Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

10 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 3 JULI Ameide 10 uur dhr Klüsener en 6 uur dr Bout; Ammerstol (Ev.) dhr v. Vliet; St, Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr v. Ek; Culemborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dinteloord 10 en 3 uur drs Tichelaar; Dirksland 6 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Giessenburg 9.30 uur ds Kalkman en 6.30 uur ds Schoonhoven; Gorinchem 10.30 uur ds Broere; Gouda (St. Jan) 9 en 10.30 uur en (Westerkerk) 5 uur ds Monster; Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Groot-Ammers 9.30 uur ds Smit en 6.30 uur ds Smit en ds v. Ginkel; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 10 uur ds Kruishoop (bev. ambtsdragers) en 3 uur ds Koele; Hilveisum {Soazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoog Blokland 9.30 en 6.30 uur ds Steenbeek; Hoornaar 9.30 uur ds Kastelein en 6.30 uur ds (Broere; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur us vd Berg; Kockengen 10 en Ö.30 uur ds Zethof; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dihr Verboom; Leerbroek 9.30 en 6.30 uur ds Bemmel; Loosduinen (Ev.) 10 uur leesdienst en 3 uur ds Vroegindewey; Maartensdijk 10 en 6.30 uur dhr S'tekelenburg; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Meerkerk 9.30 en 6.30 uur ds de Waard; Nieuwland 9.30 uur ds v. Estrik; Nieuwaal 2.30 uur dhr vd Kraats; Noordeloos 9.30 en 6-30 uur ds Cuperus; Noordwijk aan Zee (Ev.) 3.30 uur ds Zethof; Numansdorp (Ev.) 10 en 6 uur ds Wijnmaajen; OosterwijK 2 uur ds v. Estrik; Ouddorp 9, 11 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds V. Dijk; Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Mouw; Reeuwijk v.m-en n.m. ds V. Bart; Schiedam (Irene, Nwe. Haven 155) 10 en 4 uur ds Stolk; Schoonrewoerd 9.30 en 6.30 uur ds V. Brummelen; Schuring 3.15 uur ds Wijnmaaien; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Strijen (Ev.) 10 en 6.15 uur ds Spelt; Ter Aa 10 uur dhr Veldjesgraaf en 7 uur ds vd Smits; Tienhoven, gem. Maarssen (Ontspanningsgebouwj 7.30 uur ds Vroegindewey; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur dhr vd Siuys; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Vinkeveen 9.30 en 6.30 uur ds Langerak; Wilnis 10 uur ds Zijlstra en 6.30 uur ds Voortman; IJzendoorn 10 en 6.30 uur dhr vd Kraats; Zwolle (hlimj 10 en 7 uur ds Mulder.

DINSDAG 5 JULI Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur ds vd bnt üraai; IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 6 JTJU Utrecht (Marnixzaal Domplein) 7.3U uur ds v. Wingerden; Haarlem (Nassauplein 8) 7.30 uur ds Vroegindewey; Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Lamens.

DONDERDAG 7 JULI Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman Katwijk aan Zee 8 uur ds Monster.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 3 JULI Alblasserdam 3 uur ds Buys; Alphen a, d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijt) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee lU en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buys; Rotterdam W. (Coloniastraat 25) 10 en 5 uui üs va hnt; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Loom; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

Ameide 7 uur ds Keuning.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Gouderak 10 en 7 uur dhi Kloot; Rotterdam (Putselaau 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

DINSDAG 5 JULI Twijzelerheide (zaal Postma) 7.45 uur ds T. Kooten.

DONDEiRDAG 7 JTJU Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 3 JULI Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds •V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG I JULI Bodegraven 7.15 uur ds v. Dam; Oudewater 7 uur ds Zïjderveld.

ZATERDAG 2 JULI Delft 7.30 uur dhr Schipaanbooni; Meeuwen 7 uur ds Zijderveld.

ZONDAG 3 JULI Apeldoorn 7.30 uur ds Vergunst; Barnevel'd 9.30 en 7 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Beekbergen 10 en 3 uur ds Vergunst; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 2 uur ds H. Rijksen en 7-30 uur leesdienst; 's-Gravenhage Z. (aula Zuiderpark HBS, Zuidlarenstraat) 10 uur leesdienst en 7 uur ds de Gier; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Lissa 10 en 4 uur ds v. Gilst; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Rilland-Bath .930 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst: Rotterdam W. (W. V. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam 2. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Slikkerveer 10 en 4 uur dhr Bosschaart; Soestdijk 10 en 5 uur dhr Kok; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout.

MAANDAG 4 JULI Aalst 7.30 uur ds Vergunst.

DINSDAG 5 JULI Amsterdam N. 7.30 uur ds Zijderveld; Bodegraven 7.15 uur ds V, Gilst; Delft 7.30 uur ds H. Rijksen; Gorinchem 7.15 uur ds Wisse; Goudswaard 7 uur dhr Kok; Nieuwdorp 7.30 uur ds Hage: Oudewater 7 uur ds Elshout: Klaaswaal 7 uur dhr Huisman; Waardenburg 7.30 uur ds v. Dam; Westkapelle 3 uur ds Hage (huw.bev.); IJmuiden (Cultureel Centrum) 7.30 uur ds Vergunst; Zuid-Beijerland 7 uur ds Molenaar.

WOENSDAG 6 JULI Aagtekerke 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Benthuizen 7.30 uur ds Molenaar; Borssele 7.30 uur ds P. Honkoop: Dordrecht 7.30 uur ds Vergunst; Haarlem 7.30 uur ds H. Rijksen; Naaldwijk 7.30 uur ds de Gier; Poederoyen 7.30 uur ds Wisse (H.D.): Ter Aa 7.30 uur ds v. Gilst; Terwolde de Vecht 7.30 uur ds Hofman; Werkendam 7.30 uur ds v. Dam; Woerden 7.15 uur ds Elshout; Zoetermeer 7.15 uur ds L, Rijksen.

DONDERDAG 7 JULI Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7-30 uur ds Elshout: Apeldoorn 7.30 uur dhr Schipaanboord; Katwijk aan Zee ds L. Rijksen; Meliskerke 7 uur ds Hage; Mijdrecht 7.30 uur dhr Kok; Nunspeet 7.30 uur ds de Gier (tegenstr. opg.); Nijkerk 7.30 uur ds Hofman; Poortugaal 7.15 uur ds Wisse; Rhenen 7.30 uur ds Vergunst; Uddel 7.30 uur ds de Gier (tegenstr. opg.); Waarde (Zld.) 7.30 uur ds P. Honkoop (H.D.); Wageningen 7.30 uur ds f Haaren; Zaandam 7.30 uur ds v. Gilst.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 3 JULI Ede 10 en 6.30 uur ds vd Woestijne; Gottdtt 9.30 en 5 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam W. 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur Ö» Mallan.

DINSDAG 5 JULI Hilversum 730 uur dr Steenblok; Leerdam 7.30 muds vd Woestijne.

WOENSDAG 6 JUU Capelle (N.Br.) 7.30 uur ds Ligtenberg; Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur dr Steenblok.

DONDERDAG 7 JUU Aalburg 7 uur ds Ligtenberg; Hedel 7.30 uur dt vd Woestijne; Utrecht (Zandholsestraat 82a) 7.30 uur dr Steenblok.

VIRIJDAG 8 JUU Nunspeet (zaal Krol) 7.30 uur dr Steenblok.

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 1 JUU Geldennalsen 7.30 uur ds Mieras

ZONDARDAG 3 JULI' Amersfoort 9.30 en 5 uur ds Baay; Doetinchen 2 X ds Wiltink; Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Hilversum piepeweg II) 10 en 5 uur dhr v. Prooyen; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 X ds Mieras; Leersum 10 en 6.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slaaer-Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 4 JUU Bolnes 7.30 uur ds Mieras.

DINSDAG 5 JULI Giessenburg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds Baay Haarlem (Parklaan 21) 7.30 uur ds Mieras; Lienden 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds Wiltink; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 6 JULI •s-Gravendeel 7 uur ds Gebraad; Langbroek 7 uur ds V. Dijk; Nederhemert 7.30 uur dhr Slager-Nieuw Beijerland 7 uur dhr v. Prooyen; Rotterdam V. Eversdijkstraat 31) 7, 30 uur. ds du Marchie van Voorthuysen: Scheveningen (Westduinweg 194) 7 30 uur ds Baay.

DONDERDAG 7 JUU Capelle a. d. IJssel {Bermweg 362) 7.30 uur ds Gebraad; Geldermalsen 7.30 uur dhr Slager; Papendrecht 7.30 uur ds Baaij; Rouveen 7.30 uur dhr Kamp.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; HJ.Ambadht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H Croessmckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk

WOENSDAG 6 JULI Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Eijk; H.I.Ambacht 7 ««r ds vd Breevaart.

VRIJDAG 8 JULI Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds T. Dijk.

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 4 JULI Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink

DONDERDAG 7 JUU Leiden (Jan Vossensteeg 17) 8 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. Td Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 3 JULI Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

DONDERDAG 7 JUU Woerden (Dubbele Sleutel, Westdam) 7.30 uur dï Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzeri 10 en 5 uur ds v. Welzen

WOENSDAG 6 JULI Gouda (CrabeUistraat 67, gebouw Eben Haëzeri 7.30 uur ds van Welzen.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds BlankespooT: Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blanke^ spoor.

WOENSDAG 6 JULI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 3 JULI IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 3 JULI Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg-Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds Usselstem; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 10 en 7 uur ds Middelkoop.

DINSDAG 5 JULI Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsseUteia.

OUD GER. KERK

ZONDAG 3 JULI Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes

DINSDAG 5 JUU Schiedam {Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 2 JUU Strijensas 6.30 uur ds Blom.

ZONDAG 3 JULI Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur ds Grisnigt; Sliedrecht (Geref. school B 809) 10 en 6.30 uur dhr Schinkelshoek; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur dhr Janse.

DINSDAG 5 JULI Apeldoorn (Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Eleskensgraaf 7 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr de Redelijkheid.

WOENSDAG 6 JULI Dieren (Wilhelminaweg 59) 7.30 uur ds Dorsman; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 7 JULI Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur dhr Nijhof; 's-Gravenhage (2e Schuijtstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Linsclioten (Rietwerf) 7.30 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 8 JULI IJmuiden (Cultureel Centrum) 7.30 uur dhr Jorens.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 30 juni 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 30 juni 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken