Nieuwe EHBO-cursus
DEN BOMMEL
Bij voldoende deelname organiseert de EHBO-vereniging Den Bommel in het komende winterseizoen weer een beginnerscursus Eerste Hulp Bij Ongelukken,
De lessen zullen worden verzorgd door mevr, L, de Looze uit Oude Tonge, Ze zullen wekeUjks worden gehouden op woensdagavond, te beginnen op 17 september 1980 in het verenigingsgebouw aan de Beneden Oostdijk, aanvang 20,00 uur.
De totale cursusduur bestaat uit 16 lesavonden en wordt afgesloten door een examen, v/aarmee het EHBO-diploma behaald kan worden.
Op deze avonden zal de theorie afgewisseld worden met praktische oefeningen, terwijl het bestuur zal proberen om ook deze winter weer een of meer avonden te laten verzorgen door politie en/of brandweer. Ook een filmavond slaat op het programma.
Het cursusgeld bedraagt ƒ 35,— (contributie en lesboekje), terwijl aan het eind van het seizoen ƒ 25,— examengeld verschuldigd is.
Kennis van EHBO is voor iedereen belangrijk (soms zelfs van levensbelang!) zowel bij ongelukken of ongelukjes in en om het huis, op school, op vakantie als in het verkeer,
U kunt zich vóór 25 augustus a,s, voor deze cursus opgeven bij:
W, Driesse, Emmastraat 6, tel, 1726, of mevr, A, Leydens, A, van Weelstraat 16, tel, 1324,
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 22 augustus 1980
Eilanden-Nieuws | 10 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 22 augustus 1980
Eilanden-Nieuws | 10 Pagina's