Vitaminebronnen
Het zal niet lang meer duren dat er weer vele natuurprodukten in de winkels en supermarkten verschijnen zoals: Tomaten, spinazie, sla, wortelen en nieuwe aardappelen. Deze verse produkten zitten n.1. boordevol met vitaminen en opbouwstoffen, waar ons lichaam na een somber Hollandse kwakkelwinter juist zo'n behoefte aan heeft.
Ze geven iets f eestelij ks op tafel, omdat wij er allemaal reikhalzend naar hebben uitgezien. Bovendien kondigen ze een nieuw seizoen aan. Nee, het is geen wonder dat heel ons
Nee, het is geen wonder dat heel ons land vooral uitziet naar de komst van
de nieuwe aardappel met zijn heerlijke verse smaak. Men zal de oude aardappelen spoedig zijn vergeten. De kieskeurige huisvrouw, die een heerlijke maaltijd op tafel wil brengen, komt binnenkort aan de beurt!
Naast de oude bekende Eersteling, komen Doré en vooral de Lekkerlander steeds meer in de belangsteling. Deze laatstgenoemde rassen worden in België en in Noord- en Zuid-Holland geteeld met het speciale doel een kwaliteits-aardappel te leveren met een lekkere smaak. Die smaak van vroeger, die sommigen al bijna vergeten zijn.
De Lekkerlander is nag een betrekkelijk nieuw ras, maar heeft zijn bekendheid vooral te danken aan zijn succes op tafel. Naast een gave knolvorm zonder pitten, waardoor dus gemakkelijk en voordelig te bereiden, heeft dit ras een bijzonder goede smaak! De heerlijke smaak van het vroegere Botergeeltje.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 1 juli 1980
Eilanden-Nieuws | 6 Pagina's
