Goedereede
Verslag van de Ouderavond der O.L. School te Goedereede op 26 Januari 1940.
Van half zeven tot half acht was er voor de ouders gelegenheid het werk van hun kinderen te bezichtigen en desgewenscht inlichtingen over hen in te winnen bij het onderwijzend personeel waarvan druk gebruik werd gemaakt.
Half acht opende de Voorz. der oudercommissie met een kort woord deze eerste Ouderavond in de gemeente Goedereede.
Hij droeg daarbij de leiding over aan het hoofd der school.
Deze hield een boeiende voordracht over het onderwerp samenwerking tusschen huis en school. In de pauze die toen volgde werd er door verschillende jonge dames aan de vrouwen thee rondgediend en de mannen een paar sigaren, waarvan druk werk van werd gemaakt.
Vervolgens werd er door de leerlingen der hoogste klassen een grappig toneelstukje opgevoerd getiteld Baas Ganzendonck, een stukje met een zekere opvoedkundige strekking (Hoogmoed werd aan de kaak gesteld) dat zeer in de smaak viel bij de aanwezigen. Daarna zongen dezelifde kinderen van
Daarna zongen dezelifde kinderen van het toneelstukje eenige liederen.
Tot slot een korte vergadering waarvan alleen te vertellen valt dat de beeren H. Dubbeld en C. van Splunder die volgens het reglement af moesten treden, weer herkozen zijn. beiden
Dan sluiting door den voorzitter. Er was veel belangstelling.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van woensdag 31 januari 1940
Eilanden-Nieuws | 4 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van woensdag 31 januari 1940
Eilanden-Nieuws | 4 Pagina's