Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

14 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) Groenekan 7.30 uur ds Haverkamp ^ Den Hulst 7.30 uur dhr Stekelenburg; KoUum (ev.) 7.30 uur dhr Verboom; Nederhemert 7.30 uur dhr vd. Kraats; Schiedam (ev.) (geb. Nieuwe Haven 155) 3 uur ds Monster; Schoonrewoerd 7 uur ds van Brummelen.

ZONDAG 17 APRI'L (Ie Paasdag) .Apeldoorn (ev.) Patrimonium, Roggestraal 47) 10 uur ds Lam en 4 uur d'hr Beekman; Ammerstol (ev.) dhr de Jong; St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Breukelen 10 en 7 uur dihr van Ek; CulemJborg (ev.) 10 en 6.30 uur dhr van Oostende; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dirksland 6 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Haarlem (ev.) (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; 'Harskamp - (Ev.) 10 uur ds Vroegindewey en 2.30 uur ds de Bruin; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Hoornaar 9.30 u. ds Broere; Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenfeurg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 uur leesdienst en 6.30 uur ds vd. Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethol; Kollum (ev.) 9.30 uur leesdienst en 1.45 uur dhr Verboom; Loosduinen (ev.) (Schl. Julianastraat 42) 7 uur dhr Kruithof; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd. Haar; Nieuwpoort 6.30 uur ds Broere; Numansdorp (ev.) 10 en 6 uur dihr Nijhof; Opheusden 10 en 6.30 uur dhr vd. Kraats; Oud-Albias 9, 30 uur ds Hamoen en 6.30 uur ds Spelt; Ouddorp 9, 30 en 2.30 uur ds van Vliet; Ouderkerk a.d. IJssel 9.30 uur ds Huizmga en 6.30 uur ds van Bart; Raamsdonkveer (Koningstraat 76) 9.30 en 2.30 uur dhr Romein; Schiedam (ev.) INieuwe Haven 1-55) 10 uur en (Vredeskerk) 7 uur ds Vroegindewey; Schuring (ev.) 3.15 uur dhr Nijhof; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooyer; staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 uur ds van Bart en 7 uur ds Ottevanger; Tilburg (ev.) 2 X dir de Groot; Vaassen 7 uur ds Steur; Val^burg 10 uur ds Warmoltz; Zwolle (ev.) (EUm) 10 en 3 uur ds Tukker.

MAANDAG 13 APjftL (2e Paasdag) Apeldoorn (ev.) (Patrimonium, Roggestraat) 10 uur dhr Beekman, Breukelen 10 uur dbr van Ek; Culemborg (ev.) 10 uur dhz van Oostende; Dinteloord 10 uur ds Spelt; Dordrecht (Caïvijn) 10 uur dhr Edelman; Haarlem (ev.) (Nassauplein 8) 10 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 10 u. ds Eijzinga; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 uur dlir Zwijneniburg; Herkingen 9.30 uur dbr Kersting; Den Hulst (Ev.) 8.45 u. dhr Stekelenburg; Kamerik 10 uur ds Lamens; Kockengen 10 uur ds Zethof; Kollum (ev.) 9.30 uur dhr Verboom; Opheusden 10 uur dhr vd. Kraats; Ouddorp 9.30 uur ds van Vliet; Raamsdonkveer (Koningstraat 78) 9.30 uur dhr Romein: Schiedam (ev.) (Nieuwe Haven 155) 10 uur ds Vroegindewey; Streefkerk (Schl. m.d. Bijbel! 7.15 uur dhr de Redelijkheid; Ter Aa 10 uur ds van Bart; Zwolle (ev.) i(Broerenkerk) 10 uur (openb. bel.) ds van Tuyl.

DINSDAG 19 APRIL IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 20 APRIL Hilrversum (Herv. k, apel) 7.30 uiur ds Abma; Utrecht (Marnixzaal, Domplein) 7.30 uur ds Steur.

DOMDERDAG 21 APRIL Tienhoven, gemeente Maarsen (Ontspanningsgeb.) 7.30 uur ds Steur,

CHR. GEREF. KERKEN

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) Doorn 7 uur ds Baaij; 's-Gravendeel 7.30 uur ds de Vries; Rotlerdam-W, (Coloniastraat 25) 8 uur ds vd. Ent; Vdanen 7 uur ds Zwier.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a.d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds van Leeuwen; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Oud-Beijerland 3 uur ds de Vries; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Rotterdam-W. (Coloniastraat 23) 10 en 5 uur ds vd. Ent: Scheveningen 10 en 5 u. ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 u. ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds van Doorn; Vianen 10 en 6 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) .Ameide 7 uur ds Blom; Culemborg 7 uur ds Bijleveld: Doorn 10 uur ds Baay; Dordrecht 10 uur ds Baan: Papendrecht (Westeinde) 10 uur ds de Vries; Rolterdam-W. (Coloniastraat 25) 9 uur ds vd. Ent; Sliedrecht 10 uur ds Venema: Vianen 10 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 uur ds Smits.

CHR. GEREF. GEM.

Gouderak VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) 7.15 uur dhr Kloot.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds van Kooten.

WOENSDAG 20 APRIL Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GEREF. GEM. IN NED.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Delft (De Open Deur, Achterom) 10 en 5 uur ds van Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaai^ingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds van Twillert.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Dieft (De Open Deur, Achterom) 10 uur ds van Minnen; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 uur ds van Twillert.

GEREF. GEM. IN NED.

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) .4agtekerke 4.30 uur ds Hage; Dirksland 7.30 uur ds P. .Blok: Dordrecht 6 uur ds van Dam; Goes 7.30 uur ds A. F. Honkoop; 's-Graveniiage (Aula Zuiderpark HBS, Zuidlarenstr.) 8 uur ds de Gier; Hl.Ambacht 10 en 5 u. ds Wisse: Lisse 7.30 uur ds van Gilst; Marknesse 2.30 uur ds van Haaren (huw. bev.): Middelburg 7 uur ds Hage: Rotterdam-C. ^Boezemsingel) 8 uur ds Vergunst; Scheveningen 5 uur ds L. Rijksen; Waarde 5 uur dhr Bossohaart.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Barneveld 9.30 en 7 uur ds vd. Bijl en 2.30 uur leesdienst; Borssele 9.30, 2 en 6 u. dhr Bossohaart; Capelle ad. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld: Dirksland 10 en 6 uur (bev. lidm.) ds P. Blok: Elspeet 9.45, 3 en 7.30 uur dhr Huisman: Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A., F. Honkoop; Gouda (Ger. Kerk, Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage (aula Zuiderpark HBS, Zuidlarenstraat) 10 uur leesdienst en 7 uur ds de Gier: H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Kampen 9.30 en 3 uur ds van Haaren; Krabbendijke 9.30, 2 en 6 uur dhr Kok; Leiden 10 en 5 uur ds Molenaar: Lisse 10 en 4 uur ds van Gilst; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; Rotterdam-C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam-W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam-Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds van Dam: Rotterdam (Zuidwijk—Pendrecht) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds L. Rijksen: Rijssen 9.30, 2.30 en 7 uur ds M. Blok; Scheveningen 10 uur ds de Gier; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshoul: Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst: Wageningen 10 en 6 uur dhr Ligtenberg; Yerseke 9.30 uur (openb. bel.) 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst: Zeist 10 en 5 uur (openb. bel. en H.D.) ds Hofman.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) - Amersfoort 3 uur ds Elshout: Amsterdam-C. (Looiersgracht 70-72) 3 uur ds de Gier: Benthuizen 11 uur (open; b, bel.) ds L. Rijksen; Dordrecht 3 uur ds Zijderveld (openb, bel.); Capelle a.d. IJssel 10 uur ds Zijderveld; Genemuiden 10 uur ds Hegeman; Giessendam 3 uur ds Wisse: Gorinchem 7.15 uur ds van Dam: Gouda (Ger. Kerk. Turfmarkt) 10.45 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage (aula Zuiderpark KBS, Zuidlarenstr.) 9 u. ds de Gier; Hoogeveen (zaal Rump, Willemskade) 10 uur leesdienst en 7.30 uur ds Hegeman; Kampen 9.30 uur ds van Haaren (opeab. bel.); Lisse 10 uur ds van Gilst; Middelburg 9.30 uur ds Hage: Nunspeet 2.30 uur ds van Haaren; Poortvliet 10 uur ds P. Honkoop: Rhenen (Achterbergsestraatweg) 10 uur dhr Ligtenherg; Ridderkerk 10.30 uur dhr Huisman; Rotterdam-C. (Boezemsingel) 10 uur ds Vergunst; Rotterdam-W, (W. v. Zuylenstraat) 9 uur ds L. Rijksen: Soherpenzeel 7 uur ds vd. Bijl: Slikkerveer 2.30 uur ds van Dam: Tncht 7 uur ds Hofman; Utrecht 10 uur ds Elshout (openb. bel.): Vlaardingen 8.30 uur ds H. Rijksen; Vllssingen 9.30 uur dlir Bosschaart: Waardenlburg 7 uur dhr Kok: Werkendam 3 uur dhr Huisman; Westkapelle 9.30 uur dhr Kok: Woerden 2.30 uur dhr Ligtenberg; Zeist 10 uur ds Hofman.

