Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

13 minuten leestijd

NED, HERVOEMDE KERK

VRIJDAG 13 NOVEMBER Arkcl (Rehobothl 7.30 uur dhr v. Woerden.

ZATERDAG 14 NOVEMBER Hilversum (Torenlaan 1? ) 7.30 uur dhr Jorens.

ZONDAG 15 NOVEMBER Ammerstol (Ev.) dhr Damei Andelst 6.30 uur ds v. Vliet, - St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland: Apeldoorn 'fPatrimonium, Roggestraat) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; IBarendrecht (Ev.) 7 uur ds Spelt; Breukelen 7 uur ds Kerekes; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr Polderman; Culemborg i(Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Diemen 10.30 uur ds vd Smit; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dirksland 9.30 uur dhr KesUng; Dordrerht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Gameren 9.30 en 6.30 uur dhr vd Kraats; Gouda (Westerkerk) 5 uur ds Monster; Groot Ammers 9.30 uur ds Kalkman en 6.30 uur ds Smit; Haarlem '(Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp 10 en 2.30 uur dhr Ockerse; Harskamp (Ev.) 10 uur dhr Visser en 2.30 uur ds vd Boogaard; Hedel 10 en 7 uur ds Stelwagen; Hekendorp n.m. dhr de Groot; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zwiinenburg; Homoet 2.30 uur ds Warmoltz; Den Hulst {Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Resteren 10 en 6.30 uur ds vd 'Berg: Kinderdijk 6 uur ds Broere; KoUum (Ev.) 1 en r.30 uur dhr Verboom; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaaleu; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Nieuwerkerk 10.45 uur ds Monster; Noordwijk aan Zee (Ev.) 10 en 3.30 uur ds Koele; Numansdorp (Ev.) 10 en 6 uur dhr Romeijn; Poederooijen 9.30 uur dhr Oskam; Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Kattonberg; Rijswijk Z.H. (Ev.) (zaal) 10 uur en (N.H. Kerk) 5 uur (H.A.) ds v. Wingerden; Schiedam i[geb. Irene, Nwe. Haven 155) 10 en 4 uur ds Schippers; Schuring (Ev.) 3.15 uur dhr Romeijn; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds de Waard; Stampersgat 4.30 uur ds Spelt; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Stellendam 6 uur dhr Kesting; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Vreeswijk 10 uur ds Broere; Wormerveer (Ev.) 9.30 en 4 uur ds Gooijer; Zetten 10 uur ds V. Vliet; Zwolle (Elim) 10 en 3 uur ds Mulder.

DINSDAG 17 NOVEMBER IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 18 NOVEMBER Haarlem (Nassauplein 8) 7.30 uur ds Monster; Hilversum (*Herv. Kapel) 7.30 uur ds v. Estrik; Ridderkerk (Singelkerk) 7.30 uur ds W. Vroegindewey; Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur dhr Zwijncnburg; Utrecht (Marnixzaal Domplein) 7.30 uur ds L. Vroegindewey.

'DONDERDAG 19 NOVEMBER Abcoude (Jeugdgebouw) 7.30 uur ds Dorsman; Culemborg (Ev.) 7.30 uur ds Wijnmaalen; Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Kampen 7.30"uur ds Monster; Zwolle (Elim) 7.30 uur ds de Jong.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 15 NOVEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Ameide 10 en 6 uur ds v. Leeuwen; Culemborg 10 en 6 uur ds Kok; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7, 30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 10 en 6 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Nieuwpoort 9.30 en 6.30 uur ds Tanis; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buys; Rotterdam W. {Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds vd Ent; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6.30 uur ds V. Doorn; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 17 NOVEMBER Vianen 7 uur ds de Jong.

WOENSDAG 18 NOVEMBER Culem'borg 10 en 7 uur ds Smits (dankdag); Putten 7 uur ds Tanis; Rotterdam W, (Colomastraat 25) 8 uur ds vd Ent; Zwijndrecht 7.30 uur ds Venema.

DONDERDAG 19 NOVEMBER Ameide 2 en 7 uur ds Blom (dankdag). VRIJDAG 20 NOVEMBER Schoonhoven 7.30 uur ds Venema.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 15 NOVEMBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; - Rotterdam ('Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v, Kooten.

WOENSDAG 18 NOVEMBER Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZOND.AG 15 NOVEMBER Delft (De Open Deur, Achterom) 10 en 5 uur ds v. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

DINSDAG 17 NOVEMBER Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 18 NOVEMBER Delft fiDe Open Deur, Achterom) 8 uur ds v. Minnen; Hoofddorp 7.45 uur ds Salomons.

