Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

10 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

VRIJDAG 1 APRIL Elburg (Oosten-dorp) 8.30 uur dhr vd Kraats.

ZONDAG 3 APRIL Ammersto] (Ev.) dhr vd Brink; St. AnnaJanó 10 en 6 uur •ds Westland; Apeldoorn ifEv., Patrimonium, Roggestraat 471 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Barendrecht {Ev.l 2 uur < is Zethof; Brakel 9.30 en 6.30 uur dhr Alblas, 'Breukelen 10 en 7 uur dhr Romein; Culemborq (Bv, ) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dmteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dordre^rhl fCalvijn) 10 en 5 UUT dhr Edelman, - Haarlem (Ev.) 10 en 5 u. dhr de Vos; Boven-Ha rdinxveld. 10 uur ds Broere en 6 uur ds Spelt; Harskamp (Ev.) 10 uur ds SchuuTlng en 2.30 uur ds de Graaf; Hilversum (BoazTiuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 2.30 uur ds Warmoltz; Houten 9.30 en 6.30 uur ds v. Di)k; Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Kollum (Ev.). 9.30 uur leesdienst en 1 45 uur dhr Verboom; Loon op Zand 9.30 en 2.30 uur ds Haring; Loosduinen {Bv., Julianastraat 42) 9 uur leesdienst en 3 uur ds Vroegindewey; Maartensdijk 10 en 5-30 uur ds Wijnmaalen, - St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haai; Meerkerk 10 uur ds de Waard en 6.30 uur ds Meijer; Nieuw Lekkerland 10 en 6.30 uur dhr vd Kraats; Numansdorp (Ev, ) 10 en 6 u. ds Steur; Ouddorp 9.30 en 2 30 u. ds v. Vliet; Raamsdonksveer (Koningsstr. 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Nijhof; Schurdng [Ev.] 3.15 uur ds Steur, - Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer: Ter Aa 10 en 7 uur ds v Bart; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Vall> urg 10 uur ds Warmoltz; Vaassen 7 uur dhr vd Sluys; Voorburg 6 uur ds Harign; Zwolle fElim) 10 en 3 uur dhr Paul.

DINSDAG 5 APRIL Breda (Ev.. Ons Huis) S uur dhr Begeer; Harskamp (Ev.) 7.30 uur dlir de Redelijkhei-d; IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstr. 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 6 .A.PRIL Haarlem (Nassaupledn 8) 7.30 uur ds Vroegindewey; Hilversum (Herv. Kapel) 7.30 uur ds P. de Jong; Streefkerk [School m, d. Bijbel) 7.15 uur ds Dorsman; Utrecht (Marnixzaal, Domplein) 7, 30 uur dhr de Redelijkheid.

DOiNDERDAG 7 APRIL .Abcoude (Mannenvereniging) 7 uur ds Wier; Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Vlaardingen 8 uur ds Spelt.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 3 APRIL Alblasserdam (Baptistenkerk) 3 uur ds de Vries; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravenzande 9.3() en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong, - Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds de Vries; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Vdanen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndredht 9.45 en 5 uur ds Venema.

WOENSDAG 6 APRIL Ameide 7 UUT ds de Jong.

DONDERDAG 7 APRIL Pernis 7.15 uur ds Tanis.

CHR. GER, GEM.

ZONDAG 3 APRIL Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Koeten.

WOENSlDAG 6 APRIL Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 3 APRIL Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 1 APRIL Sprang Capelle 7.30 uur (H.D.) ds Zijdcrveld; Westkapelle 7.30 uur ds Hage.

ZATERDAG 2 APRIL Krabbendijke 7.30 UUT dhr Schipaanboord; Leerdam 7 uur dhr Ligtenberg; Wemeldinge 7 uur dhr Huisman; Zuid Beijerland 7 uur ds Zijderveld.

