Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

11 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 4 SEfTEMBER Ammerstol (Ev.) dhr Vlaanderen; Amsterdam {N-Z. kapel) 7 uur ds Monster; St. Annaland. 10 en 6 uur ds Westland; ApeMoorn '(geb. Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur dlir vd Sluys; Barendreclht (E-v.) 2 uur ds Zethof; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur diir Ockerse; Ouleraborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr V. Oostende; Wnteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Gouda (Pauluskerk) 10.30 uur ds de Bruijn en < Westerkerlc) 5 uur - ds v. Eijk; Groenekan 10 (H.D.) en 6.30 uur ds Haverkamp; Groot Ammers 6.30 uur kis Spelt; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur ds V. Dieren; Harskamp (Ev.) 9.30 uur dhr Sdhuurmg en 7 uur ds Aibma; Hérkingen 10 uur ds Gooijer; Hilversum (Boazhuis, Havensrtaat) 10 en 5 uur dhr Zwijaenfburg; Homoet 8 u'ur ds Warmoltz; Hoornaar 9.30 en 6.30 uur ds Broere; Den Hulst 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Klundert 10 en 6.30 uur ds Wolthers; Kockengen 10 uur dhr v. Kooten en 6.30 uur ds Zethof; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Liemien 10 en 6.30 uur dhr Veldjesgraaf; Loosduinen (Ev.) 10 uur leesdenist en 3 uur ds Vroegindewey; Maartensdijk 10 (H.D.) en 6.30 uur ds "Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Numan^orp 10 en 6 uur dhr vd Kraats; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; Poortvliet 10 en 6.30 uur dhr Schaap; Putten (Oudekerk) 9.30 uur ds Zethof; 'Raamsdonksveer (Koningsstraat 76) 9.30 en 2.30 uur dhr Modderkolk; Schoonhoven 10 uur ds Poot en 6 uur ds V. Dop; Schoonrewoerd 9.30 en 6.30 uur dhr Broekhuis; Schuring 3.15 uur dhr vd Kraats; Sommelsdijk 10 uur ds den Besten en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa ÖO en 7 uur ds v. Bart; Vaassen (iCosterstraat) 7 uur dhr vd Sluys; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Wassenaar 10 uur ds Monster; Zaandam (Hazepadpark) 10 uur ds GovgrtS; Zwolle (Ev., Elhn) 10 en - 7 uur ds Cirkel.

MAANDAG 5 SEPTEMBER [School m. d. Bijbel) 7.15 uur dhr Edel­ Streefkerk man.

DINSDAG 6 SEPTEMBER Arkel 8.30 uur dhr v. Woerden; IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Haarlem (Nassauplem 8j 7.30 uur ds Lamens; Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Vroeginidewey; Utrecht (Marnixzaal Domplein) 7.30 uur ds Haverkamp.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Tienhov^en, gem. Maarssen (Ontspanningsgebouw) 7, 30 uur dhr Kruithof.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 4 SEPTEMBER Al'blassendam ó uur ds Buys; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; üennekom (Kerkstraaij 9.30 en 6.30 uur as Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crahbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 5 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Kerkwerve ds Alberts; Nddiaen 10 en o uur üs Bokhorst; Papendrecht iO en ö uur ds Buys; Rotterdam Charlois (Woiphaertsbocht 278j 3 uur ds de Vries; Scheveninyen lu en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; üfK .ü en 5 uur ds liaan; Veenenidaai 10 en 5 uur ds Keuning; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9-45 en 5 uur ds Venema.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Culemborg 7 uur ds Smits.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Gouderak, 10 en 7 uur dhr Klooi; Rotterdam (Putselaan 223J 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 ea 6 uur ds v. Kooten,

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER, GEM. IN NED.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Delft [De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds v. Minnen; Drachten 9.30 en 5 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. TwiUert.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v. Twillert.

GER. GEM, IN NED.

VRIJDAG 2 SEPTEMiBER Nunspeet 3 uur ihuw.bev.j ds Vergunst en 7.30 oiur ds Zijderveld.

ZATERDAG 3 SEPTEMBER Melissant 7 uur ds Hannck; Tncht 7.30 uur d!hr 'üchipaanboord.

ZONDAG 4 SEPTEMBER St. Annaland 9.30, 2 en 6 uur dhr Bosschaart; Apeldoorn 10 en 7.30 uur dhr LigtenJberg; Barneveid 9.30 en 7 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Beekbergen 3 uur dhr Ligtenberg; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Ddrksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gorinchem 10 en 6 uur dhr Suyker; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's< j ra-ven ha ge C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; Hellevoetsluis 6 uur dbr Huisman en U uur leesdienst; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur dhr Kuyt; Lisse 10 en 4 uur ds v. Gilst; Middelburg 9-30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Nieuwe Tonge 10 en 6 uur dhr Harinck; Oostkapelle 10, 2.30 en 7 uur dhr Kok; Poortugaal 10 en 3.30 uur dhr Huisman; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenpleln) 10 en 5 uur ds v. Dam (H.D.); Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 üur leesdienst en 2.30 uur ds v Dam; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Werkendam 10 en 6 uur ds v Haaren; Yerseke 930 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 5 S'EPTEMBER Rotterdam Zuidwijk (Morgensterkerk) 7.45 uur ds Wisse; Waardenburg 7.15 uur ds v. Dam.

DINSDAG 6 SEPTEMBER Goudswaard 7 uur ds v. Dam; Hilversum {Noordse Bosje 45) 7.30 uur ds Elshout; Hoofddorp 7.30 uur dhr Suyker; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds v. Gilst; Leiden ds Vergunst; Naaldwijk 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Nieuwdorp 7.30 uur dhr Harinck; Nieuwer Ter Aa 7.30 uur dhr Huisman; Oostvoome 2-30 uur ds H. Rijksen (huw. bev.); Poortugaal 7.15 uur dhr Kok; Rhenen (Adhterbergsestraat) 7.30 uur ds vd. Bijl; Ridderkerk 7.30 uur ds Wisse; Utddel 7.30 uur dbr Ligtenberg; IJmuiden (Cultjureel Centrum) 7.30 uur ds de Gier; Zoetermeer 7.15 uur ds Zijdervebd.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Amsterdam-N. 7.30 uur ds de Gier; Arnhem 3 uur ds vd. Bijl (huw. bev.); Beek^bergen 7.30 uur ds van Dam; Benthuizen 7.30 uur ds Hofman; Breda (Ons Huis) 7 uur dhr Harinck; Delft 7.30 uur ds Vergunst; Giessendam 7.30 uur dhr Huisman; Haarlem 7.30 uur ds van Gilst; Hoogeveen (zaal Rump, Willemskade) 3.30 uur ds van Haaren (huw, bev.); Nieuwerkerk 7.30 uur ds A. F. Honkoop ; Scheveningen 7.30 uur dhr Schipaanboord; Tricht 7.30 uur dhr Suyker; Veen 7 uur ds Hage; Werkendam 7.30 uur ds Wisse; Woerden 7.15 uur ds L. Rijksen; Zuid Beijerland 7 uur ds Molenaar.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Aalburg 7 uur dhr Harinck; Amersfoort 7.30 uur ds L. Rijksen; Amsterdam-C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds de Gier; St. Annaland 7 uur ds Wisse; Arnhem 7.30 uur ds Elshout (herdenkii^ 12^, ^ jaar der gemeente); Brakel ds A. F. Honkoop; Dordrecht 7.30 uur ds Molenaar; Elspeet 7.30 uur ds Hofman; Gorinchem 7.15 uur ds van Gilst; Klaaswaal 7 uur dhr Kok; Melissant 7 uur ds van Dam; Nunspeet 7.30 uur ds vd. Bijl; Terwolde de Vecht 7.30 uur ds van Haaren; Westzaan 7.30 uur ds de Gier.

VRIJDAG 9 SEPTEMBER Bodegraven 7.15 uur ds Zijderveld; Deventer fStromarkt) 7.30 uur dhr Ligtenberg; Hoogeveen (zaal Grote Wilhelm.straat) 7.30 uur ds van Haaren; Oostvoorne 7.30 uur ds van Dam; Opheusden /(Kastanjelaan) 7.30 uur ds Hage; IJsselmonde 7.30 uur ds Vergunst.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 2 SEPTEMJB'Hl Vlaardingen 8 uur ds vd. Woestijne.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Barnefveld 10 en 7 uur ds vd. Woestijne; Gouda (Stationsplein 15) 9.30 en 5 uur dr Sleenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Terneuzen 9, 30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; (Rotteidam-W. 11.45 en 7 uur ds Ugtenlberg; Veenendaal (Fluitestraat) 9.30 en 5 uur ds Mallau.

DINSDAG 6 SEPTEMBER Leiden (Hoge Rijndijk 24) 7.30 uur ds Ligtenterg; iRotterdam-Z. (Amelandseplein 63J 7.45 uur dr Steenblok.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Groot Ammers 7.15 uur dr Steeablok; Ochten 7.15 uur ds Mallan; 's-Gravenhage (geb. Maarten Luther) 8 uur ds Ligtenberg.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Alblasserdam 7.15 uur ds Ligtenberg; Vlaardingen 8 uur ds Mallan.

VRIJDAG 9 SEPTEMBER Hilversum 7.30 uur ds vd Woestijne; Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur dr Steenblok.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 3 SEPTEMBER Nederhemert 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Papendrecht 7 uur ds vd Poel.

ZONDAG 4 SEPTEMBEiR Doetinchem 2. x ds Willink; Giessendam 10 en 6 uur ds vd Poei; 's-Gravenhage (Wesselsstraat 49) 10 en 5 uur dhr v, Prooyen; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuvsen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vÜ Gruiter; St. 'Philipsland 3 x ds Gebraad; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; Stavenisse 9-30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 5 SEPTEMBER Capelle a. d. IJssel (Bermweg 362) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

DINSDAG 6 SEPTEMBER Amersfoort 7 uur ds v. Dijk; Arasterdam (Commelinstraat 161 ds Mieras; Grafhorst 7.15 uur dhr V. Prooyen; Overberg 7 uur ds vd Poel; Rotterdam [v. Eversdijkstraat 13) 7.30 uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Utrecht ? .30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Alphen a-d. Rijn 7.15 uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Echtefd 7 uur ds Baav; Geldermalsen 7 uur ds vd Poel; Kampen 7.15 uur ds Gebraad; Loenen a. d. Vecht 7 uur dhr Slager.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Beekbergen 7.30 uur ds Mieras; Bolnes 7.30 uur ds Smits; Ederveen 7.30 uur ds vd Poel; Ermelo 7.15 uur ds Gebraad; Hilversum 7.30 uur dhr Slager; Lienden 7 uur ds v. Dijk; Rouveen 7.30 uur ds Wiltink.

VRIJDAG 9 SEPTEMBER Achterberg 7 uur ds vd Poel; Oldebroek 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Aalburg 9.30 en 5.30 uur ds Lucas; Alkmaar {Brouwerstraat 31) 10.30 uur ds Ruijs; Bergen fv. Borsselenlaan 2) 8 uur ds Ruijs; Dordrecht (Patrimonium, Breestraat) 3 uur dhr vd Berg; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I.Ambadht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 01 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoordel 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdienst; Schoorl (Voorweg, hoek Huismanweg) 6.30 uur ds Ruijs; Vlissingen 10 en 5 uur ds de Reuver.

DINSDAG 6 SEPTEMBEIR Zeist (Bergweg 8) 7.30 uur ds Ruijs.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Graveahage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 9 SEPTEMBER (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM, o. 't KRUIS

MAANDAG 5 SEPTEMBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Sminjk.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Rotterdam fJoub ertstra at 10) 10 en 4.30 uur pred, vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Ta­ Hoogeveen verne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzö") 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 7 SEPTEMBER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 7.30 uur ds V. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor. Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER .Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4} 9 en 3 uur ds Middelkoop.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Rotterdam Z, 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 4 SEPTEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luyljes.

DINSDAG 6 SEPTEMBER ' Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 4 SEPTEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselsteia;

DINSDAG 6 SEPTEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselsteia.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 3 SEPTEMBER Asperen 7 UUT dhr de Redelijkheid; Strijensas 5.30 uur ds Smits.

ZONDAG 4 SEPTEMBER 's-Gravenhage f2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 UUT dhr Schinkelshoek; Sliadrecht (Geref. School B 809) 6.30 uur dhr Hoekstein; Twijzelerheide 9.15 en 1.45 uur ds Grisnigt; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur ds de Reuver.

DINSDAG 6 SEPTEMBER Dieren (Wilhelminaweg 59) 7, 30 uur ds Dorsman; Giessenburg (zaal Pinkeveer) 7, 15 uur ds vd Breevaart; Linscfaoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Gebraad; Rotterdam (yriendenlaan 25) 7, 15 uur dhr de Redelijkheid.

WOENSDAG 7 SE.PTEMBER Bleskensgraaf 7 uur ds v. Kooten; Hedel fAkfcerseweg) 7.30 uur dhr Jorens; Huizen (zaal Veerman) 7.30 uur ds Dorsman.

DONDERDAG 8 SEPTEMBER Arnhem fParkstraat46) 7.30 uur dhr v. Prooyen; 's-Gravenhage {2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Sliedrecht (Geref. School B 809) 7.30 uur dhr Jorens.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken