Kerstpakketten niet geleverd wegens drukte
GRONINGEN (ANP) - Ten minste 1000 werknemers en oud-werknemers van bedrijven in het noorden van het land krijgen dit jaar geen kerstpakket omdat de leveranciers er niet in zijn geslaagd de pakketten bijtijds te vullen en te verzenden.
Het probleem speelt onder meer bij groothandel voor horeca en grootverbruik Deli-XL. Dat bedrijf, dochter van Ahold met vestigingen in het hele land, had te maken met een "enorme vraag naar kerstpakketten." De inpakcentrale in Veenendaal slaagde er niet in deze grote vraag te verwerken.
Bedrijfsleider H. Kranenburg van Deli-XL in Groningen betreurt de gang van zaken. "We hebben twintig bedrijven moeten teleurstellen. Voor tien is een andere oplossing gevonden. Van tien andere bedrijven hebben we de bestelling helaas moeten annuleren. We schamen ons er zeer voor, maar het was echt overmacht."
Volgens Kranenburg zijn de problemen ook veroorzaakt door krapte op de arbeidsmarkt, waardoor er voor de inpakcentrale haast geen nieuw personeel was te vinden. "De krapte op de arbeidsmarkt in combinatie met de enorm gestegen vraag heeft bij tal van leveranciers van kerstpakketten voor problemen gezorgd."
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 23 december 2000
Reformatorisch Dagblad | 48 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 23 december 2000
Reformatorisch Dagblad | 48 Pagina's