Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

11 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 4 DECEMBER St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; BarendrecM (Ev.) 2 uur ds Spelt; Breukelen (Ev) 10 en 7 uur dhr Janssen; Dinteloord 10 en 3 uur ds Wolthers; Dirksland 10 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Elspeet 9.30 en 2.30 uur dhr v. Wingerden; Gouda (Pauluskerk) 9 en 10.311 uur en (Westerkerk) 5 uur ds Monster; Goudriaan 6.30 uur ds Broere; Groenekan 10 en 6 uur ds Haverkamp; Groot Ammers 9.30 utir ds Meijers en 6.30 uur ds Romein; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Hagestein 9.30 en 6.30 uur dhr de Raad; Harskamp (Ev.) 9.30 uur diS Witteveen en 2.30 uur dhr Schuuring; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Matze; Hoevelaken 9.30 uur ds Klein Kranenburg en 2.30 uur ds Zethof; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoornaar 9.30 uur ds Broere en 6.30 uur ds v. Dijk; DeD Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur drh Stekelenburg; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Koekengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Loosduinen M uur leesdienst en 7 uur ds vd Ent Braat; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Meerkerk 9.30 en 6.30 uur ds de Waard; Nieuvye Tonge 6 uur dhr Resting; Nieuwland 6.30 uur ds Estrik; Oosterwijk 10 uut ds Estrik; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. DijK Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9 en 2.30 uur dhr Nijhof; Rijswijk (Ev.) 10.3» en 5.30 uur ds Ottevanger; Schiedam (Vredeskerk) 10.45 en (Irene) 4 uur ds Vroegindewey; Sliedrecht (voorm. school) 10 ea VRIJE CHR. GER. GEM.

6.30 uur dhr Modderkolk; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds de Gooyer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Strijen (Ev.) 9.45 en 6.15 uur ds Spelt; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur dhr vd Sluys; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Vinkeveen 9.30 uur dhr Kamerbeek en 6.30 uur ds Langerak; IJsselmuiden 9 en 3 uur ds Abbringh en 10.45 uur ds Biesbroek; Zalk v.m. dhr Donkersgoed; Zaltbomme] 2 uur ds V, Galen; Zwolle (Elün) 10 en (Grote Kerk) 3 uur ds den Hartogh.

DINSDAG 6 DECEMBER IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 7 DEC!EMBER Haarlem (Nassauplein 8) 7.30 uur ds Monster; Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Timmer; Mastenbroek 8 uur ds CJuperus; Montfoort 7 uur ds Abma (voor de J.V.); ' Ouddorp 7 uur ds v. Vliet; Tienhoven, gem. Maarssen 7.30 uur dhr Kruithof; Utrecht (Mamixzaal Domplein) 7.30 uur dhr de Redelijkheid.

DONDERDAG 8 DECEMBER CMemborg (Ev.) 7.30 uur ds vd Ent Braat; Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Lekkerkerker; Zv/oUe (Elim) 7.30 uur ds Abma.

VRIJDAG 9 DECEMBER Elburg (Oostendorp) 7.30 uur ds vd Ent Braat.

CHR. GEREF. KERKEN

ZATERDAG 3 DECEMBER Barendrecht 7 uur ds Tanis.

ZONDAG 4 DECEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Eijn 10 en 6 uur ds Roos; Ameide 10 en 6 uur ds Zwier; Arnhem 10 en 5 uur ds v. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Bennekom (Kerkstraat) 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Oud Beijerland 10 en 3 uur ds de Vries; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buys; Rotterdam (Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds vd Ent; Scheveningen 10 en 5 uur ds V. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doom; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keuning; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 6 DECEMBER Ameide 7 uur ds Smits; Vlaardingen 7.30 uur ds Tanis.

WOENSDAG 7 DECEMBER Barendrecht 7.30 uur ds Tanis; Poederoyen 7, 30 uur ds de Vries; Rotterdam (Coloniastraat) 8 uur ds vd Ent; Vianen 7 uur ds Zwier; Zwijndrecht 7.30 uur ds Venema.

VRIJDAG 9 DECEMBER (Julemborg 7 uur ds Smits.

CHR. GER. GEM.

ZATERDAG 3 DECEMBER Klaaswaal (Oudesluis) 7 uur ds Visser.

ZONDAG 4 DECEMBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam Z. 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

dinsdag 6 DECEMBER Rotterdam Visser.

WOENSDAG 7 DECEMBER Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 4 DECEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 7 DECEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 8 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 7.45 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds V. Tvrillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 2 DECEMBER Hellevoetsluis 7.30 uur ds Vergunst.

ZATERDAG 3 DECEMBER Mijdrecht 7.30 uur dhr Harinck; Rhenen (Achterbergsestraatweg) 7.30 uur dhr Schipaanboord; Scherpenzeel 7.15 uur dhr Suyker.

ZONDAG 4 DECEMBER Almelo 10 en 4 uur ds v. Haaren; Amersfoort 10 en 5 uur dhr Suyker; Bameveld 9.30 en 6.30 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Beekbergen ds v. Gilst; Berkenwoude (Dorpsstraat) 9.45 en 7 uur ds Molenaar; Dirksland 10 uur ds Blok en 6 uur leesdienst; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gouda (Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Hoogeveen (zaal Rump, Willemskade) 10 en 3.30 uur ds Hegeman (H.A.); Kamperland 10, 2.30 en 6.30 uur dhr Kok; Meliskerke 9.30 en 2.30 uur ds Hage; Nieuwer Ter Aa 10 en 7 uur dhr Harinck; Oudemirdimi 9 en 1.30 uur ds Ligtenberg; Poortugaal 9.30 uur leesdienst en 2 uur ds Vergunst; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. van Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds V. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds V. Dam; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst; Wageningen 10 en 6 uur dhr Schipaanboord; Werkendam 10 en 6 uur ds Bosschaart (H.A.); Yerseke 9.30 en 6 uur (H.D.) ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; IJsselmonde 10 en 4 uur dhr Huisman; Zeist 10 (H.A.) en 5 uur ds Hofman.

DINSDAG 6 DECEMBER Beekbergen 7.30 uur ds Hofman; Delft 7.30 uur dhr Suyker; Dordrecht 7.30 uur ds Wisse; Hoogeveen (zaal Rimip, Willemskade) 7.30 uur ds Hegeman (HJ3.); Nieuw Beijerland 7.30 uur ds Harinck; Oudewater 7 uur ds Elshout; Poortugaal 7.15 uur dhr Schipaanboord; St. Philipsland 7 uur ds Hage.

WOENSDAG 7 DECEMBER Aalst 2.45 uur ds Hofman (huw.bev.); Almelo 7.30 uur ds Ligtenberg; Boskoop 7.30 uur ds Molenaar; Goudswaard 10, 3 en 7 uur ds V. Dam (dankdag); Herkingen 10, 2 en 6 uur ds H. Rijksen (dankdag); Hoofddorp 7.30 uur ds v. Gilst; Kampen 7.30 uur ds V. Haaren (bijbellez.); Poortvliet 7 uur ds P. Honkoop; Rotterdam C. (Boezemsingel) 7.30 uur ds Vergunst; Werkendam 7.30 uur ds Wisse; Zaandam 7.30 uur dhr Huisman; Zoetermeer 10, 3 en 7 uur ds Zijderveld (dankdag).

DONDERDAG 8 DECEMBER Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds de Gier; St. Annaland 7 uur ds Hage; Apeldoorn 7.30 uur ds H. Rijksen (ingebruikneming nieuwe kerkorgel); Leiden 7.30 uur dhr Suyker; Lisse 7.30 uur ds v. GUst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 7.45 uur ds L. Rijksen (bijbellez.); Uddel 7.30 uur ds Hofman; Utrecht 7.30 uur ds Elshout.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 2 DECEMBER Hilversum 7 uur ds Ligtenberg.

ZONDAG 4 DECEMBER Bameveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Gouda (Stationsplein 15) 9.30 en 5.30 uur dr Steenblok; Rotterdam (L. Rottekade 99) 10 en 5 uur ds Ligtenberg; Temeuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 6 DECEMBER Ederveen 2.30 en 7.30 uur ds Ligtenberg (dankdag); 's-Gravendeel 7 uur dr Steenblok.

DONDERDAG 8 DECEMBER Alblasserdam 7.30 uur dr Steenblok.

VRIJDAG 9 DECEMBER Leerdam 7.30 uur dr Steenblok (tegenstr. opg.); Stolwijk 7.30 uur dr Steenblok (dankstond en ingebruikn. nw. kerkgeb.)) (tegenstr. opg.).

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 3 DECEMBER Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 7 uur ds Mieras; Giessenburg dhr v. Prooyen.

ZONDAG 4 DECEMBER Achterberg 9.30 en 6.30 uur ds vd Poel; Doetinohem 9.30 en 4 uur ds Wiltink; Doom 10 en 6 uur ds Baay; Giessendam 10 en 6 uur dhr v. Prooyen; Kinderdijk 9.30 en 6 uur ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; St. Philipsland 3 x ds (Sebraad; Stavenlsse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 5 DECEMBER Bameveld 7 uur ds Mieras; Lienden 7 uur

DINSDAG 6 DECEMBER Amsterdam (Commelinstraat 16) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Geldermalsen 7 uur ds Wiltink; Haarlem (Parklaan 21) 7.30 uur ds Mieras; Langbroek 7 uur ds v. Dijk; Scheveningen (Westduinweg 194) 7.30 uur dhr v. Prooyen; Utrecht

WOENSDAG 7 DECEMBER Amersfoort 7 uur ds vd Poel; Doom 7 uur ds Baay; Giessenburg 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Kampen 7.15 uur dhr Kamp.

DONDERDAG 8 DECEMBER Harderwijk 7 uur dhr Wiltink; Leersum 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds Baay; Eouveen 7.30 uur dhr Kamp.

VRIJDAG 9 DECEMBER Nederhemert 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.LAmbacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30

DINSDAG 6 DECEMBER Nieuw Beijerland 10 en 2.30 uur ds vd Breevaart (dankdag).

WOENSDAG 7 DECEMBER Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 UTU' ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart; Rijssen (Bevervoorde) 7.30 uur dhr Vosman.

DONDERDAG 8 DECEMBER Oldebroek 7.30 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 9 DECEMBER Delft (Koornmarkt 75) 6.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. ’t KRUIS

DONDERDAG 8 DECEMBER Deilt reevaart.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

DONDERDAG 8 DECEMBER Capelle (Winterdijk 18) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 7 DECEMBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds V. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Wezep (Stationsstraat 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

WOENSDAG 7 DECEMBER Wezep (Stationsstraat 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 4 DE(3EMBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur ds Middelkoop (H.A.); Zwolle (Waalse kerk. Schoutenstraat) 10 en 3 uur dhr vd Berg.

WOENSDAG 7 DECEMBER Asperen 7 uur ds Middelkoop.

DONDERDAG 8 DECEMBER Apeldoom (Trompstraat) 7.45 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse kerk, Sohoutenstraat) 7.30 uur ds Middelkoop.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 4 DECEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 6 DECJEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJs-SGlstGÏIl.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATERDAG 3 DECEMBER Amemuiden 7.30 uur ds Grisnigt; Strijensas 6.30 uur ds Blom.

ZONDAG 4 DECEMBER 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dlu-Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur dhr Schinkelshoek; Vlissingen (WUlem III kazerne) 10 en 5 uur ds Grisnigt.

DINSDAG 6 DECEMBER Apeldoom (geb. Centrum, Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelshoek; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur ds Visser.

WOENSDAG 7 DECEMBER Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Visser; Twijzelerheide 7.45 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 8 DECEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds Dorsman; Giessenburg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur dhr Zwijnenburg; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof.

VRIJDAG 9 DECEMBER Ermelo 7.15 uur ds vd Breevaart.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 december 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 december 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken