Digibron cookies

Voor optimale prestaties van de website gebruiken wij cookies. Overeenstemmig met de EU GDPR kunt u kiezen welke cookies u wilt toestaan.

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies zijn verplicht om de basisfunctionaliteit van Digibron te kunnen gebruiken.

Optionele cookies

Onderstaande cookies zijn optioneel, maar verbeteren uw ervaring van Digibron.

Bekijk het origineel

Kandidaten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie
Print this document

Kandidaten

3 minuten leestijd

De volgende hervormd-gereformeerde kandidaten zijn bevoegd in de dienst des Woords voor te gaan.

L.M. Aangeenbrug, Gabriel Metsustraat 15, 3443 TW Woerden, tel. 06-10500577, lennart@aangeenbrug. org.
D.G.R.A. Beekman, Hoeckelsweg 61, 8085 BH Doornspijk, tel. 0525-662336/06-14706995, dgrabeekman@hotmail.com. G. van den Berg, Sportlaan 4F, 2821 XC Stolwijk, tel. 0182-343036, g.vandenberg@kpnplanet.nl.
B. de Borst, J.P.C. Leinweberstraat 66, 3905 EJ Veenendaal, tel. 0318-542353/06-53962030 (overdag).
J. Eertink, Dennenlaan 80, 7461 XK Rijssen.
A.F. de Fijter, Bogaardenstraat 56a, 6211 SP Maastricht, tel. 043-3632549, ariefloris@hotmail.com.
J.A.A. Geerts, Kloosterhorn 21, 9677 PH Heiligerlee, tel. 0597-672765/06-12193891, jaageerts@hotmail.com.
P.B. de Groot, Koninginneweg 42, 3262 JC Oud-Beijerland, tel. 0186-622171, pb.degroot@solcon.nl.
K. Hak, Joost van den Vondelstraat 33, 7461 ZE Rijssen, tel. 0548-521140, famhak@gmail.com.
L. Hak, Schoonenburglaan 46, 2957 BD Nieuw-Lekkerland, tel. 0184-684530, l.hak@kliksafe.nl.
C. Hendriks, Margrietlaan 52, 6713 PN Ede, tel. 0318-612428.
J. Hogenhout, Kerkweg 7, 4122 GB Zijderveld, tel. 0345-641181, j.hogenhout@kliksafe.nl.
Drs. G.A. van Ginkel, Dorpsweg 232a, 3738 CM Maartensdijk, tel. 0346-213445.
Drs. A.L. Kornaat, Rondeel 150, 4791 LB Klundert, tel. 0168-850453, akornaat@home.nl.
J.A. de Kruijf, Oosteinde 42, 2969 AT Oud-Alblas, tel. 0184-691574.
A.L. de Kwaadsteniet, Mathenesserdijk 386 B1, 3026 GT Rotterdam, tel. 010-2440541/06- 25478154, adekwa@versatel.nl.
G. Laseur, Kriemhildeplein 8, 3813 KZ Amersfoort, tel. 033-4754525.
J.F. Leeflang, Hunze 4, 3904 NS Veenendaal, tel. 0318-507201, j.f.leeflang@hccnet.nl.
N.F.L. de Leeuw, Parallelweg Oost 4, 4033 CJ Lienden, tel. 0488-481069, e-mail: nfl.de.leeuw@solcon.nl.
G. Lugthart, Deurloo 8, 3247 XG Dirksland, tel. 0187-605569, g.lugthart@gmail.com.
Mr. J.P. de Man, Vliertwijksestraat 13, 5243 RG Rosmalen, tel. 073-5219212.
G.R. Mauritz, Keizersdijk 161, 3291 CD Cillaarshoek, tel. 078-6760067. H.I. Methorst, Edeseweg 89, 6733 AD Wekerom, tel. 0318-456926/06-42184565, himethorst@kliksafe.nl.
A.J. Molenaar, Grote Visserijstraat 123-d, 3026 CH Rotterdam, tel. 06-17990963, ajmolenaar@gmail.com.
A.L. Molenaar, Patrijzenweg 45, 4698 RC Oud Vossemeer, tel. 0166-677324, leo.molenaar@kpnplanet. nl.
J.W.Th. Mout, Slijkwellsestraat 20a, 5325 KB Well, tel. 073-6311111.
J. Mulder, Domstraat 45, 3864 PN Nijkerkerveen, tel. 033-2537892.
F. den Oudsten, Juliana van Stolberglaan 27, 2741 ED Waddinxveen, tel. 0182-616660,
floris_den_oudsten@hotmail.com.
I. Pauw, Iepenhof 8, 3771 XA Barneveld, tel. 0342-415950, sjaak.corinne@tele2.nl
A.J. Post, Gorinchemsestraat 76, 4231 BJ Meerkerk, tel. 0183-511415 / 06-23363980, ajpost1981@hetnet.nl.
M.A. Post, De Kamp 11, 8061 BJ Hasselt, tel. 038-4774734, m.a.post@filternet.nl.
E.J. Prins, Anna Paulownalaan 111, 3708 HM Zeist, tel. 06-27131489, evertjanprins@hotmail.com.
J.Th. Pronk, Merellaan 337, 2903 GH Capelle aan den IJssel, tel. 010-4794959, jthpronk@yahoo.com.
H. Reijn, Bessenvlinderstraat 25, 3905 KJ Veenendaal, tel. 0318-550674, e-mail: hwreijn@versatel.nl.
M. van de Ruitenbeek, Buurtweg 2, 3888 NE Uddel, tel. 0577-456007, mvanderuitenbeek@kliksafe.nl.
J. van Rumpt, Lekstraat 1c, 2953 CD Alblasserdam, tel. 078-6919588, jvr@vanrumpt.nl.
T.J. Schep, Bergwal 60, 3432 GE Nieuwegein, tel. 030-2442265.
L. Schouten, Gortelseweg 78, 8076 PS Vierhouten, tel. 0577-411248.
J.J. Steketee, Von Weberplantsoen 7, 3335 XL Zwijndrecht, tel. 078-6101696, jjsteketee@kliksafe.nl.
G.A. Termaat, Dubbelhof 67, 6715 EG Ede, tel. 0318-620885, gijsbert_termaat@hotmail.com.
J.H. de Vree, Welysestraat 27, 6669 DJ Dodewaard, tel. 0488-413146.
P. Vroegindeweij, Craaienhof 45, 4041 BR Kesteren, tel.0488-484875, famvroegindeweij@solcon.nl.
H.J. van der Wal, Cortinghlaan 39, 9716 HS Groningen, tel/ 050-5713629, hjvdwal@planet.nl
B. van Werven, Oude Rijksweg 446 A, 7954 GD Rouveen, tel: 0522-292088, bvwerven@hotmail.com.
W.J. Westland, Barneveldsestraat 13a, 3927 CA Renswoude, tel. 0318-572031, wwestland86@hotmail.com
J.M. van Wijk, Haulerwijksterweg 5, 9342 TJ Een, tel. 0592-656256.
P. Wijnberger, Torenvalk 22, 3905 RE Veenendaal, tel. 06-27585547, p.wijnberger@gmail.com.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 31 maart 2011

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

Kandidaten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 31 maart 2011

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

PDF Bekijken