Politieberichten
Middelharnis
Diefstal pallets
Een inwoner van Nieuwe Tonge deed aangifte van het feit dat er op woensdag 22 januari opmstreeks middernacht, vanachter zijn bedrijf een stapel zogenaamde Europallets waren gestolen. Achteraf bleek dat er in de loop van de avond een bestelbus op zijn terrein was geweest die deze vermoedelijk heeft vervoerd.
Rijden met valse APK-sticker
De eigenaar van een personenauto uit Middelhamis werd afgelopen week bekeurd voor het feit dat hij met een auto reed waarop een valse APK-sticker was bevestigd. Omdat de auto nog maar sinds kort van hem was, bestaat de mogelijkheid dat de vorige eigenaar dit feit op zijn geweten had, e.e.a. wordt nog nader uitgezocht.
Bedrijfsinbraken
Bij een bouwmaterialenhandel en bij werkvoorzieningsschap 'Binnenhof te Middelhamis werd in de nacht van donderdag op vrijdag ingebroken. In beide gevallen werden de bedrijfsruimten en kantoren doorzocht. Behalve wat vernielinkjes werden ook nog enkele zaken meegenomen.
Bij twee bedrijven in Nieuwe Tonge werd in de nacht van vrijdag op zaterdag ingebroken. Beide bedrijfsruimten werden doorzocht, in het ene geval werd een klein geldbedrag meegenomen en in het andere geval tevens een TV, een video, en een magnetron.
Alcohol in het verkeer
Twee maal werd het afgelopen weekend aan bestuurders van een personenauto een proces-verbaal aangezegd, omdat na ademanalyse bleek dat zij teveel alcohol hadden gedronken. In het ene geval kon nog volstaan worden met een schikkingsvoorstel van ƒ 250,-.
Diefstal op heterdaad betrapt
Op zondagmorgen omstreeks 06.15 uur zag een inwoner van Middelharnis dat een tweetal Marokkaanse jongens een inbraak pleegden in een kledingzaak op d'n Diek. Hij zag de twee met armen vol kleding van de winkel naar een auto lopen. Hij waarschuwde de politie, die op dat moment enkele minuten van die plaats verwijderd was. Ter plaatse konden die twee aangehouden worden. Tijdens onderzoek bleek dat het inwoners van Den Haag waren, die eerst in Pijnacker een auto hadden gestolen waarmee ze naar Flakkee waren gekomen. Dankzij de oplettendheid van genoemde inwoner kon deze zaak snel worden opgelost. De verdachten zijn voor de duur van het onderzoek in verzekering gesteld.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 28 januari 1992
Eilanden-Nieuws | 6 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van dinsdag 28 januari 1992
Eilanden-Nieuws | 6 Pagina's