Autodief botst op politiewagen in Kapel-Avezaath
KAPEL-AVEZAATH (ANP) - Een 25-jarige autodief zonder vaste woon- of verblijfplaats heeft gistermorgen in Kapel-Avezaath (Gld.) in volle vaart een politiewagen aangereden in een poging ervandoor te gaan met een gestolen auto.
Bij de aanrijding raakte niemand gewond. De man is aangehouden voor poging tot doodslag.
Politiemensen controleerden in Bruchem het kenteken van een naar bleek gestolen auto. Terwijl de agenten bezig waren, kwam de 25-jarige man aanlopen, die ijskoud met het voertuig wegreed.
Tijdens de achtervolging door de hele regio bleef de autodief links rijden, om de politie te verhinderen hem in te halen.
In Kapel-Avezaath zagen de agenten kans om links naast de man te gaan rijden. Die stuurde echter ook naar links en reed de politieauto in volle vaart aan. Daarna reed hij achteruit en ging er opnieuw vandoor. Een andere politiewagen kon de man verderop laten stoppen. Hij is aangehouden.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van woensdag 23 mei 2001
Reformatorisch Dagblad | 26 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van woensdag 23 mei 2001
Reformatorisch Dagblad | 26 Pagina's