Bekijk het origineel

Kandidaten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie
Print this document

Kandidaten

6 minuten leestijd

De volgende hervormd-gereformeerde kandidaten zijn bevoegd in de dienst van het Woord voor te gaan.

J. Admiraal, Oude Rijksweg 446a, 7954 GD Rouveen, tel. 0522-750408, janadmiraal@hervormdrouveenstaphorst.nl.

A.R. van Asselt, Oude Utrechtseweg 13, 3743 KN Baarn, tel. 06-46695808, arvanasselt@kliksafe.nl.

J.W. Bassie, Kamerlingh Onnesstraat 65, 9725 CP Groningen, tel. 050-3135837/06-23684244, jwbassie@hotmail.com.

J.G. Blok, Kerkstraat 51a, 6668 AP Randwijk, tel. 06-13999259, jonathanblok94@gmail.com

A.C. Borsje, Reeshofbos 18, 6718 GD Ede, tel. 0318-842018, ardborsje@hotmail.com.

D.A. Burggraaf, Achterdijk 5, 4241 TG Arkel, tel. 06-23383647, dabruggraaf@solcon.nl.

B. Coster, Rovelló, 17, 08471 Vallgorguina, Spanje, tel. 0034 938489614, bcosternl@gmail.com.

A. van Dalen, Westeinde 8, 2969 BK Oud-Alblas, tel. 06-46247339, ardjan_1@hotmail.com.

J. Eertink, Dennenlaan 80, 7461 XK Rijssen.

G.A. van Ginkel, Dorpsweg 232a, 3738 CM Maartensdijk, tel. 0346-213445, gavanginkel@kpnmail.nl.

N.H. de Graaf, Boerhaavestraat 141, 7316 LG Apeldoorn, tel. 06-26079936, nhdegraaf@gmail.com.

J.J. de Haan, Boeier 19, 3448 KH Woerden, tel. 06-45727160, jjdehaan1991@gmail.com.

R.P. Hoogenboom, Rembrandtlaan 116, 3443 EM Woerden, tel. 06-30117579, rphoogenboom@tele2.nl.

C. van der Knijff, Iependaal 58, 3075 WL Rotterdam, 06-39195630, keesvanderknijff@gmail.com.

H.B. van der Knijff, Sportlaan 7, 2821 XA Stolwijk, tel. 0182-753080, hbvanderknijff@hotmail.com.

G. de Kok, Saffierstraat 210, 9743 LN Groningen, tel. 06-39244236, gertdekok@home.nl.

A.L. Kornaat, Rondeel 150, 4791 LB Klundert, tel. 0168-850453, akornaat@home.nl.

A. van Kralingen, Hugo de Grootlaan 31, 2984 GC Ridderkerk, tel. 0180-433440, avankralingen@xs4all.nl.

H. Kramer, Kooizand 13, 8321 ZJ Urk, tel. 06-54941232, hendrik_kramer@hotmail.com.

J.A. de Kruijf, Oosteinde 42, 2969 AT Oud-Alblas, tel. 0184-691574.

J.F. Leeflang, Dichterslaan 10, 3906 EN Veenendaal, tel. 0318-507201, j.f.leeflang@hccnet.nl.

R.J.F. Lock, Bourgondischelaan 23, 2411 KJ Bodegraven, tel. 06-42849805, ronjflock@hotmail.com.

T.J. Lucas, Marie Curielaan 12, 8271 CX IJsselmuiden, tel. 038-3330821, tonlucas67@gmail.com.

A.T. Maarleveld, Goudseweg 123, 2411 HJ Bodegraven, tel. 06-25159469, a.t.maarleveld@gmail.com

J.G. Macdaniel, Meerkoet 22, 2957 NJ Nieuw-Lekkerland, tel. 0184-684179/06-13147919, j.g.macdaniel@kliksafe.nl.

Mr. J.P. de Man, Vliertwijksestraat 13, 5243 RG Rosmalen, tel. 073-5219212.

G.R. Mauritz, Keizersdijk 161, 3291 CD Cillaarshoek, tel. 078-6760067, grmauritz@solcon.nl.

J. Meerkerk, Bovenbuurtweg 58, 6717 XB Ede, tel. 0318- 750218/ 06-40354437, jan-meerkerk@hotmail.com.

E. Meijer, Oude Telgterweg 282, 3853 PL Ermelo, tel. 06-30063985, evertmeijer96@gmail.com.

H. Meijer, Boergoensevliet 99b, 3082 KL Rotterdam, tel. 06-34295052, info@meijerherman.nl.

J.J. van der Meulen, Greente 128, 8281 KP Genemuiden, tel. 06-28469892, jjvdmeulen@kliksafe.nl.

A.M. van Mourik, Kerkweg 30a, 3465 JK Driebruggen, tel. 06-36014200, fam.amvanmourik@outlook.com.

J. Mulder, Domstraat 45, 3864 PN Nijkerkerveen, tel. 033-2537892, jmulder245@gmail.com.

H.A. Neervoort, Rietgors 45, 8271GH IJsselmuiden, tel. 06-52619841, h.a.neervoort@outlook.com.

T. Overbeeke, Kramersweg 1, 2804 JX Gouda, tel. 06-30638334, theo.overbeeke@gmail.com.

A.P. Pors, De Hooijer 12, 6733 EM Wekerom, tel. 0318-461194, ap.pors@kliksafe.nl.

H.L. Rodenhuis, W. v. Stoetwegenstraat 1A, 8262 CL Kampen, tel. 038-3331335, hlrodenhuis@kpnmail.nl.

M. van Rijn, Oosterhof 6, 2225 DW Katwijk, tel. 071- 4072469/06-27434603, m.v.rijn@hotmail.com.

P. van der Schee, Dillenburg 11, 3871 DE Hoevelaken, tel. 033-2530670/06-40377664, pietervanderschee@gmail.com.

A.N.J. Scheer, Westkade 439, 1273 RP Huizen, tel. 035-5265782, anjscheer@gmail.com.

J. Schneider, Voorweg 20, 2988 CG Ridderkerk, tel. 06-21872771, jacob@schneiderbv.nl.

L. Schouten, Gortelseweg 78, 8076 PS Vierhouten, tel. 0577-411248.

L. Solleveld, Rijnvaartweg 47, 2691 WJ ’s-Gravenzande, tel. 0174-416650, l.solleveld@kabelfoon.nl.

J. Speksnijder, Turfmarkt 25, 2801 GV Gouda, tel. 0182-757018, johanspeksnijder@hotmail.com.

A.A. Teeuw, Pelikaan 89, 2986 TE Ridderkerk, tel. 0180-426132, teeuw.a@filternet.nl.

H.J. Teeuwissen, Delta 79, 1273 LD Huizen, tel. 06-22958589, h.j.teeuwissen@gmail.com.

A.J.R. Treur, Muijeveld 7, 3645 VH Vinkeveen, tel. 0297-769050/06-30032538, albertjan@ajrtreur.nl.

B. Visser, Spoorhaag 116, 3993 AD Houten, tel. 030- 6340043, fam.b.visser@solcon.nl.

H.N. Visser, Loosterweg Noord 2a, 2161 AP Lisse, tel. 06-53489239, rvisser2@hotmail.com.

A. Vonk Noordegraaf, Sacharovstraat 13, 3902 KV Veenendaal, tel. 06-51398820, vonknoordegraafa@gmail.com.

E.C. de Waard, Master Hofstrastrjitte 31, 9114 RE Driezum, tel. 06-57340521, elisdewaard@gmail.com.

H.J. van der Wal, Idastraat 49, 9716 HB Groningen, tel. 06-23981700, hjvdwal@planet.nl.

L.J. Walhout, Lavendelstraat 21, 4431 EG ’s-Gravenpolder, tel. 06-51713576, ljwalhout@gmail.com.

C.B. Westerink, Vondelweg 101-d, 3031 PV Rotterdam, 010- 2263723, 06-16323495, christian_westerink@hotmail.com.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 27 februari 2020

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

Kandidaten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 27 februari 2020

De Waarheidsvriend | 24 Pagina's

PDF Bekijken