DINSDAG 19 APRIL Groningen (Spilsluizen) 7.30 uur ds van Haaren; Kamperiand 7.15 uur ds P. Honkoop: IJsselmonde 7.30 uur ds Zijderveld.

WOENSDAG 20 APRIL Delft 7.30 uur dhr Schipaanhoord; Opheusden (Kastanjelaan) 7.30 uur ds de Gier; Terwolde de Vecht 7.30 uur ds van Haaren; Veenendaal 7.30 uur ds Molenaar.

DONDERDAG 21 APRIL Akkrum 7.45 uur ds Elshout; Amsterdam-N. 7.30 uur ds L. Rijksen; Capelle a.d. IJssel 7, 30 uur ds Zijderveld: Kortgene 7.15 uur ds A. F. Honkoop: Meliskerke 7.30 uur ds Hage: Melissant 7.30 uur ds P. Blok; SliVterveer 7.30 uur ds Wisse; Waarde 3 uur ds P. Honkoop (huw, bev.): Werkendam 7, 30 uur dhr Kok; Zwolle (Brink 13) 7.30 uur ds Hegeman.

VRIJDAG 22 APRIL Aagtekerke 7.30 uur ds van Dam; Zoetermeer 7.15 uur ds Zijderveld.

GEREF. GEM. IN NED.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Eerneveld (vd. Bogertlaan) 10 en 7 uur ds vd. Woestijne; Gouda (Stationsplein 15) 9.30 en 5 uur dr Steenblok: Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam (v. Lennepstraat) 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg: Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Ederveen 7 uur ds Ligtenberg (openb. bel.): Groot Ammers 2 uur dr Steenblok; Hilversum 7.30 uur dr Steenblok; Rotterdam (v. Lennepstraat) 10 uur ds Ligtenherg (openb. bel.).

WOENSDAG 20 APRIL Hedel 3 en 7.30 uur ds vd. Woestijne.

DONDERDAG 21 APRIL Vlaardingen 8 uur ds vd. Woestijne,

VRIJDAG 22 APRIL Ede 7.30 uur ds vd. Woestijne: Nieuwerkerk IJssel 7 uur dr Steenblok. a.d.

OUD GEREF. GEM. IN NED.

ZATERDAG 16 APRIL Geldermalsen 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Papendrecht 7 uur ds Mieras.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Capelle a.d. IJssel (Bermweg 362) 10 uur leesdienst en 2.30 uur ds Mieras; Doetinchem 2 x ds WiMlnïc; Ede 10 en 7 uur ds v. d. Poel: Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds van Dijk; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingseveer 2 x ds de Jong; Leersum 10 en 6.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Grutter; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 18 APRIL {2e Paasdag) Achterberg 7 uur ds vd. Poel; Amersfoort 7 uur dhr Kamp; Capelle a.d. IJssel (Bermweg 554) 2.30 uur ds MieraS: Ede 10 uur (openb. bel.) ds vd. Poel: Leersum 10 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Monster (zaal Rijnweg 39) 7 uur ds Toes; Papendrecht 2.30 uur ds Toes; Rotterdam {\\ Eversdijkstraat 31) 7.30 uur ds Mieras: Rouveen 10 uur leesdienst en 2.15 uur ds Willink: Urk (geb. Irene) 4 uur ds van Dijk; Utrecht 10 uur dhr Kamp.

DINSDAG 19 APRIL Amsterdam (Commelinstraat 16) 7.30 uur ds Gebraad; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 20 APRa 's^Gravenhage (Wesselsstraat 49) 7.30 uur dhr Kamp.

DONDERDAG 21 APRIL Apeldoorn (school Stationsstraat) 7.30 uur ds van Dijk; Capelle a, d, IJssel (Bermweg 362) 7.30 uur dhr Kamp: Kampen 7.15 uur ds Willink; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen: Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur ds Mieras.

VRIJDAG 22 APRIL Echteld 7.15 uur dhr Kamp: Urk (Irene) 8 uur ds Gebraad.

OUD GEREF. GEM.

