Bekijk het origineel

Predikberten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikberten

13 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

VRIJDAG 28 OKTOBER Elburg (Oostendorp) 7.30 uur dhr vd Kraats; Zwolle (Elim) 7.30 uur ds Timmer {herd. Herv.).

ZONDAG 30 OKTOBER Aalburg 6.30 ur dhr v. Wingerden; Abcoude 10 uur ds V. Bart; Ammerstol (Ev.) dhr Damen; St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Patrimonium, Roggestraat) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Beekbergen 2 X dhr Oskam; Besoyen 9.30 uur dhr V. Wingerden; Boven-Hardinxveld v.m. dhr de Groot 6 uur ds Broere; Brakel 9.30 en 6.30 uur dhr Veldjesgraaf; Brandwijk B.m. dhr de Groot; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr Paul; Culemborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dinteloord 10 uur ds vd Broek en 3 uur ds Spelt; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Haarem dhr Hovius; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur ds Klein Kranenburg; Harmeen 6.30 uur ds Zethof; Harskamp (Ev.) .30 uur ds Eijsenga en 7 uur ds Fokkema; eesbeen 2 uur ds Haring; Herkingen 2.30 ur ds Gooijer; Hilversum (Boazhuis, Haenstraat) 10 en 5 uur ds v. Kooten; Hooet 8 uur ds Warmoltz; Hoornaar 9.30 uur s Broere en 6.30 uu rds Batelaar; Den ulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenurg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; esteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; ockengen 10 uur ds Zethof en 6.30 uur ds chroten; KoUum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr erboom; Langbroek 2.30 uur ds v. Vliet; oosduinen (Ev.) 10 uur leesdienst en 7 ur dhr Kruithof; Maartensdijk 10 en 6.30 ur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 n 2 uur ds vd Haar; Numansdorp 10 en 6 ur dhr vd Kraats; Ouddorp 9.30 uur ds , Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; aamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9.30 en .30 uur dhr Ockerse; Rijsvirijk (Ev.) 10.30 n 5.30 uur ds Stelwagen; Schiedam (Irene, ieuwe Haven 155) 10 uur ds Vroegindewey n (Grote Kerk) 5 uur ds Vroegindewey H.D.); Schuring 3.15 uur dhr vd Kraats; likkerveer 9 en 10.30 uur ds Spelt; Somelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 0 en 2 uur ds Dorsman; Stellendam 6 uur sv. Vliet; Stolwijk 1.30 (H.A.) en 7 uur ds ukker; Strijen (Ev.) 6.15 uur ds Spelt; er Aa 10 uur dhr Blijleven en 7 uur ds . Bart; Tilburg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr amerbeek; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur r vd Sluys; Valburg 10 uur ds Warmoltz; een 9.30 en 6 uur ds Haring; Zwolle Elim) 10 en 7 uur ds v. Dieren.

DINSDAG 1 NOVEMBER arskamp (Ev.) 7 uur ds Lamens (danktond); streei"kerk (School m. d. Bijbel) 15 uur ds du Marchie van Voorthuysen dankstond); IJmuiden (Elonkapel, J. P. oenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 2 NOVEMBER ulemborg (Ev.) 2 x dhr v. Oostende (dankag); Groenekan 2 en 7 uur ds Haverkamp dankdag); Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 30 uur dhr de Vos (dankdag) Utrecht amixzaal Domplein) 7.30 uur ds Huizina; Zwolle (Elim) 10 en 7.30 uur dhr de edelijkheid (dankdag).

DONDERDAG 3 NOVEMBER ordrecht (Calvijn) 7.30 uu rdhr Edelman.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 30 OKTOBER lblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. ijn 10 en 6 uur ds Roos; Ameide 10 en 6 ur ds Knijff; Arnhem 10 en 5 uur ds v. euwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tans; Bennekom (Kerkstraat) 9.30 en 6.30 M ds Zonneveld; Doornspijk ds Alberts; ordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 ur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds akker; Elburg 7 uur ds de Vries; 's-Granzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Harerwijk 5 uur ds de Vries; Katwijk aan e 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en uur ds Bokhorst... Nunspeet 9.30 en 2.30 ur ds de Vries; Papendrecht 10 en 6 uur s Buijs; Rotterdam W. (Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds vd Ent; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Spijkenisse 2.45 uur ds vd Ent; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doom; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keuning; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zv/ijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

MAANDAG 31 OKTOBER Alphen a. d. Rijn 7.30 uur ds Kok (hred. Herv.).

WOENSDAG 2 NOVEMBER Dordrecht 3 en 7.30 uur ds Baan (dankdag); Driebergen 10 en 7.30 uur ds Bakker (dankdag); Elburg 2.30 en 7.30 uur ds vd Ent (dankdag); Haamstede 10 en 7 uur ds de Vries (dankdag); Sliedrecht 9.30 en 7.30 uur ds Smits (dankdag); Zwijndrecht 3 en 7.30 uur ds Venema (dankdag).

DONDERDAG 3 NOVEMBER Ameide 2 en 7 uur ds Blom (dankdag); Culemborg 7 uur ds Tanis; Puttershoek 3 en 7.30 uur ds Venema (dankdag).

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 3 uur ds Visser (dankdag).

DONDERDAG 3 NOVEMBER Gouderak 7.15 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 30 OKTOBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds v. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds Twillert.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 8 uur ds V. Miimen (dankdag); Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v. Twillert (dankstond).

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 28 OKTOBER Wageningen 7.30 uur ds Zijderveld.

ZATERDAG 29 OKTOBER 's-Gravenpolder 6.30 uur dhr Schipaanboord; Nunspeet 7.30 uur dhr Suyker; Sprang Capelle 7 uur dhr Kok.

ZONDAG 30 OKTOBER St. Annaland 9.30, 2 en 6 uur ds Zijderveld; Barneveld 9.30 en 6.30 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Borssele 9.30, 2 en 6 uur dhr Schipaanboord; Breda (Keizerstraat) 10 en 5 uur dhr Kok; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gouda 2 (bev. ambtsdragers) en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds V. Gilst; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Hoedekenskerke 9.30, 2 en 5.30 uur dhr Huisman; Kampen 9.30 en 3 uur ds V. Haaren; Lisse 10 en 4 uur ds de Gier; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Moerkapelle 9.30 en 6.30 uur ds Molenaar; Oudemirdum 9 en 6.30 uur ds Ligtenberg; Rotterdam C. (Boezemsrngel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds V. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds V. Dam; Slikkerveer 10 en i uur ds Bosschaart; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 31 OKTOBER Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld en ds Blok (Hervormingsavond); Zeist 7.30 uur ds Hofman (Reformatieherdenking).

DINSDAG 1 NOVEMBER Amsterdam N. 7.30 uur dhr Suyker; Delft 7.30 uur dhr Huisman; Dordrecht (Kasperspad) 7.30 uur ds Zijderveld; Hilversum (N. Bosje 45) 7.30 uur ds Elshout (dankstond); Leiden 7.30 uur dhr Harinck; St. Philipsland 7 uur ds v. Dam; Wageningen 3 en 7.30 uur ds vd Bijl (dankdag); IJmuiden 7.30 uur ds v. Gilst (dankstond).

WOENSDAG 2 NOVEMBER Aalburg 10, 2.30 en 7 uur ds Bosschaart (dankdag); Almelo 3 en 7.30 uur dhr Schipaanboord (dankdag); Amersfoort 3 en 7.30 uur ds Elshout (dankdag); Amsterdam C. Looiersgracht) 3 en 7.30 uur ds de Gier; (dankdag); Capelle a. d. IJssel 10, 3 en 7.30 uur ds Zijderveld (darikdag); Elspeet 3 en 7.30 uur ds vd Bijl (dankdag); Emmeloord 10 en 3 uur dhr Huisman (dankdag); Giessendam 10, 3 en 7 uur ds Wisse (dankdag); Hoogeveen (Rump, Willemskade) 10 en 7 uur ds Vergunst (dankdag); Lisse 10 en 4 uur ds v. Gilst (dankdag); Marknesse 2.30 uur ds v. Haaren en 7.30 uur dhr Huisman (dankdag); Moerkapelle 9.30, 2 en 6.30 uur ds Molenaar (dankdag); Nieuwerkerk 10 en 2.30 uur ds H. Rijksen (dankdag); Opheusden (Kastanjelaan) 10 en 7 uur ds Hofman (dankdag); Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10 en 7.45 uur ds v. Dam (dankdag); Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10, 3 en 7.45 uur ds L. Rijksen (dankdag).

DONDERDAG 3 NOVEMBER Berkenwoude (Dorpsstraat) 7.30 uur ds de Gier (tegenstr. opg.); Boskoop 7.30 uur ds de Gier; Haarlem 3 en 7.30 uur ds v. Gilst (dankdag); Hoofddorp 7.30 uur ds Vergunst; Oostkapelle 7.30 uur ds Hage; Oudewater 10, 2.30 en 7 uur ds H. Rijksen (dankdag); Poederoyen 10, 2.30 en 7 uur ds Bosschaart (dankdag); Poortvliet 7 uur ds P. Honkoop; Scheveningen (Nieuwe Laantjes 22) 7.30 uur ds Zijderveld; Soestdijk 3 en 7.30 uur ds Hofman (dankdag); Tholen 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Werkendam 7.30 uur dhr Kok; Zwolle (Brink 13) 7.30 uur ds V. Haaren (dankstond).

VRIJDAG! 4 NOVEMBER Enschede 7.30 uur ds Hegeman; Oostvoome 7.30 uur ds V. Dam (dankstond); Pijnacker 7.45 uur ds Vergimst.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 28 OKTOBER Aalburg 7 uur ds Ligtenberg.

ZATERDAG 29 OKTOBER Yerseke 6.30 uur ds Mallan.

ZONDAG 30 OKTOBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Gouda 9.30 en 5.30 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenburg en 2 uur leesdienst.

DINSDAG 1 NOVEMBER Dordrecht (Waalse Kerk) 3 en 7.30 uur ds Ligtenberg (dankdag); Ochten 7.15 uur dr Steenblok.

DONDERDAG 3 NOVEMBER Hedel 2.30 en 7.30 uur ds vd Woestijne; Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur ds Ligtenberg.

VRIJDAG4 4 NOVEMBER Amersfoort (Kortegracht 11) 7 uur dr Steenblok; Rhenen (Plantsoen) 7.30 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 29 OKTOBER Monster (zaal Rijnweg) 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

ZONDAG 30 OKTOBER Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 10 en 6 uur en (Bermweg 362) 2.30 uur dhr van Prooyen; Doetinchem 9.30 en 4 uur ds Wiltink; Doom 10 en 6 uur ds Baaij; Ede 10 en 3 uur ds vd Poel; Kinderdijk 9.30 en 6 uur ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Nieuw Beijerland 9.30, 2.30 en 6 uur ds Gebraad; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Grutter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 31 OKTOBER Apeldoorn 7.30 uur ds Wilttnk (dankstond); Beekbergen 2.30 en 7.30 uur ds Mieras (dankdag).

DINSDAG 1 NOVEMBER Alphen a. d. Rijn 7.15 uur ds vd Breevaart; Amsterdam (Commelinstraat 16) dhr van Prooijen; Apeldoorn 7.30 uur ds Wiltink (dankstond); Doorn (Chr. school) 7 uur ds Baaij; Nieuwendijk 3 en 7 uur, ds vd Poel dankdag).

WOENSDAG 2 NOVEMBER Doorn 2.30 en 7 uur ds Baaij (dankdag); Ermelo 7.15 uur ds Gebraad; Giessendam 3 en 7.30 uur ds vd Poel (dankdag); Kampen 10 en 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen (dankdag); Kinderdijk 9.30, 2.30 en 7.15 uur ds Toes (dankdag); Oosterland 9.30, 2 en 6 uur ds Mieras (dankdag); Rouveen 10, 2 en 7.30 uur dhr van Prooijen; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

DONDERDAG 3 NOVEMBER Amersfoort 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Capelle a. d. IJssel (Bermweg 362) 7.30 uur ds Baaij; Ede 7.15 uur ds vd Poel; Geldermalsen 2 en 7 uur ds Mieras (dankdag).

VRIJDAG 4 NOVEMBER Urk (Chr. Geref. Kerk) 8 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar (Brouwerstraat 31) 10.30 uur ds Ruijs (Herv.pred.); 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstr. 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdienst; Temeuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

MAANDAG 31 OKTOBER Groot Schermer (Oostdijk 13) 7.30 uur ds Ruijs (Herv.pred.); Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur ds Lekkerkerk.

DINSDAG 1 NOVEMBER Amsterdam W. (Fr. Versterstraat 10) 7.45 uur ds Ruijs.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Aalburg 7 uur ds Lucas; Bolnes 2.30 en 7.30 uur ds vd Breevaart (dankdag); 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7.30 uur dhr Vosman (dankdag).

VRIJDAG4 4 NOVEMBER Delft (Koommarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 31 OKTOBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Hoogeveen (Harkema) 10 en (Rump) 3 uur ds Taverne.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Hoogeveen (Harkema) 10 en (Rump) 7.30 uur ds Taverne (dankdag).

DONDERDAG 3 NOVEMBER Leiden (Prediker, Jan Vossensteeg 17) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER IJsselmuiden 9.30 en 2.45 uur ds de Jonge.

WOENSDAG 2 NOVEMBER IJsselmuiden 9.30, 2.45 en 7.30 uur ds de Jonge (dankdag).

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 30 OKTOBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

HERV.GER. GEM.

HERV. GER. GEM. ZONDAG 30 OKTOBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 9 en 3 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 10, 3 en 7.30 uur ds Middelkoop (dankdag).

OUD GER. KERK

ZONDAG 30 OKTOBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 1 NOVEMBER Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds Luytjes.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 30 OKTOBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 1 NOVEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

DONDERDAG 3 NOVEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 8 uur ds IJsselstein (dankstond).

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 29 OKTOBER Arnemuiden 7.30 uur ds Grisnigt; Strijensas 6.30 uur ds de Jong.

ZONDAG 30 OKTOBER Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruythoff; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Schinkelshoek; Sliedrecht (voorm. School) 10 en 6.30 uur dhr Modderkolk; Twijzelerheide 9.15 en 1.45 uur dhr Kroon; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt.

DINSDAG 1 NOVEMBER 's-Gravenhage (Prinsengracht 4) 7.30 uur ds Grisnigt; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur ds Grisnigt.

WOENSDAG 2 NOVEMBER Bleskensgraaf 7 uur dhr Nijhof; Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds Grisnigt; Giessendam 10 en 7 uur ds v. Twillert; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 3 NOVEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds Dorsman; Giessenburg (zaal Pinkeveer) ds Gebraad; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Reeuwijk 7.30 uur dhr vd Bom; Sliedrecht (voorm. School) 7.30 uur dhr Jorens.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 27 oktober 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikberten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 27 oktober 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken