Digibron cookies

Voor optimale prestaties van de website gebruiken wij cookies. Overeenstemmig met de EU GDPR kunt u kiezen welke cookies u wilt toestaan.

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies zijn verplicht om de basisfunctionaliteit van Digibron te kunnen gebruiken.

Optionele cookies

Onderstaande cookies zijn optioneel, maar verbeteren uw ervaring van Digibron.

Bekijk het origineel

Kandidaten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie
Print this document

Kandidaten

3 minuten leestijd

De volgende hervormd-gereformeerde kandidaten zijn bevoegd in de dienst des Woords voor te gaan.

G. van den Berg, Sportlaan 4F, 2821 XC Stolwijk, tel. 0182-343036, g.vandenberg@kpnplanet.nl.
P.B. van den Beukel, pvdbeukel@hotmail.com.
K.H. Bogerd, De Brink 3, 3775 KP Kootwijk, tel. 0577-456479/06-36275893, karelbogerd@kliksafe.nl.
J. Boom, Merelstraat 40, 3362 RK Sliedrecht, tel. 0184-411461, j.boom@solcon.nl.
C.H. Buitink, Zeeuws-Vlaanderen 48, 8302 PC Emmeloord, tel. 06-40289636, christiaanbuitink@hotmail.com.
B. Coster, Rovelló, 17,08471 Vallgorguina, Spanje, tel. 0034 938489614, brndcstr01@gmail.com.
J. Domburg, Hooftstraat 317E, 2406 GK Alphen aan den Rijn, tel. 06-41971082, domburg.j@gmail.com.
J. Eertink, Dennenlaan 80, 7461 XK Rijssen.
J.A.A. Geerts, Kloosterhorn 21, 9677 PH Heiligerlee, tel. 0597-672765/06-12193891, jaageerts@hotmail.com.
G.A. van Ginkel, Dorpsweg 232A, 3738 CM Maartensdijk, tel. 0346-213445, gavanginkel@kpnmail.nl.
P.B. de Groot, Oud-Beijerland, tel. 06- 38934202, pb.degroot@gmail.com.
A.J. Hagedoorn, Kerkplein 8, 4231 BK Meerkerk, tel. 0183-701091, aj.hagedoorn@filternet.nl.
C. Hendriks, Margrietlaan 52, 6713 PN Ede, tel. 0318-612428.
L. Hoftijzer, Rivierdijk 635, 3371 EE Hardinxveld-Giessendam, tel. 0184-634599, l.hoftijzer87@gmail.com.
J. Hogenhout, Aalderwijksestraat 15, 5815 AC, Kerkwijk, tel. 0418-641349, jhogenhout1976@kpnmail.nl.
J.A. Hoogesteger, Hoefweer 3, 2935 CC Ouderkerk aan den IJssel, tel. 0180-684937, jahoogesteger@filternet.nl.
J.W. Hooydonk, Koperwiek 8, 3766 AK Soest, tel. 035-6033888, drs.jwhooydonk@hotmail.com.
R.J. Jansen, Doelweg 28, 4691 CT Tholen, tel. 0166-751336, rj.jansen@solcon.nl.
A.L. Kornaat, Rondeel 150, 4791 LB Klundert, tel. 0168-850453, akornaat@home.nl.
D.C.G. van der Kraan, Troelstraweg 381, 3317 TH Dordrecht, tel. 06-48396073, d.c.g.vanderkraan@gmail.com.
A. van Kralingen, Zeemanstraat 39, 2984 ES Ridderkerk, tel. 0180-433440, avankralingen@xs4all.nl.
J.A. de Kruijf, Oosteinde 42, 2969 AT Oud-Alblas, tel. 0184-691574.
G. Laseur, Kriemhildeplein 8, 3813 KZ Amersfoort, tel. 033-4754525.
J.F. Leeflang, Hunze 4, 3904 NS Veenendaal, tel. 0318-507201, j.f.leeflang@hccnet.nl.
N.F.L. de Leeuw, Ruijsdaelstraat 2, 4033 GJ Lienden, tel. 0344-723000, e-mail: nfl.de.leeuw@solcon.nl.
R.J.F. Lock, Thorbeckehof 29, 2343 DM Oegsgeest, tel. 06-42849805, ronjflock@hotmail.com.
T.J. Lucas, Marie Curielaan 12, 8271 CX IJsselmuiden, tel. 038-3330821, tonlucas67@gmail.com.
Mr. J.P. de Man, Vliertwijksestraat 13, 5243 RG Rosmalen, tel. 073-5219212.
G.R. Mauritz, Keizersdijk 161, 3291 CD Cillaarshoek, tel. 078-6760067.
G.M. van Meijeren, Secretaris Varkevisserstraat 341, 2225 LD Katwijk aan Zee, tel. 06-41488298, thijsvmeijeren@gmail.com
J.A. Mol, Tramstraat 89, 2225 CE Katwijk aan Zee, tel. 071-4076924, jamol@kliksafe.nl.
G.H. Molenaar, Gelderse Roos 18, 3925 SL Scherpenzeel, tel. 033-2585994/ 06-10612885, henk.molenaar@live.nl
J.W.Th. Mout, Slijkwellsestraat 20a, 5325 KB Well, tel. 073-6311111.
J. Mulder, Domstraat 45, 3864 PN Nijkerkerveen, tel. 033-2537892, jmulder45@kpnmail.nl.
G.R.G. van der Neut, Goeman Borgesiuslaan 17-2, 3515 ES Utrecht, tel. 06-24515084, guidovanderneut@gmail.com.
E. van den Noort, Veenmos 127, 8265 HV Kampen, tel. 038-3338313, emvandennoort@kpnplanet.nl.
J.A.J. Pater, Jan Steenlaan 26-1, 3904 XS Veenendaal, tel. 0318-591317, jajpater@gmail.com.
W.C. Polinder, Boesemsingel 63, 2411 KW Bodegraven, tel. 0172-614160, wcpolinder@gmail.com.
M.A. Post, De Kamp 11, 8061 BJ Hasselt, tel. 038-4774734, m.a.post@filternet.nl.
J. van Rumpt, Lekstraat 1c, 2953 CD Alblasserdam, tel. 078-6919588, jvr@vanrumpt.nl.
M. van Rijn, Oosterhof 6, 2225 DW Katwijk, tel. 071-4072469/06-27434603, m.v.rijn@hotmail.com
T.J. Schep, Bergwal 60, 3432 GE Nieuwegein, tel. 030-2442265.
A. Schouten, Benedeneind 313, 3405 CL Benschop, tel. 0348-467585, arto@caiway.nl.
L. Schouten, Gortelseweg 78, 8076 PS Vierhouten, tel. 0577-411248.
L. Solleveld, Rijnvaartweg 47, 2691 WJ ’s-Gravenzande, tel. 0174-416650, l.solleveld@kabelfoon.nl.
M.C. Stehouwer, Orteliuslaan 31, 5141 AX Waalwijk, tel. 0416-750250, fam.stehouwer@filternet.nl.
J.J. Steketee, Von Weberplantsoen 7, 3335 XL Zwijndrecht, tel. 078-6101696, jjsteketee@kliksafe.nl.
A. van der Stoep, Hoogaarslaan 33, 2957 EJ Nieuw-Lekkerland, tel. 0184-634987/ 06-29247950, avanderstoep@solcon.nl.
A.A. Teeuw, Pelikaan 89, 2986 TE Ridderkerk, tel. 0180-426132, teeuw.a@filternet.nl.
J.W. Verboom, Hoofdweg 26, 3474 JE Zegveld, tel. 06-26924445/0384-691600, johan_verboom@hotmail.com
J.H. de Vree, Welysestraat 27, 6669 DJ Dodewaard, tel. 0488-413146.
H.J. van der Wal, Idastraat 49, 9716 HB Groningen, tel. 050-5713629, hjvdwal@planet.nl.
M.W. Westerink, Bremhoek 47, 8072 KC Nunspeet, tel. 0341-257739/06-29850713, marnix_westerink@hotmail.com.
A. de Wit, Iepstraat 59, 3434 AP Nieuwegein, tel. 030-6579135, ariedewit@solcon.nl.
W.J. Westland, Barneveldsestraat 13A, 3927 CA Renswoude, tel. 0318-572031, wwestland86@hotmail.com.
G.W. van Wingerden, Vlietstraat 8, 4221 LX Hoogblokland, tel. 0183-564953, gwvanwingerden@gmail.com
P. Wijnberger, Torenvalk 22, 3905 RE Veenendaal, tel. 0318-565020, p.wijnberger@gmail.com.
M. Zeeman, Luynhorst 11, 6714 JA Ede, tel. 06-24485612.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 30 mei 2013

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

Kandidaten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 30 mei 2013

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

PDF Bekijken