45 jaar Deo Cantemus
Jubileuplaat
Zoals U bekend is heeft het ca. 36 leden tellend Chr. Gemengd koor „Deo Cantemus" uit Rotterdam o.l.v. Arie Pronk in november j.1. haar 45-jarig jubileum gevierd.
In die 45 jaren genoot zij met he geestelijk lied grote bekendheid in de lande via radio en T.V. doch ook in het buitenland.
Een jaarlijks hoogtepunt zijn de traditionele kerstconcerten in „de Doelen" te Rotterdam waar totaal 10.000 koorliefhebbers aan een zitplaats trachten te komen. Buiten de grenzen is „Deo Cantemus"
Buiten de grenzen is „Deo Cantemus" op toemee geweest in Israël, Amerika, Canada, Engeland, Duitsland en België.
„Deo Cantemus" meent aan dit 45-jarig bestaan niet voorbij te kunnen gaan zonder een nieuwe Lp. uit te brengen. Deze bijzondere jubileumplaat is thans uitgekomen. Daarop zult u veel gevraagde geestelijke liederen aantreffen, de prijs is ƒ 23,— incl. verzendkosten.
Deze mooie plaats met 14 geestelijke liederen kan ook uw bezit zijn. Geef dit nieuws door. Uw bestellingen kunt u richten aan:
Uw bestellingen kunt u richten aan: Na ontvangst van ƒ 23,— op giro
Na ontvangst van ƒ 23,— op giro 3 9 4 7 0 5 2 t.n.v. Alg. Adj. „Deo Cantemus" Rotterdam; met vermelding van Lp. D.C. 45
met vermelding van Lp. D.C. 45 volgt omgaande verzending.
volgt omgaande verzending.
Deze plaat is ook te koop op de Kooren Samenzangavonden in „de Doelen" te Rotterdam, op 10, 15, 19, 22 en 2 december a.s. U kunt er dan nog va genieten met de feestdagen !
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 december 1980
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 december 1980
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's