Handige hulpen in het (binnen)huishouden
Het is traditie geworden, dat fabrikanten. Importeurs en detaillisten op Binnenhuis nieuwe diensten en Produkten voor handiger huishouden Introduceren. Zo zullen op Binnenhuis '77 (morgen en volgende week in „Ahoy" te Rotterdam) o.m. worden getoond en gedemonstreerd:
•k Solderenzondervuur.
Plastico Metall komt als pasta uit een tube, is spoedig zo hard als metaal, hecht zich aan alles (metalen, glas, kunststoffen enz.), kan ondermeer w^orden toegepast om lekke leidingen te repareren of zonder boren schilderijhaken e.d. in huis te bevestigen (draagvermogen tot en met 54 kg!).
Ar „Verhuisbare" parketvloeren.
De tot dusver enige soort „verhuisbare" parket was het lamellenparket. RowiParket heeft een nieuw soort parket ontwikkeld dat kan worden verhuisd: zwevend parket.
"Ar Gordijnen ophangen
zonder trapleer en zonder halsbrekende toeren kan met het door Ardico op Binnenhuis te demonstreren AGRsysteem, bestaande uit een speciaal soort rail en een liftstok.
A" Broekhanger.
Een nieuw ontwikkeld type broekhanger garandeert zo'n TC/o ruimtebesparing in de klerenkast.
^ „Ideaalwassers".
Een apparaat waarmee men zonder aansluiting op de kraan toch met stromend water wast.
. . . EN MééR PRIMEURS.
Een nieuw soort solarium wordt op Binnenhuis gebracht door de Fa. Goudsmit uit AalstWaalre: de solariumbank. Men ligt nu niet meer ónder maar óp de (kunst)zon, een snelle en gelijkmatige bruining wordt gegarandeerd. Zelfs op het gebied van „de oudste manier van slapen" — onder dons — zijn nieuwe ontwikkelingen. De Sponde brengt op Binnenhuis het donsdek Sinus, met verplaatsbare lengtekanalen die een volledige warmte-isolatie zonder koude zones mogelijk maken.
Voor de keuken is een nieuwe gedekoreerde wandbekleding ontwikkeld (door de fabriek Perstorp in Zweden, te zien bij Keiler Keuken City op Binnenhuis). De wandbekleding is van kunststof en kreeg in zeefdruk fascinerende dessins van knappe ontwerpers: van „meetkundige" figuren tot vriendelijke bloemtekeningen, modem of in het nostalgische genre, in fuU-colour zowel als zwart/wit. Zelfs is er in dit programma „fotobehang" met ondermeer prachtige natuurtaferelen.
Meer „kunst in de keuken" brengt Nell & Stutterheim (Den Haag) op Binnenhuis, die de beeldende kunstenaar Bas de Groot keramiek liet ontwerpen voor ondermeer het werkblad van de keukenaanrecht, een totnogtoe unieke toepassing.
GELD VOOR EEN NIEUWE KEUKEN
Financieringsmogelijkheden zijn mede-bepalend bij de keus van een nieuwe keuken. Keiler Keuken City BV heeft daarom een praktisch initiatief genomen op Keller's stand op Binnenhuis is permanent een juist op het gebied van keukenfinanciering gespecialiseerde deskundige van een grote bank aanwezig.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 18 februari 1977
Eilanden-Nieuws | 8 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 18 februari 1977
Eilanden-Nieuws | 8 Pagina's