Digibron cookies

Voor optimale prestaties van de website gebruiken wij cookies. Overeenstemmig met de EU GDPR kunt u kiezen welke cookies u wilt toestaan.

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies zijn verplicht om de basisfunctionaliteit van Digibron te kunnen gebruiken.

Optionele cookies

Onderstaande cookies zijn optioneel, maar verbeteren uw ervaring van Digibron.

Bekijk het origineel

KANDIDATEN

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie
Print this document

KANDIDATEN

3 minuten leestijd

De volgende hervormd-gereformeerde kandidaten zijn bevoegd in de dienst des Woords voor te gaan.

G.-J. Anker, Prinsessenpark 9, 3331 GZ Zwijndrecht, tel. 078-6258919, gj.anker@solcon.nl.

J.W. Bassie, Barestraat 4-G, 9725 CP Groningen, tel. 050-3135837/06-23684244, jwbassie@hotmail.com.

T. Beekman, Oostmolenweg 37, 4481 PJ Kloetinge, tel. 06-19383543, tbeekman@filternet.nl.

P.B. van den Beukel, pvdbeukel@hotmail.com.

M.H. Bil, Obrechtstraat 29, 3335 XA Zwijndrecht, tel. 078-8796138, martinbil@gmail.com.

W. Braaksma, Dronensingel 149, 2411 GX Bodegraven, tel. 0172-651269/06-38617297, wbraaksma477@freeler.nl.

H.P. Brendeke, Eendenweg 145, 7331 DZ Apeldoorn, tel. 06-30850184, hermanbrendeke@gmail.com.

B. Coster, Rovelló, 17, 08471 Vallgorguina, Spanje, tel. 0034 938489614, brndcstr01@gmail.com.

M. van Dalen, Schuttershof 8, 4341 AB Arnemuiden, tel. 0118-310129/06-52383353, mvandalen@solcon.nl.

J. Domburg, Van Reedestraat 1, 2406 TW Alphen aan den Rijn, tel. 06-41971082, domburg.j@gmail.com.

J. Eertink, Dennenlaan 80, 7461 XK Rijssen.

G.A. van Ginkel, Dorpsweg 232a, 3738 CM Maartensdijk, tel. 0346-213445, gavanginkel@kpnmail.nl.

G.J. Glismeijer, P.C. Hooftstraat 7, 2802 NM Gouda, tel. 0182-516232, gjglismeijer@gmail.com.

L.W. de Haan, Molenland 26, 3994 TA Houten, tel. 06-21855763, lwdehaan@hotmail.com.

C. Hendriks, Margrietlaan 52, 6713 PN Ede, tel. 0318-612428.

C.G. op 't Hof, Dorpsstraat 161, 6732 AD Harskamp, tel. 06-25271889, cgopthof@outlook.com.

J.A. Hoogesteger, Hoefweer 3, 2935 CC Ouderkerk aan den IJssel, tel. 0180-684937, jahoogesteger@filternet.nl.

R.J. Jansen, Anna van Burenplein 29, 4694 EL Scherpenisse, tel. 0166-751336, rj.jansen@solcon.nl.

H.Z. Klink, Margrietweg 11, 3253 BM Ouddorp, tel. 0187-681342/06-21564286, h.z.klink@pthu.nl.

R. van der Knijff, Wilhelmina Druckerstraat 147, 7311 TB Apeldoorn, tel. 06-23523269, reintvdknijff@hotmail.com.

A.L. Kornaat, Rondeel 150, 4791 LB Klundert, tel. 0168-850453, akornaat@home.nl.

A. van Kralingen, Hugo de Grootlaan 31, 2984 GC Ridderkerk, tel. 0180-433440, avankralingen@xs4all.nl.

J.A. de Kruijf, Oosteinde 42, 2969 AT Oud- Alblas, tel. 0184-691574.

J.F. Leeflang, Dichterslaan 10, 3906 EN Veenendaal, tel. 0318-507201, j.f.leeflang@hccnet.nl.

N.F.L. de Leeuw, Ruijsdaelstraat 2, 4033 GJ Lienden, tel. 0344-723000, nfl.de.leeuw@solcon.nl.

R.J.F. Lock, Thorbeckehof 29, 2343 DM Oegstgeest, tel. 06-42849805, ronjflock@hotmail.com.

T.J. Lucas, Marie Curielaan 12, 8271 CX IJsselmuiden, tel. 038-3330821, tonlucas67@gmail.com.

J.G. Macdaniel, Meerkoet 22, 2957 NJ Nieuw-Lekkerland, tel. 0184-684179/06- 13147919, j.g.macdaniel@kliksafe.nl.

Mr. J.P. de Man, Vliertwijksestraat 13, 5243 RG Rosmalen, tel. 073-5219212.

G.R. Mauritz, Keizersdijk 161, 3291 CD Cillaarshoek, tel. 078-6760067, grmauritz@solcon.nl

J.A. Mol, Graslelie 57, 2224 JW Katwijk aan Zee, tel. 071-4076924, jamol@kliksafe.nl.

A.H. van Mourik, Kerkstraat 77, 5161 EB Sprang-Capelle, tel. 0416-751352, arendvmo@hotmail.com.

A.M. van Mourik, Kerkweg 30a, 3465 JK Driebruggen, tel. 06-36014200, martijnvanmourik@live.nl.

J.W.T. Mout, Hippolytuslaan 2c, 9991 AK Middelstum, tel. 0595-557930, j.w.t.mout@filternet.nl.

M.G.M. Mudde, Schoener 10, 3863 EW Nijkerk, tel. 033-2450216/06-10679067, martinmudde@hotmail.com.

J. Mulder, Domstraat 45, 3864 PN Nijkerkerveen, tel. 033-2537892, jmulder45@kpnmail.nl.

G.R.G. van der Neut, Koolhovenstraat 9, 3555 VE Utrecht, tel. 06-24515084, guidovanderneut@gmail.com.

B.J.W. Ouwehand, Spaarbankstraat 24, 8262 PB Kampen, tel. 038-3338273, bjw_ouwehand@solcon.nl.

F. Pierik, Kernhoopweg 37, 8084 VJ 't Harde, tel. 0525-654507/06-11294342, fpierik@kpnmail.nl.

E. van der Poel, Schoutsweer 8, 3363 JM Sliedrecht, tel. 0184-424841/06-51834459, erwinvanderpoel@gmail.com.

M. van Rijn, Oosterhof 6, 2225 DW Katwijk, tel. 071-4072469/06-27434603, m.v.rijn@hotmail.com.

A.N.J. Scheer, Westkade 439, 1273 RP Huizen, tel. 035-5265782, johannicolaas@hotmail.com.

A. Schouten, Benedeneind 313, 3405 CL Benschop, tel. 0348-467585, arto@caiway.nl.

L. Schouten, Gortelseweg 78, 8076 PS Vierhouten, tel. 0577-411248.

L. Solleveld, Rijnvaartweg 47, 2691 WJ 's- Gravenzande, tel. 0174-416650, l.solleveld@kabelfoon.nl.

J.J. Steketee, Von Weberplantsoen 7, 3335 XL Zwijndrecht, tel. 078-6101696, jjsteketee@kliksafe.nl.

A.A. Teeuw, Pelikaan 89, 2986 TE Ridderkerk, tel. 0180-426132, teeuw.a@filternet.nl.

A.J.R. Treur, Muijeveld 7, 3645 VH Vinkeveen, tel. 0297-769050/06-30032538, albertjan@ajrtreur.nl.

J.W. Verboom, Hoofdweg 26, 3474 JE Zegveld, tel. 06-26924445/0348-691600, johan_verboom@hotmail.com.

M.M.J. Verheuvel, Albert Schweitzerlaan 43, 2871 LC Schoonhoven, tel. 06-21197749, markverheuvel@gmail.com.

H.N. Visser, Marnixstraat 97-B, 1015 VG Amsterdam, tel. 06-53489239, rvisser2@hotmail.com.

H.J. van der Wal, Idastraat 49, 9716 HB Groningen, tel. 050-5713629, hjvdwal@planet.nl.

C.B. Westerink, Bremhoek 47, 8072 KC Nunspeet, tel. 0341-257739, 06-16323495, christian_westerink@hotmail.com.

G. van Wolfswinkel, Nieuwstraat 9, 5321 HA Hedel, tel. 073-5949919/06-49880882, gvwolfswinkel@gmail.com

J.H. van Wijk, Wipstrikpark 75, 9025 CC Zwolle, tel. 06-36500228, jhvanwijk@outlook.com.

M. Zeeman, Gooisekust 4, 1274 JG Huizen, tel. 06-24485612, mzeeman@hgjb.nl.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 21 oktober 2016

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

KANDIDATEN

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 21 oktober 2016

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

PDF Bekijken