Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

11 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 18 SEPTEMBER Ammersto! (Ev, ) dhr de Groot; St. AnnalaiDd 6 uur ds vd Haar; Apeldoorn (geb. Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur ds VroeginxieweY; iBarendrecht (Ev.) 7 uur ds Spelt; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dlir Ockerse; Culemiborg (Ev.) 10 en 6.3Ü uur dhr v. Oostende; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dordeoht (Calvijn) 10 en 5 uur dJir Bdeknan; Giessenlburg v.m. dhr de Groot; Gouda (Pauluskerk) 9 en 10.30 uur ds MK> nster en (Westerkerk)' 5 uur dhr vd Bergh; Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Haastrecht (Ev.) 10 en 6.30 uur ds v. Bart; Harskamp (Ev.) 9.30 uur ds Eijsinga en 7 uur ds Bouw; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat 71) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoornaar 9.30 en 6.30 uur ds Broere; Houten 10 uur dhr Veldjesgraaf; Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; KoUum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Loosduinen 10 luur lees'dienst en 7 uur dhr Kmiitlhof; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds Doornebali Meerkerk 9.30 uur ds Woltihers en 6.30 uur ds de Waard; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvhet 10 en 6.30 uur dhr E> on!cersgoed; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; Raamsdonksveer < Koningsstraat 76) 9.30 en 2.30 uur dhr Schoneveld; Schiedam (Irene, Nieuwe Haven 155) 10 . en 4 uur ds Stolk; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds , Gooijer; Sibculo (Ev.) v.m. en n.m. dhr Blijleven; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 ujur ds Goverts en 7 uur ds v. Dijk; Vaassen 7 uur ds Steur; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Vinkeveen 9.30 uur ds v. Dijk en 7 uur ds Langerak; Waddinxveen 6.30 uur ds Monster; Werkendam 2 x dhr vd Kraats; Wormerveer 10 en 4 uur dhr Oskam; Zwolle (Elim) 10 en 7 uur ds Harkema.

DINSDAG 20 SEPTEMBER Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Dorsman; IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55} 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 21 SEPTEMlBER Arkel (Rehoboth) 7.30 uur dhr v. Woerden; Haarlem ((Nassauplein 8) 7, 30 uur ds Vroegindewey; Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Havericamp; Rotterdam (Av. Concordia) 7.30 uur ds Monster; Utrecht (Marnixzaal, Domplein) 7.30 uur ds Lamens.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Dordrecht (Calvijn) 73.0 uur dhr Edelman; Reeuwijk 7.30 uur ds Lekkerkerker: Tienhoven, gem. Maarssen 7.30 uur ds Vroegindewey.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 18 SEPTEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 cri 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Lonnekom (Kerkstraat) 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabtiewijk) 7.30 uur ds Baan: Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vnes; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Rotterdam [Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds vd Ent; Soheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Schiedam 10 en 5 uur ds Alberts: Sliedrecht 9.30 en 7.30 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Spijkenisse 2.45 uur ds vd Ent; Veenendaal 10 en 5 (uur ds Keuning; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 20 SEPTEMBER Nederhemert 7.30 uur ds Smits.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Ameide 7 uur ds Baan.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Gouderak 10 en 7 uur ds v. Kooten; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Gouderak 7.15 uur ds Visser; Rotterdam (Putselaan 223) 7.45 uur ds Bakker.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds v. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 16 SEPTEMBER Benthuizen 7.30 uur dhr Vogelaar (voor de aending).

ZATERDAG 17 SEPTEMBER Andijk 7.30 uur dhr Suyker; Dinteloord 7 uur ds Wisse; Leerdam 7 uur dhr Schipaanboord; Stolwijk 7.30 uur ds Zijderveld.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Aagtekerke 9.30, 2 en 6 uur dhr Huisman; Apeldoorn 10 (H.A.) en 7.30 uur ds vd Bijl; Boskoop 7.30 uur dhr Suyker; Axel 10 en 2.30 uur ds Hage; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Elspeet 9.45, 3 en 7.30 uur ds P. Blok; Enkhudzen 10 en 4.30 uur dhr Suker; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 8.45 en 2 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenbage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; Terneuzen (Frans Halslaan) 7 uur ds Hage; Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Lisse 10 en 4 uur ds v. Gilst; Oosterland 10 en 6 uur ds Wisse en 2.30 uur leesdienst; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuijlenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk .(Larenkamp 31) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Scherpenisse 9, 30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Scheveningen 10 en 4.30 uur dhr Kok; Slikkerveer 10 en 4 uur ds Bosschaart; Tricht 10 en 6.30 uur dhr Harinck; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 19 SEPTEMBER Oostkapelle 7.30 uur ds Hage.

DINSDAG 20 SEPTEMBER Amersfoort 7.30 uur ds P. Blok; Andijk 7.30 uur ds V. Gilst; Hoofddorp 7.30 uur ds Elsiout; Klaaswaal 7 uur ds H. Rijksen; Tricht 7.30 uur ds v, Dam; Woerden 7.15 uur ds Wisse.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Almelo 7.30 uur ds P. Blok; Amsterdam N. 7.30 uur dhr Harinck; Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds Vergunst; Berkenwoude (Dorpsstraat) 7.30 uur ds L. Rijksen; Boskoop 2.30 uur (huw.bev.)-en 7.30 uur (H.D.) ds Zijderveld; Dordrecht 7.30 uur dhr Huisman (voor de zending); Enkhuizen 7.30 uur ds v. Gilst; Hoogeveen (^al Grote Wilh.straat) 3.15 uur ds Hegeman (huw.bev.); Leiden ds Elshout; Ridderkerk 7.30 uur ds Molenaar; Scherpenzeel 7.30 uur ds Holman; Scheveningen 7.30 uur ds de Gier; Mijdrecht 7.30 uur ds Wisse; IJmuiden (CJultureel Centrum) 7.30 uur ds H. Rijksen.

DONDERDAG 22 SEPTEMIBER Arnhem 7.30 uur ds Hofman; Katwijk aan Zee 7.30 uur dhr Suyker; Nw. Beijerland 7 uur dhr Vogelaar (voor de zending); Oppenioes 7.30 uur ds V. Gilst; Oudewater 7 uur ds L. Rijksen; Pijnacker 7.45 uur ds H. Rijksen; Waardenburg 7.30 uur ds de Gier; Werkendam 7.30 uur dlhr Schipaanboord; Westzaan 7.30 uur dhr Kok; Zuid Beijerland 7 uur ds v. Dam; Zwolle (Brink) 7.30 uur ds V. Haaren.

VRIJDAG 23 SEPTEMBEiR Delft 7.30 uur ds de Gier; Waarde (Z.) 7.30 uur dhr Harinck; Zoutelande 7.30 uur ds Hage.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Opheusden 10 en 6 uur ds I> orresteijn; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenibrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan; Vlaardingen 10 (HA.) en 5 uur dr Steenblofc.

(DINSDAG 20 SEPTEMBER Ede 7.30 uur ds vd Woestijne; Rotterdam (L. Rottekade 99) 7.30 uur ds Mallan.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur ds Ligtenberg; Vlaardingen 3.30 uur ds Ligtenberg (huw.bev.).

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Ederveen 7.30 uur ds vd Woestijne; Harderwijk (schoolsteeg 4) 7 uur ds Ligtenberg.

VRIJDAG 23 SEPTEMBER Rhenen (Plantsoen) 7.30 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 2.30 uur ds Mieras; Doetinchem 2 x ds Wiltink: Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d, IJssel 2 X ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 19 SEPTEMBER Lienden 7 uur ds Mieras.

DINSDAG 20 SEPTEMBER Amsterdam [Commelinstraat 16) ds Gebraad; Apeldoorn (Stationsstraat 47) 7.30 uur ds Wittink Bolnes 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen Harderwijk 7 uur ds Mieras: Maarn 7 uur ds Baay Rotterdam (v. Eversdijkstraat 31) 7.30 uur ds vd Poel; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Capelle a. d. IJssel (Bennweg 362) 7.30 uur ds Wiltinfc: Grafhorst 7.15 uur dhr Kamp; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds Gebraad; Monster (zaal Rijnweg 39) 7.30 uur dhr Slager; Papendrecht 7.30 uur ds Baaij; Puttershoek 7 uur ds vd Poel; Rouveen 7.30 uur ds v. Dijk.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Achterberg 7 uur dhr v. Prooijen; Alphen a. d. Rijn 7.15 uur ds Gebraad; Amersfoort 7 uur ds WiUink; Echteld 7 uur dhr Kamp; 's-Gravenhage (Wesselsstraat 49) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Kampen 7.15 uur ds Baay; Nieuwendijk 7 uur ds vd Poel; Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur dhr Slager.

VRIJDAG 23 SEPTEMBER Ermelo 7.15 uur ds vd Poel.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar U.30 uur ds Ruijs; Dordrecht (Patrimonium) 3 uur dhr vd Berg; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I.Ambaoht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdienst; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan) 7 30 uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaarl.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Rotterdam (Kat. Lagendijk 450) 7.30 uur ds de Reuver.

VRIJDAG 23 SEPTEMBER Alkmaar (brug Fnidsen) 11.50 uur ds Ruijs; Delft (Koornmarkt) ^.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 19 SEPTEMBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 16 SEPTEMBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pced vd Linden.

PRESB. REHV. KEEKGEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Hoogeveen (Harkema) 10 en (Rump) 3 uur ds Taverne.

WOENSDAG 21 SEFTEMBER Woerden (De Dubbele Sleutel, Westdam) 7.30 uur ds Taverne.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Leiden fUrediker, Jan Vossensteeg 17) 7.30 uuids Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haêierl 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Gouda (Crabethstraat 67, gebouw Eben Haézert 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HEBV. GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Wejep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor-Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blanke^ spoor.

HERV GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berd-Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 10 en 7 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Hellouw 7 uur ds Middelkoop.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 7.30 uur dhr vd Berg-Asperen 7 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 18 SEPTEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes

DINSDAG 20 SEPTEMBER Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstr.) ds Luyijes,

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 18 SEPTEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselsteio:

DINSDAG 20 SEPTEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 17 SEPTEMBER Amemuiden 7.30 uur ds Grisni0; Strijensas 6 30 uur ds de Jong.

ZONDAG 18 SEPTEMBER 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Redel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferint; Rotetrdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Melisse; Schoonhoven 10 uur ds v. Schoonho'ven en 5 uur 'ds vd Berg; Sliedrecht (Geref. School B 809) 6.30 uur dhr v. Eek; Twijzelerheide 9.1S en 1.4S uur dhr Kroon; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 ea S uur ds Grisnigt.

DINSDAG 20 SEPTEMBER Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelahoek; Dieren '(Wilhelminaweg 59) 7.30 uur ds Wijnmaalen: Giessenburg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur dhr v.I> rooijen: Lincsïhoten (Rietwerf) 7.30 uur dhr Zwijnjentonirg; Rotterdam fVriendeniaan 25) 7.15 uur ds vd Breevaart.

WOENSDAG 21 SEPTEMBER Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 22 SEPTEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds vd Breenraart; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Sliedrecht (Geref. School B 809) 7.30 uur dhr Jorens.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 15 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 15 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken