Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

10 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 12 JUNI Ammerstol (Bv.) 's av. dhr de Groot; St. Annaland 10 en 6 uur ds v. Vliet; Apeldoorn (Roggestraat) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Breukelen (Eiv.) 10 en 7 uur dhr Ockerse; Culemborg i(Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dirksland 9.30 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Garderen 9.30 uur dhr Broekhuis; Goulda (St. Jan) 9 en 10.30 uur ds Monster; Groenekan 10 en 6.30 uur ds V. Selm; Haarlem (Ev., Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp ^ETT.) 10 uur ds Boogaard en 7 uur dhr Schuring; Herkingen 6 uur dhr Kesting; Hilversum (Ev., Boazhuis, Havenstraaty 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Houten 9.30 en 6.30 uur ds Oskam; Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Resteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Kollum '(Bv.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Lexmond v.m. dhr de Groot; Loosduinen ((EIV., Julianastraat) 9 uur leesdienst en 7 uur ds vd Ent Braat; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmalen; St, Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Melissant 10 uur ds Exalto en 6 uur ds Gooyer; Nieuwaal 6.30 uur dhr vd Kraats; Numansdorp 10 en 6 uur dhr Visser; Opheusden 8.30 en 2.30 uur .dhr vd Kraats; Raamsdonksveer (Ev., Koningsstraat) 9.30 en 2.30 uur dhr Nijhof; Ridderkerk 9.30 en 5 uur ds Barth; Scheveningen '(Julianaikerk) 9 en 10.30 uur dhr Donkersgoed; Schiedattn .(Nieuwe Haven 155) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Schuring (Ev.) 3.15 uur dhr Visser; Sirjansdam 6.30 uur ds Spelt; Sommelsdijk 10 uur ds Gooijer en 6 uur ds Exalto; Staphorst 10 en 2 uur ds D< MBman; Ter Aa 10 en 7 uur ds vxl Broek; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur dhr vd Sluys; Valiburg 10 uur ds Warxöoltz; Waddinxveen 6.30 uur ds Monster; Zwolle (Ev., Elim) 10 uur en (Grote Kerk) 7 uur ds Cirkel.

DINSDAG 14 JUNI IJmuiden .(Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 15 JUNI Haarlem (Nassauplein 8) 7.30 uur ds v. Dieren; Hilversum (Herv. Kapel) 7.30 uur ds v. Sliedrecht; Streefkerk (Sohool m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Smits; Utrecht (Marnixzaal Domplein) 7.30 uur ds Abma.

DONDERDAG 16 JUNI Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 12 JUNI Alblasserdam 3 uur ds Buys; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Ameide 10 en 6 uur ds Alberts; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Dordrecht 10 en 5 uur en ('Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's^ravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; *s-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buys; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds V. Doom; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

WOENSDAG 15 JUNI Culemborg 7.30 uur ds de Jong.

DONIDHRDAG 16 JUNI Streefkerk (Sohool m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Smits.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 12 J'UNI Gouderak 10 en 7 uur ds v. Kooten; Rotterdam iJPutselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser.

DONDERDAG 16 JUNI Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 12 JUNI Delft (De Open Deur, Achterom) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 11 JUNI Krabbendijke 7.30 uur dhr Schipaanboord.

ZONDAG 12 JUNI Barneveld 9.30 en 7 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; 's-Gravenhage C. fOude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.l.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Kruiningen 9.30, 2 en 6 uur dhr Scbipaanboord; Lisse 10 en 4 uur ds V. Gilst; Mid/delburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Moerkapelle 9.30 en 6.30 uur ds Molenaar; Nieuwer Ter Aa 10 en 7 uur dhr Huisman; Oosterland 10 en 2.30 uur leesdienst en 6 uur dhr Kok; St. Philipsland 9.30 uur (H.A.) en 's avonds ds A. F. Honkoop; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; 'Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 uur leesdienst en 5 uur dhr Bosschaarl; Rotterdam Zuidwijk-Pendredht (Larenkamp) 10.30 en 2.30 uur dhr Ligtenberg; Stolwijk (Schoolstraat) 10 (H.A.), 1.45 en 7.15 uur ds v. Dam; - Scheveningen 10 en 4.30 uur ds Zijderveld; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur (H.D.) ds Hofman.

MAANDAG 13 JUNI Hoogeveen (Rump, Wdllemskade) 7.30 uur ds Hegeman; Waardenburg 7.30 uur ds Wisse.

DINSDAG 14 JUNI Amsterdam N. 7.30 uur dhr Huisman; Apeldoorn 7 30 uur ds V. Haaren; Bodegraven 7.15 uur ds Elshout; Deventer fStromarkt) 7.30 uur ds Hofman; Giessendam 7.30 uur ds de Gier; Nisse 7.30 uur ds V. Dam; Poortugaal 7.15 uur ds Zijderveld; Torwolde de Vecht 7.30 uur ds vd Biil; Tricht 7.30 uur ds Wisse; Werkendam 7.30 uur dhr Schipaanboord; Woslkapelle 7.30 uur ds Hage.

WOENSDAG 15 JUNI Ointeloojfd (Ons Huis) 7.30 uur ds Hage; Dordrecht 7.30 uur ds Molenaar; Terneuzen (Frans Halslaan) 7.30 uur ds P. Honkoop; Leerdam 7.30 uur ds Zijderveld; Nieuwer ter Aa 7.30 uur ds L. Rijksen; Tholen 7.30 amr ds A. F. Honkoop; Woerden 7, 15 uur ds V. Gilst.

DONDERDAG 16 JUNI Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 ds de Gier-Beekbergen 7.30 uur ds v. Haaren; Benthuizen 7 30 uur ds Elshout; Gorinchem 7, 15 uur ds Hofman; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds v. Dam (tegenstr opg.); Opheusden (Kastanjelaan) 7.30 uur ds L Rijksen; Klaaswaal 7 uur ds v. Dam (H.D.) (tegenstr. opg.); Rhenen (Achteiliergsestraatweg) 7.30 uur ds vd Bijl; Ridderkerk 7.30 uur ds Zijderveld; Wjolfaartsdijk 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Zaandam 7.30 uur ds Vergunst; Zoutelande 7.30 uur ds Hage.

VRIJDAG 17 JUNI Den Helder 7.30 uur ds v. Gilst; Hilversum 7.15 uur ds V. Dam; Nunspeet 7.30 uur ds Zijderveld; Uddel ds Vergunst.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 12 JUNI Gouda 9.30 en 5 uur dr Steemblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam W. 11.45 en 7 uur ds Ligtenlberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 14 JUNI Groot Ammers 7.15 uur ds Ligtenberg.

WOENSDAG 15 JUNI Hilversum 1.30 uur (huw.'bev.) en 7.30 uur ds Ligtenberg; Nunspeet (zaal Krol) 7.15 uur ds Mallan; Ochten 7.15 uur ds vd Woestijne.

DONDERDAG 16 JUNI Leerdam 7.30 uur ds Ligtenberg.

VRIJDAG 17 JUNI Aalsmeer 7.30 uur ds Ligtenberg.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 11 JUNI 's-Gravendeel 7 uur ds Mieras; Huizen (zaal Veerman) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

ZONDAG 12 JUNI Doetindiem 2 x ds Wiltink; Doom 10 en 6 uur ds Baay; Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Harderwijk 9.30 en 4.30 uur dhr v. Prooyen; Kralingscheveer 2 X ds de Jong; Krimpen a. d. ÏJssel 9.30 en 2.30 uur ds Mieras; Leersum 10 en 6.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 13 JUNI Bolnes 7.30 uur ds Mieras.

DINSDAG 14 JUNI Banneveld 7 uur ds vd Poel; EchteHd 7.15 uur ds Wiltink; Ermelo 7 uur ds Mieras (tegenstr. opg.); Giessenlïurg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds vid Breevaart; Haarlem 7.30 uur ds Mieras (tegenstr. opg.); Nieuw Beijerland 7 uur ds du Marohie van Voorthuysen; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 15 JUNI Amersfoort 7 uur dhr Slager; 's-Gravenhage fWesselsstraat 49) 7.30 uur dhr Kamp; Lienden 7 uur ds Smits; Rijssen 3 uur ds du Marchie v. Voorthuysen (bev. ds V. Dijk) en 7.30 uur ds v. Dijk (intrede) (verbeteride opgave).

DONDERDAG 16 JUNI Papendrecht 7 uur ds Mieras; Giessendam 7.30 uur ds vd Poel; Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur ds Gebraad.

VRIJDAG 17 JUNI Beekbergen 7.30 uur ds Mieras; 's-Gravendeel 7 uur ds Baay.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage '(Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; Helmond (Molenstraat 191) 7.30 uur ds Ruijs; HJ.Am'bacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 7 uur dhr Vosman; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver; 'Waalre (Molenlaan 5) 10.30 uur ds Ruys.

DINSDAG 14 JUNI Zeist (Bergweg 8) 7.30 uur ds Ruys.

WOENSDAG 15 JUNI Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.l.Ambacht 7 uur üs vd Breevaart.

DONDERDAG 16 JUNI Groot Schermer (Oostdijk 13) 7.30 uur ds Ruys; Langlbroek 7 uur ds vd Breevaart (tijdrede).

VRIJDAG 17 JUNI Alkmaar (brug Fnidsen) 11.50 uur ds Ruys; (Koornmapkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk, Delft

GER. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 13 JUNI Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7-30 uur ds Sminfc.

DONDERDAG 16 JUNI Leiden (Prediker, J. Vossensteeg) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pröd. vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

DINSDAG 14 JUNI Leiden (Prediker, J. Vossensteeg) 7.30 uur ds Taverne.

WOENSDAG 15 JUNI Woerden (De Dubbele Sleutel, Westdam) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 15 JUNI Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 17'7) 9.30 en 2 uur ds Blankespoor.

WOENSDAG 15 JUNI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 12 JUNI IJsselmuiden 9.45 en 2, 45 uur ds de Jonge.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 7 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 12 JUNI Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 14 JUNI Sichiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 12 JUNI Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Schieidam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 14 JUNI Overschie (Verenigingsgebouw) 8 uur ds IJsselstein.

DONDERDAG 16 JUNI .Apeldoorn (Trompstraat) 7.30 uur dhr Vosman.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 11 JUNI Arnemuiden 7.30 uur ds Grisnigt.

ZONDAG 12 JUNI 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; 'Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Melisse; Sliedrecht (Geref. School B 809) 10 en 6.30 uur dhr Schinkelshoek; Twijzelerheide (zaal Postma) 9.30 en 2 uur dhr v. Ek; Vljssingen (Willem Ui kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt.

DINSDAG 14 JUNI Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelshoek; Dieren (WJlhelminaweg 59) ds Wijnmaalen; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr de Redelijkheid; Twijzelerheide (zaal Postma) 7.45 uur ds Visser.

WOENSDAG 15 JUNI Asperen 7.30 uur dhr Verlinde; 's-Gravenhage ('Prinsengracht) 7.30 uur ds Grisnigt; Hedel ("Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens,

DONDERDAG 16 JUNI Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds Dorsman; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Sliedrecht fGeref. School B 809) 7.30 uur dhr Jorens; Woerden (geb. Concordia) 7.30 uur ds Grisnigt.

Veranderingen van predikbeurten gelieve u tijdig op te geven aan de administratie van dit olad, opdat de predikbeurten zo volledig mogelijk geplaatst kunnen worden.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 9 juni 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 9 juni 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken