Regionale Vergadering
De Bond van Vrouwenverg. der Ger. Gemeenten belegt op D.V. vrijdag 5 september a.s. een regionale vergadering in het kerkgebouw van de Ger. Gemeente aan de Chr. de Vrieslaan 40.
De leiding van deze avond berust bij ds. H. Ligtenberg.
Ds. J. W. Verwey van H. I. Ambacht zal een onderwerp houden over „Het huwelijk en het gezin in de crisis". Aanvang kwart voor 8. Ieder is harte- Ujk welkom.
THOLEN
— Diefstal van geldkistjes met f 14.000,—. Bij de beheerder van hotel Hof van Holland, de heer P. Schot, zijn tijdens het weekeinde twee geldkistjes verdwenen met daarin ƒ 14.325,—. In verband met het onderzoek van de rijkspolitie werden er nog geen nadere mededelmgen gedaein.
— Verkeerscontrole. Op de provincialeweg tussen Tholen en St. Maartensdijk hield de rijkspolitie weer een mtgebreide verkeerscontrole. Van de 523 auto's die werden aangehouden waren er 14 die te hard reden. De bestuurders hiervan werden genoteerd. — Vernielingen door baldadigheid.
— Vernielingen door baldadigheid. Aan de Molenvlietsedijk werden bij B. M.G. voor ƒ 7500,— vernielingen en beschadigingen aangericht. De voor- en zijruiten werden met gif bespoten waardoor gras en planten gedood werden. Ook werd de omheining aan de voorkant vernield. Op de Ten Ankerweg zijn 4 jonge boompjes danig toegetakeld. Een in de Kotterstraat geparkeerde auto van N. uit Oud Vossemeer werd flink beschadigd. De banden waren met een mes stukgesneden. Een andere autO' werd met een stok bewerkt. — Zestig jaar getrouwd. Het echtpaar
— Zestig jaar getrouwd. Het echtpaar A. van Oeffelen - C. Geers hoopt zondag 7 september 60 jaar getrouwd te zijn. Het feest wordt vrijdag 5 september gevierd met een dienst in de parochiekerk en receptie in het hevormd verenigingsgebouw De Wingerd.
SINT MAARTENSDIJK
— Voorlichting streekplan en Oosterschelde. In septem.ber worden er in 13 steden en dorpen van Zeeland voorlichtingsavonden gehouden over de uitwerking van het streekplan voor Midden Zeeland. Het gaat om een dia-serie van ongeveer 40 minuten waarin Jaap Wolterbeek (beeld) en de afdeling voorlichting (woord) de geschiedenis, de ontwikkeling en de plannen rond de Oosterschelde laten zien. Voor het eiland Tholen en St. Philips
Voor het eiland Tholen en St. Philipsland zijn er voorlichtingsavonden op dinsdag 16 sept. te St. Maartensdijk in Haerlinge en op woensdag 17 sept te St. Philipsland in het dorpshuis.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 2 september 1980
Eilanden-Nieuws | 6 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 2 september 1980
Eilanden-Nieuws | 6 Pagina's