'DONDERDA'G 19 NOVEMBER iBussum i(geb. E-kly, Landstraat 48) 8 uur ds Salomons,

GER. GEM. IN NED.

Z.ATERDAG 14 NOVEMBER Delft , 7.30 uur ds P. Blok; Oostkapelle 7.30 uur dhr Schipaanboord.

ZONDA-G 15 NOVEMBER Aalst 9.30 en 2.30 uur ds Wisse; Barneveld 9, 30 en 6, 30 uur ds vd Bijl en 2 uur leesdienst; Boskoop 9, 30 uur ds P, Blok; Capelle a, d, IJ'ssel 10 en 5 uur ds Zijdcrveld; Delft 10 en 5 uur d'hr Kok; Elspeet 9, 45 en 3 uur ds Heerschap; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; 's-Gravenhage C, (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4, 30 uur ds de Gier; 's-Gravenhage Z, (aula Zuiderpark HBS, Zuidlarenstraat) 10 uur leesdienst en 7 uur ds Kersten; 's-Gravenpolder 9.30, 2 en 6 uur dhr Bosschaart; Groningen (Lutherzaal) 10 en 4 uur ds v, Haaren; Leiden 10 en 5 uur ds Molenaar; Lisse 10 en 4 uur ds v. Gilst; Meliskerke 9.30, 2.30 en - 7 uur dhr Schipaanboord; Middelburg 9, 30, 2 en 6, 30 UUT ds Hage; Nieuw-Beijerland 10, 2, 30 en 6 uur ds Vergunst; Rotterdam W, ('W, v, Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L, Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk '(Larenkamp 31] 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Rijssen 9.30, 2, 30 en 7 uur ds M, Blok; Scheveningen 10 en 4, 30 uur ds Kersten; Stad a, h. Haringvliet 9, 30, 2.30 en 6.30 uur dhr Huisman; Tholen 10 (H.A.)', 2.30 (H.D.) en 6.30 uur ds A. F. Honkoop; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Veen 9.30 (H.A, ) on 6 uur (H, D, ) ds H, Rijksen; Wolfaartsdijk 9.30, 2 en 6 uur d'lir Ligtenberg; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. 'Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 16 NOVEMBER Beekbergen 7.30 uur ds v. Dam; Sprang Capelle 2.30 en 7.30 uur ds Zijderveld (dankdag).

D-INSDAG 17 NOVEMBER Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds de Gier; Bodegraven 7.15 uur dhr Huisman; Boskoop 2.30 en 7 uur ds Zijderveld (dankdag); Enkhuizen 3 en 7.30 uur ds H. v. Gilst (dankdag); Stolwijk 2 uur (H.D.) en 7, 15 uur ds v. Dam (dankdag); Terwolde de Vecht 2, 30 en 7, 30 uur ds vd Bijl (dankdag); Vlaardingen 3 en 7, 30 uur ds H, Rijksen (dankdag); Werkendam 7, 30 uur dhr Ligtenberg; Zwolle (Brink 13) 7, 30 uur ds Hegeman,

WOENSDAG 18 NOVEMB'ER Amersfoort 7, 30 uur ds v, Haaren; St. Annaland 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst: Apeldoorn 7.30 uur ds L. Rijksen (ingebruikneming nieuwe kerk, .a. d. 'Graaf v. Lijndenlaan 9); 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 3 en 7, 30 uur ds de Gier (dankdag); H, I, Ambacht 10 en 3 uur ds Wisse; SI, Philipsland 9, 30, 3 en 7 uur ds Heersf-hap (dankdag); Poortvliet 10, 2 en 6 uur ds v, Gilst (dankdag); - Rotterdam C. (Boezemsingel) 7, 30 uur ds Vergunst: Scheveningen 3 en 7, 30 uur ds 'Kersten (dankdag): Tholen 10, 2, 30 en 6, 30 uur ds Zijderveld (dankdag); Tricht 2, 30 (H, D.) en 7, 30 uur ds Hofman (dankdag); Utrecht 10, 3 en 7.30 uur ds Elshout (dankdag); Veenendaal 2.30 en 7, 30 uur ds vd Bijl (dankdag).

D'ONDE'RDA-G 19 NO-VEMBBR Aalst 9.30, 2.30 en 7 uur ds Vergunst (dankdag); Amsterdam N, 2, 45 uur (•huw, bev, ) en 6.30 uur ds V. Gilst; Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld: Dinteloord 9.15, 2 en 6.30 uur ds - Heerschap (dankdag); Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 3 u. ds V Dam (huw.bev.); Kampen 7.30 u. ds v. Haaren; Klaaswaal 10, 3 en 7 u. ds L, Rijksen (dankdag); Oostvoorne 7 u. ds v. Dam (dankstond); [Ridderkerk 7, 30 uur ds P Honkoop; De Rijp 7, 30 uur ds de Gier; 'Slikkerveer 7.30 uur dhr Kok; Soestdijk 3 en 7.30 uur ds Hofman (dankdag); Veen 2.30 en 7 UUT ds H. Rijksen (dankdag).

VRIJDAG 20 NO'VEMBER Deventer (Stromarkt) 7.30 uur ds M. Blok (dankstond); Katwijk aan Zee 7.30 uur ds v. Dam; Nijmegen 7.30 uur ds Zijderveld; Oudewater 7 'uur ds H, Rijksen; Scherpenzeel (Gld, ) 7.30 uur ds van Haaren; Zoetermeer 7.15 uur ds Zijderveld,

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 15 NOVEMBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Bruinisse 10 en 5 uur ds Mallan; Gouda 9.30 en 5 uur dr .Steenblo'k; Ooheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur icesdienst.

DINSDAG 17 NOVE.MBER Leerdam 10, 3 en 7 uur ds Ligtenberg (dankdag).

WOENSDAG 18 NOVEMBER Ede 7.30 - uur ds vd Woestijne (dan-kstond); Nieuwerkerk a. d. IJssel 9.30, 2.30 en 7 uur dr Steenblok (dankdag).

DONDERDAG 19 NO"ViEMBBR Aalburg 9 30, 2.30 en 7 uur ds Ligtenberg (dankdag); Leiden (Hoge - Rijndijk 24) 10, 3 en 7, 30 uur dr Steenblok,

VRIJDAG 20 NO'VE-MBER Nunspeet (zaal Krol) 7, 15 uur ds Ligtenberg (dankstond); Utrecht (Zandhofsestraat 82a) 7.30 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 14 NOVEMBER Echteld 2.30 en 7 uur ds d-u Marchie v. Voorthuysen (dankdag),

ZONDAG 15 NOVEMBER Doetinchem 2 x ds Wiltin-k; Ede 10 en 3 uur ds vd Poel; Grafhorst 9, 30 en 2, 45 uur ds v. Dijk; Hilversum (Diepenweg) 10 en 5 uur dhr v, Prooijen; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie v, Voorthuysen; Krimpen a, d, IJssel 2 x ds Mieras; Oostburg 9, 30 en 2, 30 uur ds vd Gruiter; St, Philipsland 3 X ds Gebraad; Stavenisse 9, 30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp,

DINSDAG 17 NO'VEMB'BR Amersfoort 7 uur ds vd Poel; Amsterdam (Commeltnstraat 16) 7, 30 uur ds v. Dijk; Haarlem (Parklaan 21) 7, 30 uur ds Toes; Harderwij-k 7 uur ds Willink; Rotterdam (v, Eversdijkstraat 31) 10 en 7.30 uur ds Mieras (dankdag); Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSD.VG 18 NOVEMBER Capelle a. d, IJssel (Bermweg 564) 10 en 2, 30 uur ds Mieras (dankdag); Huizen N.H, (zaal Veerman, Voorbaan) 7.30 uur dhr Slager; Monster (zaal •Rijnweg 39) 3, 30 en 7, 30 uur ds Toes (dankdag); Rouveen 7.30 uur ds v. Dijk Woudenberg 2, 30 en 7 uur ds vd Poel (dankdag),

DONDERDAG 19 NO'VEMBE-R Achterberg 10 en 7 uur ds vd Poel; Bolnes 2, 30 en 7, 30 uur ds Toes (dankdag); Echteld 7 uur ds Wiltink; 's-G-raven'hage (Wesselsstraat 49) 3 en 7.30 uur ds Mieras (dankdag); Hilversum ('Diepenweg '11) 3 en 7, 30 uur dhr Slager (dankdag): Oldebroek 7, 30 uur ds du Marrhie van Voorthuysen,

VRIJDAG 20 NO'VEMBER Beekbergen-Molenberg 7, 30 uur dhr v, Prooijen; Lienden 7 uur ds Toes; Scheveningen (Westduinweg 194) 7, 30 uur ds du Marchie van Voorthuysen,

ZATERDAG 21 NO'VEMBER Ermelo 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen,

OUD GER. GEM.

ZON-DAG 15 NOVEMB-EE Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar (Brouwerstraat 31) 10.30 uur ds Ruys; Bergen (v. Borsselenlaan 2) 8 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (t.aslaan 46) - 10 en 5 .uur ds v. Dijk; - H.I.Ambacht l'j en 5 uur ds v-d Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

V/OENSD.AG 18 NOVEMBER Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.I, Ambacht 10, 3 en 7 uur ds vd Breevaart (dankdag); Rotterdam (Mat-henesserlaan 299) 7, 45 uur ds Ruys (tijdrede en dankstond),

DONDERDAG 19 NO'VEMBER Nederbemert 7 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 20 NOVEMBER Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 16 NOVEMBER Rotterdam (Vliendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink. DONDERDAG 19 NO'VEMBER Leiden (J. Vossensteeg 17) 8 uur ds Smin3c.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 15 NCVBMIBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERV. KEHKGEM.

ZONDAG 15 NO-VEMBiBR Hoogeveen (I-larkema) 10 uur en (Rump) 3 uur ds Taverne.

WOENSDAG 18 NO'VEMBER Leiden (Prediker, J, Vossensteeg 17) 7, 30 uur ds Taverne,

DONDERDAG 19 NO'VEMBER Woerden (, , De Dubbele Sleutel", Westdam) 7.39 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 15 NO-VEMIBER Gouda (Crabethstraal 57, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 18 NOVEMBER Gouda (Crabet'hstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 15 NOVEMBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

Wezep WOENSDAG 18 NO'VEMBER (Stationsweg 47) 7.30 uur ds 'Blankespoor.

VRIJ HERV. GEM.

VRIJ HERV. GEM. ZON-DAG 15 NOVEMBER

IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge. HERV. GER. GEM.

ZONDAG 15 NOVEMBER Zwolle (Waalse Kerk, Schoulenstraat 4] 9 en 3 uur ds Middelkoop.

DINSDAG 17 NOVEMBER IJsselstein 7.30 uur ds Middelkoop,

WOENSDAG 18 NO'VEMBER RijSsen 7, 30 uur ds Middelkoop,

DONDERDAG 19 NO'VEMBER Zwolle '(Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 7, 30 uur ds Middelkoop.

'VRIJDAG 20 NOVEMBER Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 2.30 uur ds Middelkoop (huw.bev.).

I OUD GER. KERK

ZON-DAG 15 NOVEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 17 NOVEMBER Schiedam (Wil-helminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 15 NOVEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr - vd Berg; Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein,

DONDERDAG 19 NOVEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 7, 15 uur dhr vd Berg; Schiedam CTuinlaan 50) 7, 30 uur ds IJsselstein,

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 14 NO'VEMBER Arnemuiden 7, 30 uur ds Grisnigt; Strijensas (Nwe, school) 6, 30 uur ds Blom,

ZONDAG 15 NO'VEMBER 's-Gravenhage (School L, v. Meerdervoort) 10 ea 5 uur ds v. Rhee; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 333) 10 en 5 uur ds Kruithof; 's-Gravenhage (Zoutkeetsingel 112-114) 10 en 5 uur ds Buurman; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) '10 en 5 uur dhr Melisse; Vlissingen (Willem lïl kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt,

MAANDAG 16 NOVEMBER Apeldoorn (geb. Centrum, Roggestraat) 7, 30 uur dhr Edelman.

DINSDAG 17 NOVEMBER 'Giessenburg (zaal - Pinkeveer) 2 en 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen (dankdag); 's-Gravenhage (Zoutkeetsingel 112-114) 8 uur ds B-uurman; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr Schinkelshoek; "Twijzelerheide (zaal Postma) 7.30 uur dhr Kloot.

WOENSDAG 18 NOVEMBER 's-Gravenhage (School L. v. - Meerdervoort) 7.30 uur ds V. Rhee; Hedel (Akkerseweg) 7, 30 uur dhr Jorens; Rotterdam - (Vriendenlaan 25) 7.30 uur dhr in 't Veld; Vlissingen (Willem III kazerne) 3 en 7.30 uur ds Grisnigt (dankdag),

DONDE'RDAG 19 NO'VEMBER 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Rotterdam (N, Binnenweg) 7.30 uur ds v. Rhee.

VRIJDAG 20 NOVEMBER Bleskensgraaf ('t Gebouw) 7 uur ds v. Kooten: Dieren (Wilhelminaweg 59) 7.30 uur ds Wijnmaalen: Leiden (Jeruël) 7 uur ds v. Rhee.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 12 november 1959

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 12 november 1959

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken