Predikbeurten
NED. HERVORMDE KERK
ZONDAG 8 MH St. Annaland 10 en 6 uui ds Westland.-Apeldoorn (Ev) (Patrimonium Roggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluysi Culemborg fEv.) 10 en 6.30 uur dhr V Oostende: Dinteloord 10 en 3 uur dhr vd Wetering; Dirksland 9.30 uur dhr Kersting: Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman: Gameren (geb. Geref. Gem.) 8.30 en 2.30 uur dhr vd Kraats; Giessenjdam dhr De Groot; 's-Gravenmoer 2 x dhr Donkersgoed: Groenéiian 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Haarlem (Ev.) (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr De Vos; Harskamp (Ev.) 10 uur dhr Visser en 7 uur dhr Schuuring: Hilversum (Ev.) (Boazhuis Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg: Homoet 2.30 uur ds Warraoltz: Hoornaar 9.30 uur ds. Broere: Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenhurg: Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens: Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Kollum (Ev.) 9.30 uur leesdienst en 1.45 uur dhr Verboom: Loosduinen (Ev.) (school Julianastraat 42) 7 uur dhr Kruithof; Loon op Zand 9.30 en 2.30 uur ds Haring; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St.-Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Nieuwe Tonge 6 uur dhr Kesting; Nieuwaal 6, 30 uur dhr vd Kraats: Oosterwolde 9.30 en 2 uur ds Goverts; Poederoyen 6.30 uur dhr vd Wetering: Raamsdonkveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr SchoneveM; Schiedam (Irene Nieuwe Haven 155) 10 en 4 uur ds J. C. vd Graaf: Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Strijen (Ev.) 10 en 6.15 uur ds Spelt; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman: Ter Aa 30 uur dhr Hovius en 7 uur ds v Bart; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Veen 6 uur ds Haring; Wassenaar (Ev.) 10 en 6.30 uur ds v Dijk; Zwolle (Ev.) 10 uur (Broerenkerk) en 7 uur (ELim) ds Treure.
MAANDAG 9 MEI Hilversum {Ev.) (Boazhuis Havenstraat) 7.30 uur ds De Reuver.
DINSDAG 10 MH Streefkerk (School met de Bijbel) 7.30 uur ds Wijnmaalen; IJinuiden (Elonkapel J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr De Vos.
WOENSDAG n MH Hilversum (Herv. Kapel) 7.30 uur ds Sciupper: Utrecht '(Marnixzaal Domplein) 7.30 uur ds Vroegindewey.
DONDERDAG 12 MEI Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edehnan; Tienhoven gem. Maarssen (Ontspanningsgeb.) 7.30 uur ds Haverkamp.
CHR. GEREF. KERKEN
ZONDAG 8 MEI .Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen aan de Rijn 10 en 6 uur ds Roos: Arnhem 10 en 5 uur ds V Leeuwen; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan: Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds De Vries: 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboomj Katwijk aan Zee 10 en 5 mir ds De Jong; Naarden 10 en 5 uur ds iBokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs: Ridderkerk (Aula Chr, Industrieen Huishoudschool Koninginneweg) 3.15 uur ds De Vries; Scheveningen 10 en 5 uur ds v Ravenswaay: Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v Doorn; Vianen 10 en 6, 30 uur ds Zwier: Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema,
DINSDAG 10 MEI Vlaardingen (Aula Ds. Hendrik de Cockschool Filips de Goedestraat 135) 7.30 uur ds De Vries.
DONDERDAG 12 MEI - Ameide 7 uur ds Baan: Pernis 7, 15 uur ds Tanis.
CHR. GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MEI Delft (De Opendeur Achterom 88) 10 en 5 uur sd v Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v Twillert.
MAANDAG 9 MH Drachten 7.30 uur ds Salomons.
CHR. GEREF. GEM. IN NED.
ZONDAG 8 MEI Gouderak 10 en 7 uur ds Visser; Werkendam 10 en O uur ds v Kooten.
WOENSDAG 11 MEI Couderak 7.15 uur ds v Kooten,
GEREF. GEM. IN NED.
VRIJDAG 6 MEI Nunspeet 7, 30 uur ds Hegemau; Oudewater 7 uur ds H, Rijksen.
ZATERDAG 7 Ivffil Aaiburg 7 uur dhr Ligterüberg; Meeuwen 7 uur ds Zijderveld; Waardenburg 7, 30 uur dhr Bossohaart,
ZONDAG 8 MEI Amsterdam (Looiersgracht 70-72) 10 en 5 uur ds De Gier; Barneveld 9, 30 en 7 uur ds vd Bijl en 2, 30 uur leesdienst: Brakel 2, 30 uur dhr Bosschaart; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Gouda (Turfmarkt) 2 en 7, 30 uur ds H. Rijksen: H.I. Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse: Kampen 9.30 en 3 uur ds v Haaren: Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Nw Beijerland 10, 2.30 en 6 uur dhr Schipaanboond: Ndeuwerkerk 10 uur leesdienst en 2.30 uur ds A. F, Honkoop; Poederoyen 9, 30 en 6.30 uur dhr Bosschaart; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; Pijnacker 10 en 5 uur dhr Huisman; Ridderkerk 10 en 4.30 uur dhr Kok; Rotterdam-C (Boezemsingel) 10 - en 5 uur ds Vergunst: Rotterdam-W (W. v, Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen: Rotterdam-Z (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v Dam: Rottendam (Zuidwijk-Larenkamp) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v Dam; Rijssen 9.30, 2.30 en 7 uur ds M. Blok; Scheveningen 10 en 4.30 uur H.A. ds Molenaar; Sprang Capelle 9, 30 en 3 uur dhr Ligtenberg; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst; Werkendam 10 en 6 uur ds v Gilst: Yerseke 9.30 en 6 uur ds P, 'Honkoop en 2 uür leesdienst: Zeist 10 en 5 uur ds Hofman,
DINSDAG 10 MEI Aalburg 7 uur ds v Dam (Openb, Bel); Barneveld 7 uur ds vd Bijl; Delft 7, 30 uur ds Hofman; Haarlem 7.30 uur ds v Gdlst; Katwijk aan Zee 7.30 uur dhr Ligtenberg; Opheusden (Kastanjelaan) 7.30 uur ds Wisse: Nieuwdorp 7.30 uur ds P. Honkoop; Slikkerveer 7.30 uur dhr Boss.': haart; Tricht 7.30 uur ds A. F, Honkoop; Woerden 7.15 uur dhr Huisman.
WOENSDAG 11 hSl Amsterdam (N) 7.30 uur ds v, Haaren (tegenstr. opgaaf); Bentiuizen 7, 30 uur ds Vergunst; Ennelo (voorm. school Telgt) 7, 30 uur ds v Haaien (tegenstr, opgaaf); Gorinchem 7.15 uur ds Zijderveld: Nieuwerkerk (Z) 7.30 uur ds Hage; Rhenen (Achterbengscheweg) 7.30 uur ds Wisse; Waardenburg 7.30 uur ds Elshout; Wageningen 7.30 uur ds De Gier; Werkendam 7.30 uur ds v Dam; IJsselmonde 6, 45 uur ds L. Rijksen; Zeist 1.30 uur (Huw.bev.) ds Hofman; Zoetermeer 7.15 uur dhr Kok; Zwolle (Brink 13) 7.30 uur ds Hegeman.
DONDERDAG 12 MEI Amsterdam (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds Hegeman; Apeldoorn 7.30 uur ds v Haaren; Brakel 7.30 uur ds v Dam; Moerkapelle 2.30 uur ds Vergunst (bevesti0ng) en 7 uur ds Molenaar (intrede); Oostkapelle 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Temeuzen (Oranjestraat) 7, 30 uur ds Zijderveld,
VRIJDAG 13 MEI Zoutelande 7.30 uur ds Hage.
GEREF. GEM. IN NED.
ZONDAG 8 MH Barneveld 10 en ? uur ds vd Woestijne; Gouda (Stationsplein) 9.30 en 5 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam-W (vd Bogertstraat) 10 en 7 uur ds Ligtenfberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Ageenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal (Fluiterstraat) 9.30 en 5 uur ds Mallan.
DINSDAG 10 MEI Aliblasserdam 7, 30 uur ds Mallan; Dordreciht (Waalsekeric) 7, 30 uur dr, Steeniblok; Hilversum 7.30 uur ds Ligtenberg.
WOENSDAG 11 MEI Groot-Ammers 7, 15 uur ds vd Woestijne; Leer-Idam 7.30 uur ds Ligtenberg,
DONDERDAG 12 MH Vlaardingen 8 uur ds vd Woestijne,
VRIJDAG 13 MEI *s-Graventdeel 7 uur ds Ligtenberg; Harderwijk {Schoolsteeg 4) 6.45 uur ds vd Woestijne,
OUD GEREF. GEM. IN NED.
ZATERDAG 7 MH Capelle aan de IJssel (Bermweg 554) 7 uur As Mieras: Nederhemert 7 uur ds Du Marchie van Voozthuijzea.
ZONDAG 8 MEI Doetindiem 2 x ds Wiltink; Capelle aan de IJssel (Bennweg 362) 10 uur leesdienst en 2.30 uur ós Mieras; Doom 10 en 6 uur ds Baay: Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Grafhorst 9, 30 en 2, 45 uuj ds V Dijk: Kinderdijk 2 x ds Toes: Kralingseveer 2 x ds De Jong; Krimpen aan de IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6.30 uur ds Du Marchie van Voorthuijzea: Oostburg 9, 30 en 2, 30 uur ds vd Gruiter; St.-Phiiipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.
MAANDAG 9 MEI Harderwijk 7.15 uur ds Toen.
DINSDAG 10 MH Achterberg 7 uur ds Mieras; Amsterdam (Commelinstraat 16) 7.30 uur ds Gebraad; Langtoroefc 7 uur ds V Dijk; Maarn 7 uur ds Eaav; Rotterdam (V. Everdijkstraat 31) 7.30 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen; Sciheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur dhr v. Prooijen; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp,
WOENSDAG 11 ME! Lienden 7 uur ds v Dijk; Loenen aan de Vecht 7 uur ds Gebraad: Monster 7.30 uur ds Baaij,
DONDERDAG 12 MH Alphen aan de Rijn 7, 15 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen: Bolnes 7, 30 uur dhr Slager; Capelle aan de IJssel (Bermweg 362) 7, 30 uur ds Toes: Ermelo 7, 15 uur ds v Dijk: Geldermalseo 7 uur ds Mieras; Giessendam 7.30 uur dhr Kamp; Hilversum (Diepeweg 11) 7.30 uur ds Wiltink; Kampen 7.15 uur ds vd Poel; Papendrecht 7, 30 uur ds Gebraad.
VRIJDAG 13 MEI Langbroek 7 uur ds Toes; Rouveen 7.30 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen.
OUD GEREF. GEM.
VRIJDAG 6 MEI Alkmaar (Brug Fnidsen) 11.50 uur ds Ruijs.
ZONDAG 8 MH Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar (Brouwerstraat 3JJ 10.30 en 7 uur ds Ruijs; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 urur ds T Dijk; H.I. Ambacht 10 en S uur ds vd Breevaart; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 uur H.A., 2.30 uur H.D. en 7 uur ds Middelkoop; Rotterdam (H, Croesinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Terneuzen 9.30, 2 en G uur ds De Reuver.
MAANDAG 9 MEI Hilversum (Boazhuis) 7.30 uur ds De Reuver
DINSDAG 10 MEI Klaaswaal 7 uur ds De Reuver: Nw Beijerland 7 uur ds vd Breevaar; Zeist (Bergweg 8) 7, 45 uur ds Ruys.
WOENSDAG 11 MEI Aalburg 7.30 uur ds Lucas: Asperen 7 uur ds de Reuver; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds V. Dijk; H.I.Amibacht 7 uur ds vd Breevaart,
DONDERDAG 12 MH Gaessenburg 7, 30 uur ds vd Breevaart; ten 7 uur ds de Reuver.
VRIJDAG 13 MEI Alkmaar (brug Fnidsen) 11.30 uur ds Ruijs; Delft (Koonnnarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk,
GEREF. o. 't KRUIS
MAANDAG 9 MH Rotterdam (Vriendenlaan 23) 7, 30 uur ds Smink.
VRIJE GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MH Rotterdam (Jouberlstraat 10) 10 en 4.30 uur pred, vd Linden,
PRESB. HERV. KERKGEM.
ZONDAG 8 MH Hoogeveen i(Harkema) 8 uur en (Rump) 3 uur ds Taverne.
WOENSDAG 11 MEI Capelle (Winterdijt 16) 7.30 uur ds Taverne.
NEDERD. GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MH Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Kaezer) 10 en 5 uur ds v, Welzen.
WOENSDAG 1! MH Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Elien HaezerJ 7.30 uur ds v. Welzen.
VRIJE HERV. GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MH Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9, 30 en 3 uur ds Blankespoor.
WOENSDAG U MEI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor,
VRIJE HERV. GEM.
ZONDAG 8 MH IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge
HERV. GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MH Rijssen (Bvervoorde) 9, 30 (H.A.), 2, 30 (H.D, ) en 7 uur ds Middelkoop; Wolvega (Pr, Bernhardlaan) 10 en 7, 15 uur ds de Boer; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 10 en 3 uur dhr Vosanan,
OUD GEREF. KERK
ZONDAG 8 MH Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes,
DINSDAG 10 MEI Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr, ) ds Luytjes.
VRIJE CHR. GEREF. GEM.
ZONDAG 8 MH Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.
DINSDAG 10 MH Oversc^e (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.
DONDERDAG 12 MH Apeldoorn (Trompstraat) 7.15 uur dhr vd Berg.
OVERIGE SAMENKOMSTEN
ZATERDAG 7 MH (nieuwe school) 6.30 uur ds. Blom.
ZONDAG 8 MH 's-Gravenhage (2e Schuytstr. 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens: Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vnendenlaan 25) 10 en 5 uur ds Grisnigt; Vlissingen (Willem 111 kazerne) 10 en 5 uur ds De Vries.
DINSDAG 10 MEI Apeldoorn (Centrum, Roggestraat 35) 7, 30 uur dhr Edelman; Bleskensgraaf 7 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur ds Visser.
WOENSDAG 11 MEI Giessenfaurg (zaal Pinkeveer) 7, 15 uur ds vd Breevaart; Hedel (Akkerseweg) 7.30 u. dhr Jorens,
DONDERDAG 12 MEI Arnhem (Parkstraat 46) 7, 30 uur ds Dorsmau; 's-Gravenhage (2e Sdhuytstr, 336) 8 uur ds Kruithof; Linschoten pe Rietwerf) 7.30 uur ds De Reuver.
VRIJDAG 13 MH IJmuiden (Cultureel geb, ) 7.30 uur dhr Jorens.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van donderdag 5 mei 1960
De Banier | 8 Pagina's