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) Groot Schermer (Oostdijk 13) 7.30 uur ds Ruijs; H. I. Ambacht 7 uur ds vd. Breevaart.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar < Brouwerstraat 31) 10.30 uur ds Ruijs; Bergen Iv. Borsselenlaan 2) 8 uur ds Ruijs: 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds van Dijk; H. I. Ambacht 10 en 5 uur ds vd. Breevaart: Monster 10 en 4 uur dhr Kroon; Rotterdam (Croesinckstraat) 10 en 5 uur ds Woudwijk: Rijssen (Bevervoorde) 7 uur dhr Vosman: Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

.MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Aalburg 9.30 uur ds Lucas: Alblasserdam 7 uur ds vd. Breevaart: Alphen a.d. Rijn 3 uur dhr de Redelijkheid; Bergen (v. Borsselenlaan 2) 10.30 u. ds Ruijs: Bolnes 3 u. ds vd Breevaart; 's-< jravenhage (Gaslaan 46) 10 uur ds van Dijk: H. I. - Ambacht 10 uur ds vd. Breevaart: Loenen a.d. Vecht 7 uur ds Gebraad; Monster 10 uur dhr Kroon; Rijssen (Bevei-voorde) 9.30 uur dhr Vosman; Terneuzen 9.30 uur ds de Reuver.

WOENSDAG 20 APRIL Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds van Dijk; H-I. Ambacht 7 uur ds vd. Breevaart.

DONDERDAG 21 APRIL Nederhemert 7.30 uur ds vd. Breevaart. VRIJDAG 22 APRIL Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds van Dijk.

GEREF. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Rotterdam (Vrienden'laan 25) 7.30 uur ds Smink.

DONDERDAG 21 APRIL Leiden (J. Vossensteeg) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GEREF. GEM.

\'TUJD-AG 15 - APRIL (Goede Vrijdag) Rotterdam (Joubertstraat 10) 7.30 uur pred. vd. Linde.

Linde. ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd. Linde.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 uur pred. vd Linde.

PRESS. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds

Taverne. MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Hoogeveen (Harkema) 10 uur ds Taverne.

NEDERD. GEREF. GEM.

ZOND-AG 17 APRIL (Ie Paasdag) Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds van Welzen,

WOENSDAG 20 APRIL Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 7.30 uur ds van Welzen,

VRIJE HERV. GEM.

VRIJDAG 15 APRIL • (Goede Vrijdag) IJsselmuiden 7.30 uur ds de Jonge.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) IJsselmuiden 9.30 en 2.45 uur ds de Jonge.

MAAND-AG 18 APRIL (2e Paasdag) IJsselmuiden 9.30 uur ds de Jonge. WOE.NSDAG 20 APRIL IJsselmuiden 7, 30 uur ds de Jonge,

VRIJE HERV. GEREF. GEM.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blanke­ Wezep Zwolle spoor.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Zwolle (Molenweg 177) 9.30 uur ds Blankespoor.

HERV. GEREF. GEM.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Zwolle (Waalsekerk, Schoutenstraat 4) 9 en 3 uur ds Middelkoop.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Twijzelerheide (zaal Postma) 2 uur ds Middelkoop; Zwolle (Waalsekerk, Schoutenstraat 4) 10 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 20 AERIL Meppel 7.45 uur ds Middelkoop,

DONDERDAG 21 APRIL Barendredht 7, 30 uur ds Middelkoop.

OUD GEREF. KERK

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) Schiedam 7.30 uur ds Luytjes.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Schiedam 10 uur ds Luytjes.

DINSDAG 19 APRIL (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds. Luy­ Schiedam tjes.

VRIJE CHR. GEREF. GEM.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd. Berg; Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) Apeldoorn (Trompstraat) 10 uur dhr vd Berg. DINSD.AG 19 APRIL Overschie (Verenigingsgeb.) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

VRIJDAG 15 APRIL (Goede Vrijdag) •s-Gravenhage (2e Schuytstraat - 336) 10 en 8 uur ds 'Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens: Vlissingen (Willem III kazerne) 7.30 uur ds Grisnigt.

ZATERDAG 16 APRIL Arnemuiden 7.30 uur ds Grisnigt.

ZONDAG 17 APRIL (Ie Paasdag) •s-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof: Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink: Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Sdhinkelshoek: Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt.

MAANDAG 18 APRIL (2e Paasdag) - Asperen 10 en 7 uur dhr Nijhof; Bieskensgraaf ('t Gebouw) 7 uur ds Zwoferink: 's-Gravenhage p, (2e Schuytstraat 336) 10 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 uur dhr Jorens; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 uur dhr Schinkelshoek; •Vlissingen (Willem III kazerne) 10 uur ds Grisnigt.

DINSDAG 19 APRIL Giessenhurg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds Toes,

WOENSDAG 20 AHIIL Asperen 7.30 uur ds Gebraad.

DONDERDAG 21 APRIL Arnhem (Parkstraat 46) 7, 30 uur dhr de Redelijkheid; 's-Gravenhage (2e Sch^uylstraat 336) 8 uur dhr Kruithof.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 14 april 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 14 april 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken