Dam- en Schaakver. �Ontspanning" te Ouddorp kan nog leden gebruiken
De Dam- en Schaakvereniging „Ontspanning" te Ouddorp gaat op 22 september a.s. haar wedstrijdavonden weer hervatten in het Verenigingsgebouw aan de Stationsweg nr. 3 te Ouddorp. De vereniging telt momenteel 30 le
De vereniging telt momenteel 30 leden, waarvan 14 dammers en 16 schakers: De verenügng beschikt nog over voldoende ruimte en materiaal om nieuwe leden hartelijk welkom te heten. Zowel in Ouddorp als in de omliggende plaatsen zijn nog voldoende dammers en schakers, die dit spel uitsluitend in huiselijke kring beoefenen.
Vanaf bovengenoemde datum wordt er elke maandagavond gespeeld in de bovenzaal van het verenigingsgebouw. Aanvang 20.00 uur.
Jeugd boven 10 jaar is op dezelfde avond welkom van 19.00 tot 20.00 uur. Dit laatste geldt alleen voor het beoefenen van de schaaksport.
Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij de heer J. Soeteman, Spreeuwenstein 22 te Ouddorp. Tel. 01878 - 1593 en bij de heer N. A. L. van Doom, Charbonstraat 12 te Goedereede, tel. 01879 - 1508.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 september 1980
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 september 1980
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's