Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

10 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZATERDAG 9 JUU Hellou-w 7 uur dhr Stekelenburg.

ZONDAG 10 JlH-l Affimerstol (ev.) dhr de Groot; Amstelveen (ev.) 10 en 6.30 uur dhr Donkersgoed; St. Annaland "JO en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Roggestraat ^^) 10 en 4 uur dhr vd. Sluys; Bleskensgraaf 9'30 uur ds Monster; Breukelen (ev.) 10 en 7 uur ^^' Stekelenburg; Culemborg (ev.) 10 en 6.30 uur ^r V. Oostende; Dinteloord 10 en 3 uui < Uir de Joag; Dzrksland 6 uur dhr Kesting; Coomspijk 9-30 uur ds Klein Kranenburg en 2 uur ds Steur; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur d'hr Edelman; Gouda (St. Jan) 5 uur ds Monster; Goudriaan-Ottoland 2 x dhr Broekhuis; Groenekan 10 en 6.30 uur dhr v. Selm; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 u. dhr de Vos; Harskamp 10 u. dhr Eijsinga en 2.30 uur ds Abma; Herkimgen 10 uur ds Gooyer; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr v. Eek; Homoet 8 uur ds WannoltZ; Den Hulst 9.30 en 2 uur Kihr Zwijnenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur GS vd. Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; KoUum (eiv.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Loosduinen (ev.) 10 en 5 uur diir vd. Kraats; Maartensdijk 10 uur (H.D.) en 6.30 uur ds Wijnmaalen; 5t. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd. Haar; Meeuwen ïO en 6 uur dhr Mulder; Middelharnis 6 utir ds V. Vliet; Numansdorp 10 en 6 uur ds Arendsen; Ouddorp 9, 11 en 2.30 uur ds v. Vliet; Oudewater n.m. dhr de Groot; Poortvliet 10 en 6 uur ds V. Dijk; Raamsdonkveer (Koningsstraat 80) 9.30 en 2.30 uur dhr Nijhof; Schiedam (Nieuwe Haven 155) 10 en 4 uur ds Vroegindewey; Schuring (ev.) 3.15 uur ds Arendsen; Sommelsdijk 10 uur dhr Kesting en 6 uur ds Gooyer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 en 7 uur ds Bart; Vaassen 7 uur dhr vd. Sluys; Valburg 10 uur ds Warmolt2; Wilnis 10 uur dhr Goedhart en 6.30 uur ds Langerak; Zoetermeer 10.30 en 6.30 uur ds Spel't; Zwolle (ev.) (Eroerenkerk) 10 uur en •{'Elim) 7 uur ds Haverkamp.

MAANDAG 11 JULI Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 7.30 uur ds Dorsman; Streefkerk (school m. d. Bijbel) 7.30 uur dhr Edelman.

DINSDAG 12 JUU Umuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7, 30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 13 JULI Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Vroegindewey; Utrecht (Marnixzaal, Domplein) 7.30 uur dhr de Redelijkheid.

DONDERDAG IA JULI Bussum fgeb. Ekly, Landstraat 48) 7.30 uur dhr Kruithof; Dordrecht (Ca'lvijn) 7.30 uur dhr Edelman ; Schevenlngen 7.30 uur ds Arkel.

CHR. GEREF. KERKEN

ZATERDAG 9 JULI Strijensas 6.30 uur ds Smits.

ZONDAG 10 JULI Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9-30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorsl; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Ridderkerk (Chr. Huishoudschool) 3.15 uur ds de Vries; Schevenlngen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Siiedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds V. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keuning; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrechit 10 en 5 uur ds Visser.

WOENSDAG 13 JULI Ameide 7 uur ds Kok.

CHR. GEREF. GEM.

ZONDAG 10 JULI Gouderak 10 uur (H.A.) en 7 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

WOENSDAG 13 JULI Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 10 JULI Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 5 0 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds V. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 8 JULI Aagtekerke 1.^ uur (huw. bev.) ds Hage; Ede 7.30 uur ds Zijderveld.

ZATERDAG 9 JULI Zwolle (Brink 13) 7.30 uur dhr Schipaanboord.

ZONDAG 10 JUU Apeldoorn 10 en 7.30 uur d'hr Bosschaart; Barneveld 9.30 en 7 uui ds vd. Bijl en 2.30 uur leesdienst; Beekbergen 3 uur dhr Bosschaart; Capelle 3. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Dirksland 10 en 6 uur ds Blok (H.A.); Emmeloord 9.30 en 3 uur dhr Schipaanboord; Enschede 10 en 4.30 uur dhr Huisman; Goes 9.30, 2 en B uur ds A. F. Hoükoop; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijkseu; 's-Gravenhage (Oude tBoomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur dhr Harinck; H. I. Anxbacbt 10 en 5 uur ds Wisse; Kampen 9.30 en 3 uur ds V. Haaren; Lisse 10 en 4 uur ds v. Gilst; Marknesse 7 uur dhr Schipaanboord; Middelburg 9-30, 2 en 6.30 uur ds Hage; St. Philipsland 9-30, 2.30 en 6 uur dhr Kok; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; Naaldwijk 7, 30 uur dhr Harinck; Rhenen {AcMeribergsestraat) 10 en 5.30 uur dhr Suyker; Rotterdam-C. ^oezemsingelj 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam-W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam-Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam-Zuidwijk (Larenkamp 31) 10-30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur (H.D.) ds Hofman.

MAANDAG 11 JUU iBenthuizen 7.30 uur dhr Bosschaart; Nw. Bejjerland 7 uur ds Wisse; Nijkerk 7.30 uur ds v. Haaren; Zaandam 7-30 uur ds Molenaar.

DINSDAG 12 JUU Aalburg 7 uur ds Vergunst; Amersfoort 7.30 uur ds de Gier; Amsterdam-N. 7.30 uur ds v. Haaren; Bodegraven 7.15 uur ds Elshout; Enschede 7.30 uur ds Hofman; Goudswaard 7 uur ds Wisse; Hoofddorp 7.30 uur ds v. Dam; Leerdam 7.30 uur dbr Kok; Rhenen 7.30 uur ds v. Gilst.

WOENSDAG 13 JUU Arnhem 7.30 uur ds Elshout; Dordrecht 7.30 uur ds V. Dam; "s-Gravenzande 7.30 uur ds H. Rijksen; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds de Gier; Klaaswaal 7 uur ds L. Rijksen; Sprang-Capelle 2.30 uur (huw. bev.) ds Zijderveld; Terneuzen (Erans Halsiaan) 7.30 uur ds Honkoop; Woerden 7.15 uur ds Vergunst.

DONDEiRDAG 14 JULI Amsterdam-C, (Looiersgracht 70—72) 7.30 uur ds de Gier; Beekbergen 7.30 uur dhr Ligtenfberg; Delft 7.30 uur dhr Huisman; Mijdrecht 7, 30 uur ds Elsbout; Oostvoome 7-30 uur ds Vergunst; Pijnacker 7.30 uur ds H. Rijksen; Slikkerveer 7.30 uur ds V. Dam; Tricht 7.30 uur ds Wisse; Uddel 7.30 ur ds Hage; Westzaan 7.30 uur dhr Schipaanboord; Umuiden (Cultureel Centrum) 7.30 uur ds L. Rijksen: Zoutelande 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Zwolle (Brink 13) 7, 30 uur ds v. Haaren.

VRIJDAG 15 SUIS. Nunspeet 7.30 uur ds Zijderveld; IJsselmonde 7, 30 uur ds Vergunst.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 10 JUU Gouda (Stationsplein 15) 9.30 en 5 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam-W. (v. Lennepstraat) 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 uur (H-A.) en 5 uiir ds Mallan,

DINSDAG 12 JULI Ede 7.30 uur ds Ugtenberg; Nieuwerkerk a. d, IJssel 7 uur ds vd. Woestijne.

WOENSDAG 13 JLTU Harderwijk ifScboolsteeg 4) 7.15 uur ds Ligtenberg.

DONDERDAG 14 JUU Leerdam 7.30 uur ds Ligtenberg.

VRIJDAG 15 JULI Aalsmeer 7.30 uur ds Ligtenberg; Utrecht (Zandhofsestraat 8ZA) 7.30 uur ds vd. Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 9 JUU Langbroek 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

ZONDAG 10 JUU Doetinchem 2 x ds Wiltink; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Ede 10 en 7 uur ds vd. Poel; Harderwijk 9.30 en 4.30 uur ds Gebraad; Kralingseveer 2 x ds de Jong; Krimpen a, d. IJssel 2 x ds Mieras; Langbroek 10 en 6.30 uur dhr Kamp; Leersum 10 en 6-30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd. Gruiter; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager.

DINSDAG 12 JULI Achterberg 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Alpben a, d. Rijn 7.15 uur ds vd. Breevaart; Amersfoort 7 uur ds v. Dijk; Amsterdam (Commelinstraat 16) ds Wiltink; Geldermalsen 7.30 uur ds vd. Poel; Haarlem fParklaan 21) 7.30 uur ds Gebraad; Maam (Chr. school) 7 uur ds Baay; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 13 JUU Giessendam 7.30 uur dhr Slager; Grafhorst 7.15 uur ds Baay; Lienden 7 uur ds v. Dijk; Umuiden (Cultureel geb, ) 7.30 uur ds Gebraad.

DONDERDAG 14 JUU Apeldoorn (Stationsstraat 47) 7-30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Bolnes 7.30 uur dhr Slager; s-Gravenhage (Wesse Is straat 49) 7.30 uur ds Baay; Nederhemert 7.30 uur ds vd. Poel; Nw. Beijerland 7 uur ds Geibraad; Rouveen 7.30 uur ds Wiltink.

VRIJDAG 15 JUU Echteld 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Urk 7.30 uur ds vd. Poel.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 10 JULI Aalburg 9.30 uur ds Lucas; Camperduin 7, 30 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (iGaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H. I. Ambacbt 10 en 5 uur ds vd. Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30, 2-30 en 7 uur dhr vd. Berg; Schoorl (Voorweg hoek Huismanweg) 11 uur ds Ruys.

DINSDAG 12 JULI Aalburg 7.30 uur ds Lucas.

WOENSDAG 13 JUU 's-'Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H. I. Ambacht 7 uur ds vd. Breevaart; Rijssen (Bevervoorde) 3 uur ds Middelkoop (bev. dhr Vosman) en 7.30 uur intrede ds Vosman.

VRIJDAG 15 JULI (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 11 JUU Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

DONDERDAG 14 JUU Gouda (Crabethstraat 67) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 10 JLTLI Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd. Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 10 JUU (Harkema) 10 uur en (Rump) 3 uur ds

WOENSDAG 13 JUU Leiden (Prediker, Jan Vossesteeg 17) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 10 JUU Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Weizen.

WOENSDAG 13 JUU Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 10 JUU Wezep (Stationsweg 47) 7, 30 uur ds Blai^espoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 10 JULI IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

HERV. GEREF. GEM.

ZONDAG 10 JUU Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr Vosman; Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein; Zwolle (Waalse kerk, Schoutenstraat 4) 9 en 7 uur ds Middelkoop.

DINSDAG 12 JULI Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

OUD GER. KERK

ZONDAG 10 JUU Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 12 JUU Schiedam [Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 9 JUU Asperen 7 uur dihr de Redelijkheid.

ZONDAG 10 JULI 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam fVriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Schinkelshoek; Siiedrecht (Geref. school B 809) 10 en 6.30 uur dhr Modderkolk; Twijzelerheide (zaal Postma) 9.30 en 2 uur dhr Kroon.

DINSDAG 12 JULI RotterSiam (Vxiendenlaan 25) 7, 15 uur ds Visser.

WOENSDAG 13 JULI Bleskensgraaf 7 uur ds v, Kooten-, Hedel (Akkerseweg) 7, 30 uur dhr Jorens; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Smits.

DONDERDAG 14 JUU Arnhem (Parklaan 46) 7.30 uur ds Dorsman; Giessendam (zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds Smits; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Siiedrecht (Geref. school B 809) 7.30 uur dhi Jo-

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 juli 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 juli 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken