Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

13 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 6 NO-VEMBER jlalst 9.30 uur ds de Bie en 6.30 uur dhr v. Vfingerden; Ammerstol ev. dhr de Jong; St. Annaland 10 en 6 uur ds - Westland; jlpeldoom (Patrimonium, Eoggestraat) 10 en i uur dhr v. d. Sluys; Bleskensgraaf 930 en 6.30 uur ds v. d. Ent Braat; Den Bommel 6 uur dhr Resting; Brakel 9.30 uur dhr V. - Wingerden en 6.30 uur ds de Bie; Breukelen ev. 10 en 7 uur dsh v. Ek; Culemborg ev. 10 en 6.30 uur dhr Polderman; Dinteloord 10 en 3 uur ds Spelt; Dirksland 9, 30 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Gameren 2 x dhr V, Oostende; Giessenburg 9.30 uur ds v. Schoonhoven en 6.30 uur ds Rebel; Gouda (Pauluskerk) 9 en 10.30 uur en (Wester-Iterk) 5 uur ds Boer; Goudriaan 6.30 uur is V. Dijk; Groenekan 10 en 6 uur ds Haverkamp; Groot Ammers 9.30 uur ds v. d. Velden en 6.30 uur ds Kruijt; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr Vos; Harskamp ev. 9.30 uur dhr Schuuring en 2.30 uur ds Abma; Hei en Boeicop 9.30 en 6 uur dhr Geluk; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zv/ijnenburg; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoog Blokland 9.30 uur ds v. Dijk en 6.30 uur ds Broere; Hoornaar 9.30 uur ds Broere en 6, 30 uur ds Alblas; Den Hulst 9.45 en 2 uur dhr Visser; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds v. d. Berg; Kockengen 10 uur ds Kamer-faeek en 6, 30 uur dhr Veldjesgraaf; Kollum ev. 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Leerbroek 9.30 uur ds V. Bnxmmelen en 6.30 uur ds v. Bemmel; Lexmond 9.30 uur ds Kruijt en 6 uur ds Harkema; Loosduinen 10 uur leesdienst en 3 uur ds - Vroegindewey; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9, 30 en 2 uur ds v. d. Haar; Meerkerk 9.30 uur ds v. 't Ende en 6.30 uur ds de Waard; Nieuvyland 6.30 uur ds V. Estrik; Nw. Lekkerland 9.30 en 6.30 uur ds Dorsman; Numansdorp ev. 10 en 6 uur ds Huizinga; Ooster-wijk 9.30 uur ds v Estrik; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vleit; Ouderkerk aan de IJssel 6.30 uur ds Spelt; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; Raamsdinkveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr de Reus; Rijswijk ev. 10.30 en 5 uur ds V. Rootselaar; Scherpenisse v.m. en n, m. ds Kamerbeek; Schiedam (Opstandingskerk) 10 uur ds v. d. Linden en (Irene) 4 uur ds V. d. Velden; Schoonrewoerd 9.30 uur ds v. Bemmel en 6.30 uur ds v. Brummelen; Sliedrecht (Voorm. Amhachtsschool) 10 en 6.30 uur dhr Vosman; Soest ev. 9 uur ds Monster; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur dhr Stekelenburg; Stol-wijk 9.30 en 7 uur dhr V. Woerden; Ter Aa 10 en 7 uur ds v. Bart; Urk 2 x dhr Oskam; Vaassen 7 uur dhr v. d. Sluys; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Wagenlngen (Bouwlustpark 22a) 10 en 6 uur dhr Ockerse; Wezep 9.30 en 2 uur ds Zethof; Wilnis 10 uur dhr Veldjesgraaf; IJzendoorn 10 en 6.30 uur dhr v. d. Kraats; Zaltbommel 2 uur ds Muilvirijk; Zuilichem 2 uur dhr v. Oostende; Zwolle (Elim) 10 en 7 uur ds v. Lokhorst.

MAANDAG 7 NOVEMBER Haarlem ds Langerak; Streefkerk (School m.d. Bijbel) 7.15 uur dhr Edelman.

DINSDAG 8 NOVEMBER IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 9 NOVEMBER Breukelen ev. 10 en 7.15 uur dhr de Redelijkheid (dankdag); Groenekan 7.30 uur ds Haverkamp (Bijb.lez.); Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Timmer; Schiedam (Nw Haven 155) 8 uur ds v. Dijk (dankstond); Utrecht (Mamixzaal, Domplein) 7.30 uur ds Stelwagen.

DONDERDAG 10 NOVEMBER Arkel (Geb. Rehoboth) 7.30 uur dhr Zwijnenburg; Culemborg ev. 7.30 uur dhr v. Oostende (dankstond); Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman (dankstond); Tienhoven, gem. Maarssen, 7.30 uur ds Abma; Zwolle (Elim) 7.30 uur dhr Paul.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 6 NOVEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen aan de Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Bennekom 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en 'Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Oud Beijerland 3 uur ds de Vries; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaaij; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keiming; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht ds Alberts.

WOENSDAG 9 NOVEMBER 's-Gravendeel 3 en 7 uur ds de Vries Mankdag); Zwijndrecht 7.30 uur ds Venema (Bijb.lez.).

DONDERDAG 10 NOVEMBER Ameide 7 uur ds Kok; Doomspijk 2.30 en "15 uur ds Venema (dankdag); Rotterdam 'Chiarlois, Wolphaatsbocht 278) 8 uur ds de Vries (dankstond).

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

WOENSDAG 9 NO-VEMBEB (jouderak 7.15 uur ds v. Kooten.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Delft (De open deur achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Drachten 9.30 en 5 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 9 NOVEMBER Delft (De open deur achterom 88) 8 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 3 en 7.45 uur ds Salomons; - Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds V. Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 4 NOVEMBER Zoetermeer 7.15 uur ds Zijderveld.

ZATERDAG 5 NOVEMBER Aagtekerke 7 uur ds v. Haaren; Aalst 7 uur dhr Schipaanboord; Borssele 6.30 uur dhr Suyker; Brakel 7.30 uur dhr Harinck; Hoorn 7.15 uur ds v. Gilst.

ZONDAG 6 NOVEMBER Andijk ds v. Gilst; Bameveld 9.30 en 6.30 uur ds V. d. Bijl en 2.30 uur leesdienst; Capelle aan de IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Gorinchem 10 en 6 uur ds L. Bijksen; Gouda (Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; H.I. Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Leiden 10 en 5 uur dhr Huisman: Moerkapelle 9.30 en 6.30 uur ds Molenaar; Nw. Beijerland 10, 2.30 en 6 uur dhr Kok; Nisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Suyker; Oudemirdum 9 en 1.30 uur ds Ligtenberg; Oostkapelle 10, 2.30 en 7 uur ds v. Haaren; Poederoyen 9.30 en 6.30 uur dhr Harinck; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Scheveningen 10 en 4.30 uur ds de Gier (H.A.); Slikkerveer 10 en 4 uur ds Bosschaart; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Veen (N.Br.) 9.30 en 6 uur dhr Schipaanboord; Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst; Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 uur ds Hage; Waardenburg 7.30 uur ds Zijderveld; Yerseke 9.30 en 6 uur ds Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman (H.D.).

DINSDAG 8 NOVEMBER Brakel 10, 2.30 en 7 uur ds Bosschaart (dankdag); Bodegraven 7.15 uur dhr Schipaanboord; Dordrecht 10, 3 en 7.30 uur ds Wisse (dankdag); Ermelo 7.30 uur ds v. d. Bijl; Giessendam 7.30 uur ds Hofman; Gorinchem 7.15 uur ds v. Dam; Groningen (Lutherzaal) 7.30 uur ds Hegema (dankstond); Hellevoetsluis 7.30 uur dhr Harinck; Katwijk aan Zee 3 en 7.30 uur ds v. Gilst (dankstond); Kortgene 7.15 uur ds. A. F. Honkoop; Woerden 2.15 en 7.15 uur ds. Elshout (dankdag); Nijkerk 7.30 uur ds Hage; Poortugaal 7.15 uur dhr Huisman; Zoetermeer 7.15 uur dhr Suyker.

WOENSDAG 9 NOVEMBER Akkrum 7.15 uur ds Ligtenberg; Amsterdam N. 2.30 en 7.30 uur ds v. Gilst (dankdag); Boskoop 7.30 uur ds v. Dam; Enschede 3 en 7.30 uur ds v. Haaren (dankdag); 's-Gravenzande 2.30 en 7 uur ds Wisse (dankdag); Kortgene 7.15 uur ds A. F. Honkoop; Leiden 10, 3 en 7.30 uur ds de Gier (dankdag); Mijdrecht 10 en 7.15 uur ds Elshout (dankdag); Nw. Beijerland 10, 2.30 en 6.30 uur ds H. Rijksen (dankdag); Nunspeet 9.30, 2.30 en 7.30 uur ds Hage (dankdag); Pijnacker 2.30 en 7 uur ds Molenaar (dankdag); Rotterdam C. (Boezemsingel) 10, 3 en 7.30 uur ds A. Vergunst (dankdag); Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 2.30 uur ds v. Dam (huw.bev.); Scheveningen 7.30 uur ds Hofman; Stolwijk 7.15 uur ds L. Rijksen; Werkendam 3 en 7.30 uur ds Bosschaart (dankdag).

DONDERDAG 10 NOVEMBER Beekbergen 7.30 uur ds Elshout; Borssele 7.30 uur ds P. Honkoop; Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld; Colijnsplaat 7 uur ds A. F. Honkoop (dankdag); H.I.Ambacht 8 uur dhr Vogelaar (voor de Zending); Hoofddorp 7.30 uur ds Molenaar; Leerdam 2.30 en 7 uur ds Wisse (dankdag); Opheusden (Kastanjelaan) 7 uur dhr Kok; Rotterdam W. (W. V. Zuylenstraat) 2.30 uur ds L. Rijksen (huw.bev.); De Rijp 2.30 en 7.30 uur ds de Gier (dankdag); Scherpenzeel 10 en 7.15 uur ds vd Bijl; Zaandam 3 en 7.30 uur ds V. Gilst (dankdag); Zuid Beijerland 3 en 7 uur ds Vergunst (dankdag).

VRIJDAG 11 NOVEMBER Emmeloord 7.30 uur ds Hegeman; Temeuzen (Frans Halslaan) 7.30 uur ds Zijderveld; Uddel 7.30 uur ds v. Haaren.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 4 NO-VEMBER Scherpenzeel 7 uur ds Ligtenberg.

ZONDAG 6 NOVEMBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd - Woestijne; Gouda 9.30 en 5.30 uur dr SteenWok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 8 NO-VEMBEB Harderwijk 7.15 uur ds vd Woestijne.

WOENSDAG 9 NOVEMBER Alblasserdam 9.45, 2.30 en 7.30 uur ds Ligtenberg (dankdag); 's-Gravendeel 10.15 en 4 uur ds Dorresteijn (dankdag).

DONDERDAG 10 NOVEMBER Breukelen 2 en 7.15 uur ds Ligtenberg (dankdag); Leiden 10 en 3 uur dr Steenblok.

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 4 NOVEMBER Echteld 7 uur dhr Kamp.

ZATERDAG 5 NOVEMBER Papendrecht 7 uur ds Mieras.

ZONDAG 6 NOVEMBER Doetinchem 9.30 en 4 u. ds Wiltink (teg. o.); Ede 10 en 3 u. ds vd Poel; Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds Baay; Kralingseveer 2 x ds de Jong; Kinderdijk 9.30 en 6 uur ds Toes; Krimpen aan de IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds Du Marchie van Voorthuljzen; Loenen aan de Vecht 10 en 7 uur ds Wiltink (tegenstr. opg.); Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds v. d. Gruiter; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; St. PhilipslEind 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 7 NO-VEMBEB Ermelo 7 uur ds Mieras.

DINSDAG 8 NQ-VEMBER Amersfoort 7 uur ds Gebraad; Amsterdam (Commelinstraat 16) ds Wiltink (dankstond); Capelle aan de IJssel (Bermweg 362) 3 en 7.30 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen (dankdag); Overberg 2.30 en 7 uur ds V. d. Poel (dankdag); Scheveningen (Westduinweg 7.30 uur dhr v. Prooijen; Utrecht 10 en 7.30 uur dhr Kamp (dankdag).

WOENSDAG 9 NOVEMBER Alphen aan de Rijn 7.15 uur ds Gebraad; Ermelo 2.30 en 7 uur ds v. d. Poel (dankdag); 's-Gravendeel 7 uur dhr Slager; Leersum 2.30 en 7.15 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen (dankdag); Lienden 7 uur ds Wiltink (dankstond); Loenen aan de Vecht 7 uur ds Baaij; Nw Beijerland 10, 2.30 en 5.30 uur ds Mieras (dankdag); Papendrecht 3 en 7.30 uur ds Toes (dankdag).

DONDERDAG 10 NOVEMBER Bolnes 7.30 uur dhr Kamp; Ede 2.30 en 7.30 uur ds V. d. Poel (dankdag); Geldermalsen 7 uur ds - Wiltink; Giessendam 7.30 uur dhr Slager; Grafhorst 7.15 uur ds v. Dijk; 's-Graverihage (Wesselsstraat 49) 3 en 7.30 uur ds Mieras (dankdag); Harderwijk 7 uur ds Baaij.

VRIJDAG 11 NO-VEMBER Beekbergen 7.30 uur dhr v. Prooyen; Rouveen 7.30 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 6 NOVEMBER Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar (Brouwersstraat 31) 10.30 uur ds Ruijs; Dordrecht (Patrimonium, Breestraat) 3 uur dhr v. d. Berg; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I. Ambacht 10 en 5 uur ds v. d. Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorden) 9.30 (H.A.), 2.30 en 7 uur ds Middelkoop; Werkendam 10 en 6 uur ds de Reuver.

DINSDAG 8 NOVEMBER Amsterdam W. (Fl. Versterstraat 10) 7.45 uur ds Ruijs; Rotterdam Z. (Kruisvaankapel) 2.30 en 7.30 uur ds Woudwijk (dankdag).

WOENSDAG 9 NOVEMBER Aalburg 9.30 en 7 uur ds Lucas (dankdag); 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 7.30 uur ds V. Dijk (dankdag); H.I. Ambacht 7 uur ds V. d. Breevaart; Rijssen (Bevervoorden) 7.30 uur dhr Vosman.

VRIJDAG 11 NO-\nEMBER Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk (dankstond).

GER. GEM. o. 't KRUIS

MAANDAG 7 NOVEMBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

DONDERDAG 10 NOVEMBER Leiden (Pred. Jan Vossensteeg) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 6 NOVEMBEE Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. v. d. Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Hoogeveen (Rump) 10 uur en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Cïouda (Crabetlistraat 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 9 NO-VEMBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. - Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 6 NOVEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 6 NO-VEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr V. d. Berg; Rijssen 9.30 (H.A.), 2.30 (H.D.) en 7 uur ds Middelkoop; Zwolle (Waalsekerk. Schoutenstraat 4) 10 en 7 uur dhr Vermeer.

WOENSDAG 9 NQ-VEMBER Hellouw 3 en 7 uur ds Middelkoop (dankdag).

DONDERDAG 10 NOVEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 7.30 uur dhr v. d. Berg (dankstond); Zwolle 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 6 NO-VEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luitjes.

DINSDAG 8 NOVEMBER Schidam (Wilhelminaschool Zahnstraat) ds Luitjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 6 NOVEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 8 NO-VEMBER Overschie (Verenigingsgeb.) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 5 NQ-VEMBER Asperen 7 uur ds Du Marchie van Voorthuijzen (dankstond); Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Bijkerk; Strijensas 6.30 uur ds de Jong.

ZONDAG 6 NoVEMBER 's-Gravenhage (2e Schuijtstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Melisse; Twijzelerheide 9.15 en 7.45 uur dhr Modderkolk; Vlissingen (Willem Ill-kaz.) 10 en 5 uur ds Grisnigt.

DINSDAG 8 NQ-VEMBER Apeldoorn (geb. Centrum, Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Bleskensgraaf 2 en 7 uur dhr Schinkelshoek (dankdag); Dieren (Wilhelminaweg 59) 7 uur ds Dorsman (dankstond); Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr Nijhof; Twijzelreheide 7.45 uur ds Grisnigt.

WOENSDAG 9 NQ-VEMBER Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens; Leeuwarden (Gr. Hoogstraat 34) 7.45 uur ds Grisnigt (dankstond); Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Visser.

DONDERDAG 10 NQ-VEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds Dorsman (dankstond); Giessenburg (zaal Pinkeveer) 2 en 7.15 uur ds Du Marchie van - Voorthuijzen (dankdag); 's-Gravenhage (2e Schuijtstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Krimpen aan de Lek 7.30 uur ds Grisnigt.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 3 november 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 3 november 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken