Wilgen Knotten
Morgen, zaterdag 25 januari, beginnen voor de Vereniging voor Natuur- en Landschapsbescherming Goeree-Overflakkee de winteraktiviteiten voor het jaar 1992. Deze aktiviteiten worden georganiseerd door de werkgroepterreinbeheer, één van de werkgroepen van de vereniging.
Morgen is de aktiedag op het terrein van Restaurant 'Duinzicht'. In 1991 is een begin gemaakt met het wegwerken van het achterstallig onderhoud aan verschillende natuurelementen op dit terrein, op deze dag hopen we het werk af te kunnen ronden.
Op deze aktiedag van de vereniging kunnen we weer veel hulp gebruiken.
Een ieder die iets voor het behoud van natuurelementen wil doen, kan ons daar a.s. zaterdag bij helpen. De aktie begint om 8.30 uur en duurt tot ongeveer 12.30 uur.
Handgereedschap en motorzaag zijn aanwezig, maar wie in het bezit is van goed gereedschap, mag dit zeker meenemen.
Zoals gebruikelijk zal het afkomende openhaardhout onder de helpers worden verkocht voor ƒ 10,- per m'. Restaurant 'Duinzicht' ligt aan de Oud Nieuwlandseweg te Ouddorp.
Verdere inlichtingen kunt u krijgen bij Anton Tromper, tel. (01870) 8 41 56 of bij Kees van 't Zelfde, tel. (01870) 8 55 66.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 24 januari 1992
Eilanden-Nieuws | 14 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 24 januari 1992
Eilanden-Nieuws | 14 Pagina's