Mots, Batje Schutte. 

Chr. mavo te Nunspeet 
  Sigrid Aalfs, Arian v. Arkel, Marcel Beeke, Marijke v.d. Berg, Arnold Berghorst, Jolanda Bixerman, René Blom, Bertha Boeven, Hans Bonestroo, Wim Bonestroo, Willem . v.d. Bosch, Yvonne Bredeweg, Marian v.d. Brug, Martin v.d. Brug, Wichard Bruinink, Sandra Bijlstra, Gesina Dekker, Jolanda Dekker, Robert Dekker, Carolien Docter, Marco v. Dorp, Hendrie Drost, Janita v. Egteren, Wilma Elskamp, Lies v. Engelen, Karin Evertse, Amoud Fledderus, Gretha Franken, Willeke v. Geest, Petra Gerritsen, Petra Greven, Ronald Greven, René Grit, Christien Hagen, André Hagenbeek, Harriet Hendriksen, Frank Hillen, Joke Hofman, Jolanda v.d. Horst, Dick Huisman, Aart Karsten, Helga Kelder, Peter v. Klompenburg, Ronald Koerhuis, Esther Mennema, Jolanda Methorst, Arnoud Miske. Evert Mol, Wytze Mollema, Trudie Mulder, Bemhard Neijmeijer, Ellen v. Nieuwenhuize, Marco Overdijk, Diede Paauwe, Threa Pap, Martin Penning, Elles Poot, Evelien Reekers, Herman Reezigt, Wilma Rekers, Hetty Rens, Jeannette v. Renselaar, Richard Roestenburg, Frans v. Rooijen, Leon V. Rooijen, Peter Rüter, René Rutgers, Edith v.d. Schootbrugge, Benny v.d. Streek, Jan Stronkhorst, Corina Venema, Jenette Verdouw, Erwin Verdunnen, Wim Verhagen, Paul de Vlieger, Bea 'Vlijm, Johan Voortman, Petra Vos, Gert de Vries, Geraline Wajer, Harry Westerink, Gerhard Wijnne, Thijs v.d. Zee, Arnold Zoet, Machteld de Zwaan. 

Spectrummavo te Stellendam 
  Astrid ten Bosch, Johann van Broekhoven, Annelies Cranendonk, Anton Gebuis, Marianne van Geest, Leo de Geus, Marieke van Huizen, Léon Koese, Arja Kooyman, Marion Lokker, Johan Oomkes, Mariëtte van Oostenbrugge, Lisanne Rodenhuis, Jacqueline van den Steenhoven, Irma Zonneveld, Kees Akershoek, Anja van den Berg, René van Ede, Elma Emaus, Nicolette Frijters, Chris Hoek, Anneke Hoek, Corrie van Hoven, Leo Klijn, Anja Mierop, Margriet Santifort, Jos van der Tang, Maja Tanis, Leo 't Hart, Peter Feller, Inge Grinwis, Willeke Groenendijk, Albert van Holten, Annemarie Koese, Tea 't Mannetje, Fiona Sjouken, Henri Tanis, Astrid Melissant, Hans van Herk. 

Chr. mavo te Tholen
  Karin Bolier, Anja Quist, Ingrid Engberts, Gerrit Atres, Hery Nijnoff, Kees Sulkers, Paul Vogelaar, Peter de Jager, Marco Duine, Marja Minheere, Jonathan Snoeck, Jolanda Bijnagte, Heleen Jansens, Annet Noom, André Visser, Marleen Uyl, Jolanda van Houdt, Marleen de Graaf, Corry de Jong, Greetje Slager, Leny Quaak, Corona Bruynzeel, Mama van Dijke, Petra Goedegbuure, Elleke Heijboer, Leo van 't Hof, Coby van Popering, Ineke Rijnberg, Marian Rijnberg, Jacqueline Dorst, Rianne Dorst, Corry Groenewege, Daaf de Rijke, Jaap de Rijke, Martin Verburgh, Dik Kuiper, Erna van Dijke, Marcel ten Hove, Diana den Haan, Glen Moerland, Sandra van Oudenaarde, Conny Verwijs, Marjo Smits, Rico Hagen, Jacko Knuist, Huibert de Rooy, Johan ter Beek, Henk 't Hart, Hans Kalle, José Schot, Benitta Deurloo, Kees Laban, Paulien Quist. 

Mavo De Poort te Kesteren 
  Thea van Amerongen, Niek Augustinus, Conny van den Berg, Martien van Beusichem, Gea Blankenstijn, Bram Boot, Jos Boot, Truus Brienissen, Marina van Broekhuyze, Marga Birnt, Gerritje van de Bijl, Corina van Capel, René van Dee, Lia Didis, Erik van Doom, Evelien van Eldik, Henrieke van Eldik, Joke van Eldik, Anja van Ewijk, Wilma Franken, Gerdien van de Garde, Gert van Gessel, Thea Geurts, Alexander de Geus, Jaqueline van der Giessen, Ellen de Graaf, Ida de Haan, Marjorie Harteman, Henk van den Hatert, Tonia Hermsen, Cobi Hoefakker, Gabriëlle de Hoop, Liesbeth Huiberts, Frank Kap, Alies Kikkert, Alie van Kleef, Corrie van Kleef, Gerda van Kleef, Niesje van Kleef, Marianne van de Kolk, Janine Koster, Ineke de Krieger, Nellie van Laar, Ariënne Langelaar, Anja van Leyen, Jan Mulder, Margreet van Noort, Ariën Peterse, Eefje Roelof sen, Trudie van Rijswijk, Nellie Schalk, Jan Schipper, Elisabeth Scholtus, Anja van der Sluis, Gerdi Staal, Erik van der Stam, Klaas van Steenbergen, Marina Sukkel, Marius Tom Broers, Astrid van Utrecht, Gerard Valkenburg, Anja Versnel, Aline Verwoert, Gerrie Verwoert, Jan Verwoert, Dieske Weiman, Jos de Wit, Janine Wienweerde, Conny Zaaijer, Simone Zaaijer, Corina Zaaijer, Nelie Zaaijer, Mathilde van de Zandschulp, Joeki Toet, Coby Arends, Jacqueline Arends. 

Chr. mavo te Putten 
  Janneke Aalten, Dave Adams, Jan-Willem Adams, Karin van Asselt, Patricia van Asselt, Ton Baauw, Jan-Willem van Bart, Gert van Beek, Gisella van Beek, Monique van Beek, Marja Beekman, Hedwig de Beer, Renata van den Bergh, Nalan Beijnen, Annette van Bloemendaal, André van den Bor, Evelien Bouw, Thea Brink, Beryl Bronkhorst, Margreet Bijnagte, Beate Manon Clakhoven, René Dekker, Ton Dekker, Marko Does, Marjanne van Dompseler, Diana Doppenberg, Eric Doppenberg, Bert Elbertsen, Ada Evers, Astrid Evers, Mariëtte Feij, Leon Fleischeuer, Erna van Galen, Monique Gardenbroek, Janine Geskus, Marieke van der Goot, Martine Groeneveld, Jolanda van den Ham, Bertha Hofman, Saskia Hooij, Mona Hutten, Ronald Hijmissen, Bernadet Jansen, Susanne Katus, Wilmy Klarenbeek, René Klarenbeek, Herma Klok, Wilma Koopman, Jeanet Kraay, Henny Kuijl, Henny van de langemheen, Aryanne Leeflang, Marijke Leeflang, Eugenie van Meerveld, Edwin Meiling, Herbert Meinders, Wim Meijerman, Marian van Morselaar, Frank Mulder, Chantal Muller, Gert van Nieuwenhuizen, Jeannette van Nieuwenhuizen, Els Ochs, Petra van Ommen, Marjon van Oosterom, Michel Ordeman, Agnes Pastunink, Jan Paul Pastunink, Willie Petersen, Rutger van de Pol, Wouter van de Pol, Karin Prummef, Goos Riphagen, Rini Ruitenschild, Joke de Ruiter, Peter Scheers, Jacqueline Schreuder, Aart Schuchard, Petra Schut, Tanja Schut, Miranda Schuur, Walther Siksma, Aart van Sligtenhorst, Hetty Slijkhuis, Annet Smienk, Paula Stal, Jennifer Stam, Miranda van der Steeg, Lonneke Stienstra, Marianne Stoffelsen, Willeke Stoffelsen, Kira Telgen, Marion Termaat, Bertine Timmer, Bea Tomassen, Wim van der Valk, Aart Vonhof, Mark Waaijenberg, Bianca Wassink, Gert Wassink, Jet Wever, Mirjam Willemsen, Alina Wolbers. Marjolein Zandbergen, Jeanette van Zoeren, Antwa van Zijl. 

Chr. mts te Rotterdam
                                                          Bouwkunde
  Aad Albers, Dick de Graaf, Bert van der Hoeven, Gerard Hulst, Chris van der Ploeg, Pieter Rietveld, Arie den Uyl, Maarten Verwaayen.
                                                          Elektro
  Johan Bel, Rinus van Bemmelen, Henk Bijlsma, John Groeneweg, Hans Kok, René Kooij, Albert van Laviere, Michael Martens, Jan-Wolter Oord, Hans Roggeveen, Albert Rond, Ben Ruissen, Dedde van Zwol.
                                                          Elektronica Philip Brouwer, Henk Hoven, Paul van der Knijff, Peter Kranendonk, Hans van der Meeren, Arie Roobol, Johan Roos, Jan van der Velden
                                                          Energietechniek
  Ronald Claassen.                                                      
                                                         Werktuigbouw
  Kees Dreyer, Aschwin van Es, Quino van Gog, René Groeveld, Peter van der Ham, Paul Hartog, Caspar Heij,  ees Hoogendijk, Karel van Kampen, Albert Korres, Jan de Kwant, Jaco Monteny, Theo Poot, Maarten Smouter, Arjen van Stenis, Pedro van der Stoep, Gerrit Stolk, Wim Tuyl, Aad de Vogel, Wim Voogt, Wout van Vuuren, Henk de Zwart. 

Agrarische School te Maartensdijk
                                                          Melken

  F. van Amerongen, M. Avezaath, D. Bakker, E. Bakker, J. P. Bakker, S. v. Bogerijen, J. Brouwer,  . Carelse, C. J. v. Delft, M. Donkersloot, W. Groen, D. de Groot, P. v.d. Heide, L. v. Hooijdonk, P. de Hom, F. Klein, M. Kroese, E. Meiners, G. J. Meijers, L. Niessen, K. Pelsma, J. v. Rijn, P. Sanchez de Boevé, J. V. Schellen, J. Sirag, E. Sluimer, P. Storm, R. Veldhuizen, M. de Visser.
                                                          Booglassen
  G. Carelse, P. de Hom, J. S. van Westendorp, L. v. Hooydonk, E. Meiners, R. Plug, A. Strengholt, J. Diks, L. v.d. Hengel, D. J. Heuff, B. J. Huiden, B. de Jong, A. Laarman, E. Loman, P. Matser, M. Vroege, G. v. Walderveen, G. J. de With, J. v. Woudenberg. 
                                                           Timmeren
  Dick Keinemans, Nico Meiresonne, André van Veen, Cor van der Vliet, André Baks, Peter v.d. Bogert, André Bouman, Kees Bruygom, John Buizer, André Ermstrang, Eimert van Giessen, Arno Kanselaar, Josje Oomen, Gerard van Oudheusden, Arie van de Perk, Gerard Pruijssen, Arjan Pullen, John Rochat, "Theo Sterrenburg, Arend Zandvliet, Henk Hendriks, Alex de Jong, Ad Roza, André de Ruiter, Marco Sterk, André van Veen, Leo van Veen, Ronald in 't Veld, Jan Verhoeks, Henri Versfeld, Jan Vos, Kees de Vries, G. Bok. 
                                                            Mechanica Theo Biesheuvel, Leon Klijn, Bram v.d. Kolk, Ali Tinasli, Eddie van Wijk, Marcel Bouman, André van Boxtel, Jan Willem den Dekker, Cor van Giessen, Albert Kraaij, Alexander Kramer, Erik van Mersbergen, Gijsbert v.d. Nat, Frank Nieuwkoop, Ad Pieterse, Wim Schreuders, Pieter v.d. Velden, Jacco v.d. Werken, Kees v.d. Zalm. 
                                                            Elektrotechniek 
  Gerlinde van Beek, Dick Bouman, Peter Duister, Wiljan van Geffen, Danny 't Gilde, Linus van Herpen, Johnny Lievaart, Nico Treffers, Kees van Veen, Goof van de Werken, Erwin de Wit, André de Zeeuw, Tomas Bayense, Alibert Bok, Arie Bouman, Pim Driessen, Arie Duyster, Janpeter Elekmans, Jan Ermstrang, Arjan van Helden, Eric van de Laar, Anton van de Oever, Rudy Schoester, Arjan Sterrenburg, Eddy van Tilburg, Ger Versluis, Marco Kwetters. 
                                                            Motorvoertuigen 
  Johan Donders, Marjiel Dijkhof, Peter van Haaften, Dick Hobo, Bernhard van Loon, Arnout v.d. Nat, Wilfred de Ruiter, Harry Spee, Peter van Wijlen. 
                                                           Metselen 
  Arno Bouman, Mare Bouman, John van Brakel, Jan van Eek, Arjan van Haaften, Jacky van Heraert, Tonnie van Hemert, Theo van Heukelum, Gert Kanselaar, René Kant, Peter de Leeuw, Gerrit v.d. Linden, Johan van Oudheusden, Peter Smits, Kees v.d. Steenhoven, Erik van Veen, Johan de Waal, Marco van Willigen, Otto Bouman. 

Chr. Ihno te ZuiHchem 
  Ellen Ekelmans, Anjo Hooykaas, Betsie v.d. Laar, Annelies Murray, Sophia V. Ooijen, Connie de Vries, Greta Vroegh, Jenneke van Aalst, Lenie van Ballegooijen, Jannie Bayense, Annemarie Benckhuysen, Petra van Honk, Elly Kerkhof, Ans v.d. Linden, Adri Oomen, Gerda Slegh, Marieke van Veen, Petra Vos, Riane Vos, Lydia Wabbijn, Mira van Wijk, Gea van Wijnen, Linda Klop, Petra van Veen. 

De Driestar te Gouda 
                                                        PA 
  Gonnelies Bart, Anja van den Berg, Lucy van den Berg, Lineke Bestman, Lia Blankesteijn, Lianne Boef, Jan Boer, Saskia van den Bos, Wilma Bos, Anneke Bremmer, Ruud den Broeder, Marianne van den Broek, Jaap Broekman, Hermien van Brussel, Nella de Bruijn, Joanne den Butter, Dineke Daudey, Willemien Deelen, Cornelia den Dekker, Leen van Dijk, Harriet van den Dool, Arjan Dorst, Jeannette van Eek, Caroline Eikelboom, Jette Flipse, Krijnie Fris, Nicoline van Gaaien, Dina de Geus, Jaap Gouman, Janneke van der Gouwe, Janny Graveland, Marianne de Haas, Hilly Hakkers, Marjanne van Harmeien, Bram ter Harmsel, Gerda Harrewijn, Leo den Hartog, Berrie Haverkamp, Gerard de Heer, Corine Heetebrij, Annie Hoekman, Hugo ten Hoor, Anneke van Horssen, Louisa Idema, Martin ertjan Kaan, Seleke Kaashoek, Adri Kersbergen, John de Kleer, Coby Klok, André van der Kraan, Henriette Kruidenier, Mariet van der Lee, Nelleke Lelie, Arian Lier, Johan Maliepaard, Janny van Maren, Judy van der Meij, Cora Middelkoop, William Middelkoop, Karin Moree, Jeannette Muilwijk, Jannet Muilwijk, Wilma Nieuwenhuis, Aart van den Noort, Wim Noteboom, Evaline de Olde, Rina de Olde, Cora Oosterom, Linda Oosterwijk, Hanneke van Oostrum, Marianne van Os, Ineke Oussoren, André Overbeeke, Mark van Pelt, Margret Pesselse, Ineke Pluimers, Corry de Roode, Marleen Rooza, Lieneke Saly, Henriette Schokker, Mieke Schoonhoven, Anneke Schouten, Aletta Selles, Anneke Soeteman, Marjan Spijk, Els Trommel, Hannie " van Utrecht, Wilma Vader, Betsie van de Vendel, "Tanja Vente, Jan Verburg, Marianne Verduijn, Flora Vergunst, Thea Verhagen, Irma Verhoeks, Atie Versteeg, Joke Vervoorn, Aline Vis,., Teun Vlot, Anita Vogelaar, Phia ; Vonk, Nellie de Waard, Francien Walhout, Lia van der Zalm. 
                                                         OK-3 
   Titia Bakker, Comelike van der Beek, Erica van Bergeijk, Cora van den Bergh, Astrid Besemer, Petra de Bode, Marleen Booy, Woutie Bos, Tina van de Brake, Mieke Brouwer, Ankie van Bruggen, Marja de Bruyn,, Ineke Colijn, Joke Comelisse, Alexandria Degenaar, Tineke van Delen,, Corina Dijkshoorn, Niesje van Dorland, Dieneke van Drunen, Claudia Druyff, Ilona van Duuren, Dicky van , Duyn, Henriette Ebbers, Gerdien Elsenaar, Meta Evers, Ina Fredrikze, Anne Margriet de Gelder, Janneke de Gelder, Mientje Gerritsen, Marieke Golverdingen, Cora Groen, Gea Groen, Anne Groen, Corine de Groot, ,. Liesbeth de Groot, Digna Guiljam,  Karin den Haan, Corina Harinck,  Nelleke van Harten, Lenie Hofland, Simona Hogervorst, Gerrita Hoogeveen, Annemiek ten Hoor, Angelique „ Houweling, Greetje Houweling, Mirjam Hubert, Tineke Jongenburger, Dini Klapwijk, Harriette van Klaveren. Margriet van der Klooster, Lydia Kolthof, Mariene de Kruijf, Marga Lam, Trudie Lammers, Nicolette Leder, Dini Lindhout, Jozien van derLingen, Tineke Lodder, Cora Loéve,;^, Sandra Maljaars, Ada Meerkerk, ^ Jeannette Meyvogel, Ineke van Mourik, Stijntje Nentjes, Krista Okker, . Gerdien Oosterom, Arianne Oudijk, Aleida Overduin, Alies Pronk, Lieneke Pruyssers, Rianne Riemens, Vivian Rijks, Annemieke Rodenburg, Geesje Roo, Alie van Rosmalen, Petra van den Ruitenbeek, Greetje Scholten, Hera Schregardus, Corine Sinke, Anja Smits, Greet Stigter, Marianne Stok, Jorien Stolk, Anja Struyk,.Ina Tanis,  Idsche Timmer, Marleen Treurniet,  Marein van Veen, Trins Veen, Irma  Verhey, Paula Verleg, Paula Verloop, Ella Verloop, Annette Verweij, Nellie Verwoerd, Annette Vink, Arja Vroegindewey, Ria van Vugt, Franeisca van Walsum, Clara de Weerd; Miranda Welleman, Sarien Weststrate, Anita van Wiggen, Jacqueline van Wijk, Janneke Wilbrink, Evelien Wit, Alie J Woord, Ellen Wortman, Hennie van 't Hout, Ellen Zoutendijk, Wilma Tromp. 
                                            OK-4
  Caroline Adriaanse, Neeltje Alle-mekinders, Cornelia van Asperen, Janette van Asselt, Ramina Bac, Caroline BahIman, Geertruida Bakker, Maartje Bamhoom, Emma Bates, Elisabeth Beij, Elisabeth van Belle, Melanie van den Berge, Wilhelmina Berkhof, Maria Janny Berman, Jeltje J Beukens, Petra Beverloo, Adriana Bitter, Janna Blaauwendraat, Helena J Bos, Geertruida van den Broek, Hillegonda den Butter, Jannie Dijkgraaf, Adriana Don, Elizabeth Flipse, Willemina Goedegebuüre, Cornelia Hameeteman, Helena Honkoop, Aartje van Hoome, Johanna Hus, Wilhelmina Janse, Janna Jansen, Willeintje de Jong, Aaitje Juffer, Marianne ten Kate, Theodora de Kloe, Gezina de Kluiver, Christina de Koning, Adriaantje Kooiman, Neeltje Kooiman, Antje Koudstaal, Johanna Kraaijeveld, Petra Krijgsman, Jannigje de Lange, Elisabeth van Leenen, Arielle van Leeuwen, Cornelia van der Louw Wilhelmina Louws, Maria Manulaitta, Martha Manuputty, Alida Mastenbroek, Willeke Mulder, Janna van Noord, Annetje Oosterwijk, Jannigje van Os, Anne Oudijk, Johanna Ouwerkerk, Hester Prins, Wilhelmina van Putten, Cornelia van Rijn, Cornelia van Rijswijk, Gesina Ritmeester, Johanna van der Schoot, Anneke Schouten, Sietske Schouwstra, Hiske Segers, Dicky Strijk, Marrigje van Stuyvenberg, Gerdina Tanger, Jobje Tanis, Aartje van Toor, Edith Toomstra, Barbara Treur, Johanna Uijterlinde, Johanna Verhaar, Aagje Verkuil, Petronella Veke, Jannetje Visscher, Adriana Vooijs, Dina Vooijs. Johanna de Vos, Martine de Vries, H Margretha Vroom, Stieny van Zijverden. 

Guido de Brés te Rotterdam
                                         Mavo

  Jaap Bal, Karin Bennis, Jannette Bezemer, Cora Brouw, Koen v.d. Dool, Franka Dorst, Arie v. Driel, Petra v- Gelder, Mare Knuist, Peter Kuijf, Cora Rietveld, Lisette Slingerland, Ditty Uijl, René Verwijs, Jolanda Wuite, Willem Jan Zevenbergen, Joke Bal, Jantina Beider, Marjan Doeleman, Woudineke v. 't Hof, Steven Kok, Annette v. Liere, Angenita de Mik, Annette Molendijk, Ton Put, Marco Rietveld, Sandra de Ruiter, Arie Rijsdijk, Petra Soffree, Elly v. Tienhoven, Astrid Verhoeven, Lilian Verwij, Jacoline Vis, Hans Voorwinden, Marian Vroegindewij, Astrid v.d. Wetering, Rita v. Wingerden, Jan Frans Middelhoek, Hans Monster, Leo de Pee, Mariene v.d. Rhee, Marian Sluimers, Germine Vat, Peter Vlasblom, Tineke Boers, Kees Burggraaf, Erna v;d. Noort, Jaco Offermans, Anke Schot, Cobi Snoei, Elly d. Braber, Margret v. Driel, Martine Prins, Agnes Spelt, Han Benard, Johan Boudewijn, Marijke v. Gent, Frans Stain, André Treure, Ellen de Visser, EUa Blom, Pieter v. Dam, Bennie Dekker, Ellen Donker, Wim Goedhart, Jan Goudswaard, Lydia v. Krimpen, Corien' Maris, Adrie Metske, Tcd d. Ouden, Simon Rietdijk, Marcel Roest, Marja Molendijk, Margaret v. Sorge, Bernard Tebrugge, Mirjam Timmers, Mariene Vonk, Cora Vos, Hugo v.d. Wal, Jolanda Zoutendijk.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.