Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

11 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 11 SEPTEMBER Aminerstol dhr Stolk van Vliet: St. Aimaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluys: Boven Hjrdinxveld 9.30 uur ds Broerei Brakel 9.30 en 6.30 uur dhr Veldjesgraaf; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr Polderman; Culemtorg (Ev.) 10 en 6.30 uur d'hr v. Oostende; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Bverdingen 9.30 uur dhr Oskam: Gouda fWesterkerk) 10 uur ds Damsté en 5 uur ds Monster: Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp: Groot Animers 9.30 en 6.30 uur ds Smit; Haarlem Nassduplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 9.30 uur ds Fokkema en 7 urur ds de Bruin; Hei-en Boeicop 9.30 uur ds Kastelein en 6.15 uur ds v. 't Ende; Hellouw 10 en 6.30 uur dhr V. Selm; Hilversum (Boazhuis, Haivenstraat) 10 en 5 uur dhr v, Ek; Homoet 8 uur ds Warmoltz: 'Hoornaar 9.30 uur dhr Breedveld en 6.30 uur ds Broere; Houten 6.30 uur dhr Oskam; Den Hulst 9.30 uur leesdienst en 7.30 uur ds Dorsman; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethol; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Langerak 9.30 uur ds Gerssen en 6.30 uur ds Balke; Lexmond 9.30 uur dhr Broekhuis en 6 uur ds Kruijts; Loon op Zand 9.30 en 2.30 uur (afscheid) ds Haring: Loosduinen 10 uur leesdienst en 7 uur ds Vd Ent Braat: Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen: St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar: Meerkerk 9.30 uur ds Balke en 6.30 uur ds Roelofsen; Nieuwland 6.30 uur ds Estrik; Nieuwpoort 10 uur ds vd Velden en 6.30 uur ds Gerssen; Noordeloos 9.30 uur ds v. Ende en 6.30 uur ds Kastelein: Noordwijk 10 uur ds Moiister; Oosterwijk 9.30 uur ds Estrik; Oud-Beijerland 6 uur ds Spelt; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet: Poortvliet 10 en 6 uur ds van Dijk: Poortvliet 10 en 6.30 uur dhr vd Wetering; Raamsdonksveer (Ev., Koningsstraat 90) 9.30 en 2.30 uur dhr Zwijnenburg; Reeuwijk 6.30 uur ds Monster: Schiedam (Bethelkerk) 10 uur ds VoUe-'bregt en (Irene) 4 uur ds vd Velden; Schoonrewoerd 9.30 en 6.30 uur ds Kievit; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 en 7 uur ds v, Bart; Vaassen 7 uur dhr vd Sluys: Valburg 10 uur ds Warmoltz: Werkendam 10 en 6 uur dhr StekelenlDurg; Wijngaarden n.m. dhr de Groot: IJsselmuiden 9 uur dhr V. Ommen, 10.45 uur ds Abljring en 7 uur ds de Bruijn; IJzendoorn 2.30 uur dhr Oskam; Zalthommel 2 uur ds den Boer: Zwolle (Elim) 10 en 7 uur ds de Boer.

MAANDAG 12 SEPTEMBER Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 7.30 uur ds vd Breevaart.

DINSDAG 13 SEPTEMBEIR IJmuiden (Elonkapel, J. P-Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 14 SEPTEMBBR Harskamip (Ev.) 7.30 uur dhr de Redelijkheid: Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds v. Kooten; Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur dhr Zwijnenburg; Utrecht (Marnixzaal, Domplein) 7.30 uur ds Haverkamp; Vlaardingen (Ev.) 7 uur ds Spelt.

DONDERDAG IS SEPTEMBER Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Tienhoven, gem. Maarssen 7.30 uur ds Baverkamp: Wilsum 7 30 uur ds de Lange (herd. 25-jarig ambtsjub.)

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 11 SEPTEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos: Ameide 10 en 6 uur ds Meijering; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis: Bennekom (Kerkstraat) 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries: 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Scheveningen 10 en 5 uur ds v, Ravenswaay: Slie-Idrecht 6 en 9.30 uur ds Smits; Urk 10 en 5 uur ds V. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds (Keuning: Vianen 10 en 630 uur ds Zwier; Werkendam ds .Aroerts; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Gauderak 10 en 7 uur ds v. Kooten; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser.

WOENSDAG 14 SEPTEMBER Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten.

CH. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 14 SEPTEMBBR Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v (bijbellezing).

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 9 SEPTEMBER Bodegraven 7.15 uur ds Zijderveld.

ZATERDAG 10 SEPTEMBER Borssele 7 uur ds Zijderveld: Zwolle (Brjnk 13) 7.30 uur dhr Schipaanboord.

ZONDAG 11 SEPTEMBER .Aagtekerke 9.30, 2 en 6 uur ds Elshout: Akkrum 10 en 5 uur dhr Schipaanboord; Barneveld 9.30 en 7 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Boskoop 7.30 uur dhr Huisman: Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkooo; Gouda 2 (H.D.) en 7.30 uur ds H. Rijksen; Goudswaard 10, 2.30 en 6.30 uur dhr Ligtenberg: 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; 's-Gravenzande 7.30 uur dhr Harinck; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Lisse 10 (H.AI en 4 uur ds v. Gilst; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Naaldwijk 9.30 en 3.30 uur ds Harinck; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; Rilland Bath 9.30, 2 en 6 uur dhr Suyker; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 en 2.30 uur dhr Bosschaart, Scheveningen 10 uur leesdienst en 7 uur ds de Gier: Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 uur ds Zijderveld; Wageningen 10 en b uur ds Hofman: Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zaandam 9.30 en 5 uur dhr Huisman.

MAANDAG 12 SEPTEMBER Doiyretht 7.30 uur ds v. Dam; Zuid Beijerland 7 uur dhr Ligtenlberg.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Bodegraven 7.15 uur ds Wisse; Delft 7.30 uur ds de Gier: Elspeet 7.30 uur ds v. Dam; 's-Gravenzande ds de Gier; Katwijk aan Zee 7.30 uur dhr Huisman; Meiiskerke 7.30 uur ds Hage; Nimspeet 7.30 uur ds v. Haaren; St. Phiiipsland 7 uur dhr .Harinck; Poortugaal 2.45 (huw.bev.l en 7.15 uur ds Zijderveld: Terwolde de Vecht 7.30 uur ds Elshout; Uddel 7.30 uur ds vd Bijl: Waardenburg 7.30 uur dhr Suyker; Zaandam 7.30 uur ds v. Gilst.

WOENSDAG 14 SEPTEMBBR Beekbergen 7.30 uur ds vd Bijl; Giessendam 7.30 uur ds Wisse; Hoofddorp 7.30 uur ds v. Gilst: Mijdrecht 7.15 uur ds Molenaar; Naaldwijk 7.30 uur ds H. Rijksen.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur dhr Schipaanboord; Amersfoort 7.30 uur ds Elshout; BenthEuizen 2.30 uur ds L. Rijksen fhuw.bev-); Brakel 2.30 uur (huw.bev.) ds Wisse; Gorinchem 7.15 uur ds de Gier: Goudswaard 7 uur ds Wisse: , Kapelle Biezelinge 7.30 uur dhr Harinck; Leerdam 7.30 uur ds L. Rijksen; Scheveningen 7.30 uur dhr Suyker; Tricht 7.30 uur ds Hofman; Westkapeüe 7.30 uur ds Hage; Westzaan 7.30 uur ds v. Gilst; IJsselmonde 7.30 uur ds H. Rijksen; Zoetermeer 7.15 uur dhr Kok.

VRIJDAG 16 SEPTEMBER Tholen 7.30 uur dhr Huisman.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Gowia (Stationsplein 15) 9.30 en 5 uur dr Steenblok; OpheusJden 10 en 6 uur ds Dorresteijnj Temeuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan,

DINSDAG 13 SEPTEMBER Alblasserdam 7.30 uur ds vd Woestijne: Ede 7.30 uur ds Ligtenberg; Hilversum 7.30 uur dr Steenblok.

WOENSDAG 14 SEPTEMBER Aalsmeer 7.30 uur ds Mallan; Capelle (N.Br.) 7.30 uur ds Ligteruberg; Leerdam 7.30 uur dr Steentalok.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Ochten 715 uur ds vd Woestijne.

VRIJDAG 16 SEPTEMBER Rhenen (Plantsoen) 7.30 uur ds Ligtenberg.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 10 SEPTEMBER 's-Gravendeel 7 uur ds Mieras.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Doetinchem 2 x ds Wiltink; Ede 10 en 7 uur ds vd Poel: 's-Gravenzande 10 en 6 uur dSir v. Prooijen; Harderwijk 9.30 en 4.30 uur ds Wiltink; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds de Gruiter: St. Phiiipsland 3 x ds Gebraad; Rijssen 9.30 en 3 uur ds V. Dijk; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 •uur dhr Kamp.

MAANDAG 12 SEPTEMBER Ërmelo 7 uur ds Mieras.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Amersfoort 7 uur ds du Marchie van Voortlmysen: Amsterdam (Commelinstraat 16) ds Wiltink; CapeJle a. d. JJssel 7.30 uur ds Gebraad; Geldermalsen 7 uur ds de Jong; Langbroek 7 uur ds van Dijk; Rotterdam (v. Eversdijltstraat 31) 7.30 uur ds Baaij; Rouveen 7.30 uur ds vd Poel: Utrecht 7.30 uur dbr Kamp.

WOENSDAG 14 SEPTEMBiEIR Achterberg 7 uur dhr Slager; Apeldoorn (Stationsstraat 47) 7.30 uur ds v. Dijk; Echteld 7 uur ds Wiltink; Lienden 7 tuur d^ Kamp; Lisse 7.30 uur ds vd Poel; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds Baaij.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Giessendam 7.30 uur ds Gebraad; Grafihorst 7 15 uur ds V. Dijk; Harderwijk 7.15 uur dhr Kamp; Hilversum 7.30 uur ds Baaij; Zetten 7.30 uur ds vd Poel.

VRIJDAG 16 SEPTEMBBR 's-Gravenhage (Wesselsstraat 49) 7.30 uur ds vid Poel; Lienden 7 uur ds Mieras; Urk 8 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Aalbeurg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Dordrecht HiPatrimonium, Breestraat) 10.15 en 7 uur ds Ruijs; 's-Gravenhage (Gaslaan 4€) 10 en 5 uur ds v-EHjk: H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdlienst: Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

MAANDAG 12 SEPTEMBER Rotterdam (Mathenesserlaan 299) 7.45 uur ds Ruijs.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Aalburg 7 , uur ds Lucas: 's^ravenhage (Gaslaan 461 7, 3Ó uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart; Zeist (Bergweg 8) 7.45 uur ds Ruijs.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Alphen a, d. Rijn 7.15 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 16 SEPTEMBEIR (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 12 SEPTEMBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Leiden (Jan Vossensteeg 17) 8 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. \ri Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Hoogeveen (Rump)' 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 14 SEPTEMBiER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haëzerl 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG II SEPTEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER .Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 3 uur ds Middelkoop.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Twijzelerheide 7.30 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 14 SEPTEMBER Zwolle 3 uur (huw.bev.) ds Middelkoop.

DONDERDAG IS SEPTEMBER ' Apeldoorn 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 11 SEPTEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 11 SEPTEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein;

DINSDAG 13 SEPTEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 10 SEPTEMBER Slrijensas 6.30 uur ds Venema.

ZONDAG 11 SEPTEMBER 's-Gravenhage (2e Scbuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uiur ihz Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan) 10 en 5 uur ds Grisnigt: Twijzelerheide 9.15 en 1.45 uur ds de Jonge; 'Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur prof. Hooijkaas.

DINSDAG 13 SEPTEMBER Apeldoorn (Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Bleskensgraaf ('t Gebouw) 7 uur dhr Nijhof; Giesensiburg (zaal Pinkeveer) 7.1S uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Rotterdam (Vriendenlaan) 7.15 uur ds Visser.

WOENSDAG 14 SEPTEMBER Aspeten 7.30 uur dhr Verlinde. Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens; Linsrtioten (Rietwerf) 7.30 tuur ds Visser.

DONDERDAG 15 SEPTEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds Dorsman; 's-GravenJhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 8 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 8 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken