Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

11 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 21 FEBRUARI Ammerstol (ev.) dhr Verkade: St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (ev.) 10 uur dhr v. d. Sluys en 7 uur ds Steur; Breukelen (ev.) 10 en 7 uur dhr van Ek; Culemborg (ev.) 10 en 6.30 uur dhr van Oostende; Dordrecht 10 en 5 uur dhr Edelman: Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Gouda 10 uur (Westerkerk) ds Monster en 5 uur (St. Jan) ds Meyers; Goudriaan 6.30 uur ds Broere: Haarlem (ev.) (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos: Harskamp 10 en 2.30 uur dhr Ockerse; Harskamp (ev.) 10 uur dhr Schuuring en 2.30 uur ds Vroegindewey: Bedel 7 uur ds Haring; Hilversum (ev.) (Havenstraat 71) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 2.30 uur ds Warmoltz; Den Hulst (ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg: Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens: Kesteren 10 en 6.30 uur ds v. d. Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Krimpen a. d. IJssel (ev.) 2 X dhr C. J. de Groot: Loo nop Zand 9.30 en 2.30 uur ds Haring; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen: St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds V. d. Haar; Meerkerk 9.30 uur ds Meyers en 6.30 uur ds Ooms; Numansdorp 10 en 6 uur dhr V. d. Kraats; Ottoland 9.30 uur ds Broere: Oud Alblas 6.30 uur ds Spelt; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds van Vliet; Raamsdonksveer (ev.) /(Koningstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Nijhof; Rotterdam (Noorderkerk) 5 uur ds Monster; Rijswijk (ev.) 10 en 5 uur ds van Wingerden; Schiedam (geb. Irene, Nieuwe Haven 155) 10 uur ds Vroegindewey en 5 uur (Bethelkerk) ds A. van Eijk; Schuring 3.15 uur dhr v. d. Kraats: Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer: Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 en 7 uur ds van Bart; Tholen 9.30 en 3 uur ds de Waard; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Waddinrveen 2 x dir Alblas; Zwolle (Elim) 10 en 3 uur ds Gerssen.

DINSDAG 23 FEiBRUAiRI Breda (ev.) (Ons Huis) 8 uur ds Spelt; IJmuiden lElonkapel. J. P. Coenstraat 55) dhr de Vos.

WOENSDAG 24 FBBRUAM Gouda Calvijn) 8 uur ds Monster; Hilversum (Caivijn) 7.30 uur ds Cuperus; Linsdhoten (Rietwerf) 7.30 uur dhr Zwijnentiurg; Scherpenisse 10 en 2.30 uur ds Spelt (Ibiddag); Streefkerk (s< hool m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Lekkerkerker; Utredht (Marnixzaal, Domplein) 7.30 uur ds van Dijk; IJsselstein 7.30 uur ds van Estrik.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Abcoude (Jeugdgeh. v. d. Mannenvereniging) 7.30 uur ds van Estrik; Arnhem 7.30 uur ds Dorsman; Culemhorg (ev.) 7.30 uur ds van Dijk; Dordrecht 7-30 uur dhr Edelman; Katwijk aan Zee 8 uur ds Monster; Zwolle (Elim) 7.30 uur ds Vergunst

VRIJDAG 26 FEBRUARI Apeldoorn 7.30 uur ds Abma; Harskamp 7 uur ds van Dijk.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 21 FEBRUARI Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds van Leeuwen; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Dordrecht 10 en 5 uur en (Cra'bbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravcndeel 10 en ö uur ds de Vries; 's-Gravenzande 10 en 6 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Middelharnds 10 en 6 uur ds Tanis: Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrechl 10 en 6 uur ds Buijs: Ridderkerk (Aula Chr. Ind. en Huishoudschool) 3.15 uur ds de Vries; Rotterdam-Charlois (Wolphaertsbocht 278) 3 uur ds de Vries; Scheveningen 10 en 5 uur ds Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 uur ds Smits; Tiolen 10 en 6.30 uur ds van Doorn; Vianen 10 en 6 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 23 FEBRUAlRI Ameide 7 uur ds Smits.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Vianen 7 uur ds Zwier; Zwiingelspaan 7.30 uur ds de Vries: Zwijndrecht 7.30 uur ds Venema.

DONDERDAG 25 FEBRUARI iNieuwpoort 7 uur ds Tanis: Sliedrecht 7.30 ds Smits-uur

VRIJDAG 26 FEBRUARI Middelharnis (J.V.) 7.30 uur ds Brons.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds van Kooten.

DINSDAG 23 FEBRUARI Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 21 FEBRUARI Delft (De Open Deur, Achterom) 10 en 5 uur dl van Mirmen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds V. Twillert.

DINSDAG 23 FEBRUARI Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds van Twiillert.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Delft (De Open Deur, Achterom) 8 uur ds van Minnen; Hoofddorp 7.45 uur ds Salomons.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 19 FEBRUARI 'Enkhuiren 7.30 uur ds van Gilst.

ZATERDAG 20 FEBRUARI Amsterdam-N. 7.30 uur dhr Ligtenberg: Arnhem 7, 30 uur ds Wisse; Marknesse 7.30 uur ds van Haaren; Sint Annaland 7 uur dhr Huisman; Stolwijk 7.15 uur ds Zijderveld; Zoetermeer 7.15 uur dhr Schipaanboord.

ZONDAG 21 FEBRUARI Akkrum 10 en 5 uur dhr Bossrhaart; Apeldoorn 10 en 7.30 uur ds Wisse; Beekbergen 3 uur ds Wisse: Borssele 9.30, 2 en 6 uur ds Heerschap; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Goes 9.30 en 6 uur ds A. F. Honkoop en 2 uur leesdienst; 's-Graven!hage-C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; 's-Grav«nhage-Z. (Aula Zuiderpark H.B.S., Zuidlarenstraat) 10 en 7 uur ds P, Honkoop; Haarlem (Ridderstraat 29) 10 en 5 uur dhr Ligtenberg; Herkingen ds P. Blok; Hoofddorp 10 en 3 uur dhr Schipaanboord; Kampen 9.30 (H.A.) en 3 uur ds van Haaren; Leiden 10 en 5 uur ds Molenaar; Lisse 10 en 4 uur ds van Gilst; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Poortugaal 10 en 3.30 uur ds van Dam; Poortvliet 10, 2 en 6 uur dhr Huisman; Rotterdam-C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam-W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rijssen 9.30, 2.30 en 7 uur ds M. Blok; Scheveningen 10 en 4.30 uur ds Kersten; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Vlaardingen 10 en 5 uur ds Hegeman; IJsselmonde 10 en 5 uur ds H. Rijksen; Zeist 10 (H.A.) en 5 uur ds Hofman.

DINSDAG 23 FEBRUARI Bodegraven 7.15 uur ds Wisse; Deventer (Stromarkt) 7.30 uur ds Hegeman; Enkhuizen 7.30 uur ds de Gaer; 's-Gravenzande 7.30 uur dhr Schipaanboord; Hellevoetsluis (Geref. Kerk, Moriaanseweg) 7 uur dhr Bossdhaart; Hoogeveen (zaal Rump, Willemskade) 7.30 uur ds van Haaren; Nijkerk 7 uur ds Hofman; Oostvoorne 7 uur dhr Huisman; (Poortugaal 7.15 uur ds Kersten; Vlissingen 7.30 uur ds Zijderveld: Waardenburg 7.30 uur ds Els-•hout; Werkendam 7.30 uur ds van Gilst.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Beekbergen 7.30 uur ds van Haaren; Boskoop 7.30 uur ds Elshout: De Rijp 2 en 7 uur ds Molenaar 'fbiddag); Dordrecht 7.30 uur ds L. Rijksen: Gorinchem 7.15 uur ds van Dam; Melissant 10 en 6.30 uur ds P. Blok (biddag); Poortvliet 10, 2 en 6 uur ds van Gilst (biddag): Rotterdam-C. (Boezemsdngel) 7.30 uur ds Vergunst: Sint Annaland 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop (biddag): Slikkerveer 7.30 uur ds Wisse; Zeist 7.30 uur ds Hofman.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Aagtekerke 7.30 uur ds Heerschap: Apeldoorn 7.30 uur (H.D.) ds M. Blok; Benthuizen 7 uur dhr Kok; Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld; Delft 7.30 uur ds Vergunst; Hoofddorp 7.30 uur ds de Gier; Kampen 7.30 uur ds van Haaren; Moerkapelle 7 uur ds H. Rijksen; Rotterdam-W. 7.45 uur ds L. Rijksen; Rotterdam-Z, (Mijnsheerenplein) 7.45 uur ds van Dam; Scheveningen 8 uur ds Kersten: Terneuzen (Pro Rege) 7.30 uur ds A F. Honkoop; Terwolde—de Vecht 10.30 uur ds Hegeman (huw. bev.): Utrecht 7.30 uur ds Elsihout; Woerden 7.15 uur ds Hofman; Zoutelande 7.30 uur ds Haae.

VRIJDAG 26 FEBRUARI Aalburg 7 uur dhr Nijssen (zendingsavond): Kat-, iwjjk aan Zee 7.30 uur ds v. Dam; Klaaswaal 7 uur ds H. Rijksen.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 21 FEBRUARI Amemuiden 9.30 en 6 uur ds AangeenTsrug en 2 uur leesdienst; Barneveld (v. d. Bogertlaan) 10 en 7 uur ds v. d. Woestijne; Gouda 9.30 en 5 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteyn: Rotterdam (v. Lennepstraat) 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg: Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 23 FEBRUARI Breuiielen 2 en 7.15 uur ds Ligtenberg fbiddag).

DONDERDAG 25 FEBRUARI Hedel 3 uur (huw. bev.) en 7 uur ds v. d. Woestijne; Rotterdam-C. (L. Rottekade 99) 7.30 uur dr Steenblok; Rotterdam-Z. 3 uur (liuw. bev.) ds Ligtenberg,

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 19 FEBRUARI 7.30 uur dhr Kamp.

ZATERDAG 20 FEBRUARI Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 7 uur ds Mieras; Huizen 7, 30 uur ds du Marthie van Voorthuysen.

ZONDAG 21 FEBRUARI Capelle a. d. IJssel (Bermweg 362) 2.30 uur ds Mieras; Doetinchem 2 x ds Wiltink; Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds van Dijk; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingseveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchiie van Voortliuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds v. d. Gruiter; St. Ptiilipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utredht 10 en 5 uur dhr Kamp.

DINSDAG 23 FEBRUARI Amersfoort 7 uur ds du Marohie van Voorthuysen '(bidstond classis); Huizen 7.30 uur ds Toes.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Langbroek 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Eotterdam-Charlois (v. Eversdijkstraat 31) 7.30 uur dhr Kamp; Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur ds Wiltink.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Asperen 7 uur ds Gebraad; Capelle a. d. IJsseï (Bermweg 362) 7.30 uur ds Toes (tegenstr. opg.); 's-Gravenhage (Wesselsstraat 49) 7.15 uur ds Wiltink; Echteld 7 uur ds Toes (tegenstr. opg.); Harderwijk 7 uur dhr Kamp.

VRIJDAG 26 FEBRUARI Loenen a. d. Vecht 7 uur ds du Marchie van Voort3iuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 21 FEiBRUARI Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar Brouwerstraat 31) 10, 30 uur ds Ruys; Bergen Ir. Borsselelaan 2) 7.45 uur ds Ruys; H. I. Ambacht 10 en 5 uur ds v. d. Breevaart; Monster 10 en 4 uur dhr Kroon; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 7 u'ir dhr Vosman; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver,

DINSDAG 23 FEBRUARI Zeist fBergweg 8) 7.45 uur ds Ruys (berd. 35-j. bediening),

WOENSDAG 24 FEBRUARI Leeuwarden (Korte Hoogstraat) 7.15 uur ds Woudwijk; St. Maartensdijk 10, 2 en 6 uur ds v. d. Breevaart (biddag): Rijssen 7.30 uur dhr Vosman.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Rotterdam (Matthenesserlaan 299) 7.45 uur ds Ruys (herd. 35-j. bediening); H. I. Ambacht 7 uur ds V. d. Breevaart; Rotterdam-Z. (Chr. Volkshuis, Kat. Lagedijk 450) 7.30 ur ds Middelkoop.

VRIJDAG 26 FEBRUARI Dordre^t (Patrimonium, Breestraat) 7.45 uur ds Ruys ( jerH, 35-1. bediening).

GER. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 22 FEBRUARI Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7 30 uur ds SmioL.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Rotterdam (Joubertstraat) 10 en 4.30 uur pred. v. d. linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Capelle N.B. (Winterdijk 18) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER GEM.

ZONDAG 21 FEiBRUARI Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben HaëzerJ 10 en 5 uur ds van Welzen.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Gouda 7, 30 uur ds van Welzen.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor, Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

DINSDAG 23 FEBRUARI Twijzelerheide 7.45 uur ds Blankespoor.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Wezep 7.30 uur ds Blankespoor.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Ermelo (Oud Geref. Kerk) 7.15 uur ds Blankespoor,

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 21 FEIBRUARI IJssehnulden 9, 45 en 2, 45 uur ds de Jonge.

WOENSDAG 24 FEBRUARI IJsselmaiden 7.30 uur ds de Jonge.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Eijssen 9.30, 2.30 en 7 uur ds Middelkoop; Zwolle (Waalse Kerk) ö en 3 uur dhr v. d. Meer.

DINSDAG 23 FEBRUARI Achterberg 7.30 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 24 FEBRUARI Schoonhoven 7.30 uur ds Middelkoop.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Apeldoom 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 21 FEBRUARI Schiedam 10 en 5 uur ds Luvties.

DINSDAG 23 FEBRUARI Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 21 FEBRUARI Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr T. d. Berg: Schnedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur da IJsselstein.

DINSDAG 23 FEIBRUARI Overschie verg. geb.) 8 uur ds IJsselstein,

DONDERDAG 25 FEBRUARI Apeldoorn 7.15 uur dhr v. d. Berg.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 20 FEBRUARI Strijensas 6.30 uur ds Blom.

ZONDAG 21 FEBRUARI 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof: 's-Gravenhage (Zoutkeetsingel 112-114) 10 uur en (Melis Stokeweg 301) 5 uur ds Buurman; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens: Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink: Rotterdam Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Schinkelshoek; Vlissingen (Willem ni kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt,

MAANDAG 22 FEBRUARI Apeldoom 7.30 uur dhr Edelman; Dieren 7.30 uur ds W'inmaalen: Reeuwijk (geb. Rehoboth) 7, 30 uur dhr Kruithof,

DINSDAG 23 FEBRUARI Bleskensgraaf ('t Gebouw) 7 uur dhr Schinkels-(hoek; Rotterdam (Vriendenlaan 25} 7.15 uur ds v, d. Breevaart.

WOENSDAG 24 I^BRUARI Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur dhr in 't Veld.

DONDERDAG 25 FEBRUARI Arnhem Parkstraat 46) 7.30 uur dhr Nijhof: 's-Gra-•venhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Leiden (J. Vossensteeg 17) 8 uur ds Smink.

VRIJDAG 26 FEBRUARI Giessenburg zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds Smits.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 18 februari 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 18 februari 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken