Bekijk het origineel

Bekijk het origineel
Aangename gevangenschap
Ik verklaar u, dat de moeder van veel ongeloof onder christenen is, dat zij nooit kunnen wijzen op de dag, waarop hun vereniging met Christus begon. Maar indien die dag wei bekend was, ro zouden wij beter kunnen antwoorden op de aanvallen van ongeloof.
Wij zouden dan zeggen, ik weet dat Christus eens vriendelijk voor mij was en Hij nam mijn ongerechtigheid op Zich. Wilt gij weten wat het eerste lied van een christen is, wanneer hij wordt geplant in dat aangename land? Het Is dit: Gij zijt mij te sterk geweest en hebt overmocht.
O, een' gevangene van Christus te zijn is een aangename gevangenschap. Wanneer zeventig jaren over u heen zullen zijn gegaan, zult gij niet uitroepen: o Meere, wend onze gevangenis gelijk waterstromen in het zuiden.
(A. Gray, „Christen in volle wapenrusting")
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 3 september 1977
Reformatorisch Dagblad | 16 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van zaterdag 3 september 1977
Reformatorisch Dagblad | 16 Pagina's