ZONDAG 3 APRIL Axel 10 en 2.30 uur dhr Kok; Berkenwoude 1.30 uur dhr Bosschaart; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Dirksland 10 en 6 uur ds P. & lok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gorinchem 10 en 6 uur dhr Ligtenberg; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenbage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; 's-Gravenhage Z. [aula Zuiderpark BBS, Zuidlarenstraat) 10 uur leesdienst en 7 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse, - Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Krabbendijke 9.30 (openb. bel.), 2 (H.D.) en 6 uur ds Kersten; Leiden 10 en 5 uur ds Molenaar; Lisse 10 en 4 uur ds v. Giisf; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Opheusden [Kastanjelaan) 10 (H.A.) en 6.30 uur (H.D.) ds Hofman: Rhenen (Achterbergsestraatweg) 10 en 5.30 uur ds vd Bijl; Rilland-Bath 9.30, 2 en 6 uur dhr Schipaanboord; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. [W v. Zuylenstraat) 10 (H.A.) en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mnijsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Rijssen 9.30, 2.30 en 7 uur ds M. Blok; Slolwijk 10 en 7 uur dhr Bosschaart; Terneuzen (Kerkhoflaan) 7 uur dhr Kok; Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zoute-]ande 10, 2.30 en 7 uur dhr Huisman.

MAANDAG 4 APRIL Rotterdam 2uidwijk-Pendrecht (Morgensterkerk a. d, Slinge) 7.30 uur ds Wisse.

DINSDAG 5 APRIL Badegraven 7.15 uur dhr Bosschaart; Enkhuizen 7.45 uur ds de Gier; Ermelo (v, m. school Telgt) 7.30 uur ds vd Bijl; Groningen (Spilsluizen) 7.30 •uur ds Hegeman; Hoofddorp 7.30 uur ds Kersten; Moerkapelle 7 uur dhr Ligtenberg; Mijdrecht 7.30 uur ds Elshout; Nieuw-Beijerland 7 uur dhr Huisman; Nieuwer Ter Aa 7.30 uur ds Molenaar; Ridderkerk 7.30 uur ds Wisse; TerwoJde de Vecht 7.30 uur ds M. Blok; Westkapelle 7, 30 uur ds Zijderveld; IJsselmonde 7 30 uur dhr Schipaanboord.

WOENSD.^G 6 APRIL Amsterdam N, 7 30 uur ds Hegeman; Benthuizen 7.30 uur ds Kersten; Dordrecht 7.30 uur ds Vergunst; Giessendam 7.30 uur ds Elshout; 's-Gravenzande 7.30 uur ds L. Rijksen; Hellevoetsluis (Geref. Kerk, Moriaanseweg) 7, 30 uur ds H. Rijksen (bidstond); Hilversum (N. Bosje 451 7.15 uur ds Hofman.-Ndeuwerkerk 7, 30 uur (bev. lidm.) ds A. F. Honkoop; Niinsoeet 7.30 uur ds de Gier; Veen 2.30 uur (huw.hev.) ds Molenaar; Werkendam 7.30 uur ds Wisse; Zoutelande 7.30 uur ds Zijderveld.

DONDERDAG 7 APRIL Amersfoort 7.30 uur ds v. Haaren; Amsterdam C. .(Looiersaracht 70-72) 7.30 uur ds de Gier; Berkenwoude 2.30 (huw.bev.) ds v. Dam; Delft 7.30 uur ds V. Dam; Goudswaard 7 uur dhr Kok; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds Kersten; Meliskerke 7.30 uur ds Hage; Vlissingen 7.30 uur ds A. F, Honkoop; Veenendaal 7.30 uur ds Hegemau; Wageninnen 7 30 uur ds Hofman; Woerden 7.15 uur ds L. Rijksen.

VRIJDAG 8 APRIL Den Helder 7.30 uur ds A. Vergunst; 7.15 uur ds Zijderveld. Zoetermeer

GER. GEM. IN NED.

ZOND.A.G 3 APRIL iBarneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne, - Leiden {Hoge Rijndiik 24) 11.30 en 5, 30 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam W. [v. Lennepstr ) 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9, 30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 nur leesdienst.

DINSDAG 5 APRIL Hilversoim 7 30 uur ds Mallan.

WOENSDAG 6 .APRIL Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur ds vd Woestijne.

DONDERDAG 7 APRIL Rotterdam (L. Rottekade 99) 7, 30 uur dr Steenblok.

VRIJDAG 8 APRIL Harderwijk (Schoolsteeg 4) 7 uur dr Steenblok; Leerdam 7.30 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 1 APRIL Ermelo 7, 15 uur dhr Kamp; Urk 8 uur ds Toes.

ZONDAG 3 APRIL Doetinchem 2 x ds Wiltink; Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds v. Dijk; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kra lings ch eve er 2 x ds de Jong; Krimpen a. d, IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAA'ND-AG 4 APRIL Achterberg 7 uur ds Mieras.

DINSDAG 5 APRIL Amsterdam (Commelinstraat 16) 7.30 uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Haarlem (Parklaan 21) 7.30 uur ds Mieras; Harderwijk 7.15 uur ds Gebraad; Huizen (zaal Veerman) 7.30 uur ds Wiltink; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 6 APRIL Amersfoort 7 uur ds Toes; Echteld 7 uur ds Gebraad; Giessendam 7.30 uur ds v. Dijk; Overberg 7 uur ds vd Poel (bidstond); Rouveen 7.30 uur dhr Kamp.

'DONDERDAG 7 APRIL Ede 3.30 uur (huw.bev.) ds vd Poel; Lienden 7 uur ds Gebraad.

VRIJDAG 8 APRIL Loenen a. d. Vecht 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 3 APRIL Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar {•Brouwerstraat 31) 10 en 7 uur ds Ruijs; "s-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I.Am'bacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Monster 10 en 4 uur dhr Kroon; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen ; Bevervoorde) 7 uur dhr Vosman; Terneuzen 9.30. 2 en 6 uur ds de Reuver.

DINSDAG 5 AÏ^RIL Papendrecht 7.30 uur ös v. Dijk; Zeist fCalvijn, Bergweg 8) 7.45 uur ds Ruijs.

WOENSDAG 6 APRIL .Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan) 7, 30 uur ds v. Dijk; H.l.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart.

DONDERDAG 7 APRIL Alphen a. d. Rijn 7.15 uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Linschoten (Rietwerfy 7, 30 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 8 APRIL Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk; Den Haag [Laan v. Meerdervoort 57) 7.45 uur ds Ruijs.

GER. GEM. o. ’t KRUIS

ZONDAG 3 APRIL Leiden [J. Vossensteeg) 7.30 uur ds Smink.

MAANDAG 4 APRIL Rottendam [Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

Rotterdam ZONDAG 3 APRIL [Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 3 APRIL Hoogeveen (Harkema) 10 en (Rump) 3 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 3 APRIL Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 6 APRIL Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer^ 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 3 APRIL IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

WOE'NSDAG 6 APRIL IJsselmuiden 7.30 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 3 APRIL Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwo]ie (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

Wezep WOE'NSDAG 6 APRIL (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 3 APRIL Zwolle [Waalse Kerk, Schoutenstraat) 9 en 3 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 3 APRIL Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 5 .APRIL Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG^" 3 APRIL Apeldoorn [Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 5 APRIL Overschie (Verenigingsgebouw) 8 uur ds IJsselstein,

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZONDAG 3 APRIL Hedel [Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; 's-Gravenhage [2e Schuijtstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Schinkel& hoek; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt,

DINSDAG 5 APRIL Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelshoek; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur ds vd Breevaart.

WOENSDAG 6 APRIL Asperen 7.30 uur dhr Zwijnenburg; Twijzelerheide (zaal Postma) 7.45 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 7 APRIL Arnhem fParkstraat 46) 7.30 uur dhr Kamp; Dieren (Wilhelminaweg 59) 7.30 uur ds Dorsman; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Den Helder 7.30 uur dhr Jorens.

VRIJDAG 8 APRIL Giessenburg [zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds GeJbraad; IJmuiden [geb. Cultureel Centrum) 7.30 uur dhr Jorens.

Veranderingen van predikbeurten gelieve Ü tijdig op te geven aan de admimstratie van dit blad, opdat de predikbeurten zo volledig mogelijk geplaatst kunnes

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 31 maart 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 31 maart 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken