Bekijk het origineel

Bekijk het origineel
Haarlemse kerk krijgt groot aantal appartementjes
HAARLEM - Wethouder drs. J. W. Haverkort heeft gisteren het startsein gegeven voor de bouw van 61 studentenappartementen in de voormalige Heilig Hart Kerk aan het Kleverpark in Haarlem.
De kerk werd onlangs door het bisdom verkocht aan bouwonderneming De Bovenlanden. Teruglopend kerkbezoek en een tekort aan priesters noopte de rooms-katholieke kerk tot het nemen van deze stap. Volgens de directeur van De Bovenlanden, ir. A. J. C. de Rooij, is het bouwproject het grootste woningbouwproject in een voormalige kerk in ons land.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van donderdag 4 september 1997
Reformatorisch Dagblad | 28 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van donderdag 4 september 1997
Reformatorisch Dagblad | 28 Pagina's