KMBO voorziet in behoefte
In september 1990 is aan het MBO College in Oude Tonge een groep leerlingen met de nieuwe opleiding KMBOadministratie gestart.
Deze opleiding heeft als kenmerken: a) een opbouw in modules die worden
a) een opbouw in modules die worden afgesloten met certificaten. b) een drietal stageperioden die de leer
b) een drietal stageperioden die de leerlingen in staat stellen ruime ervaring op te doen in verschillende bedrijven. De gemiddelde opleidingsduur is twee
De gemiddelde opleidingsduur is twee jaar maar snelle leerlingen kunnen de opleiding eerder afsluiten.
Nu, ruim 19 maanden na de start van de opleiding hebben de eerste leerlingen de eindstreep bereikt; zij stromen uit met het diploma KMBO Bedrijfsadministratief medewerk(st)er.
Dat de opleiding de nodige bekendheid én waardering heeft gekregen van het bedrijfsleven blijkt uit het aantal leerlingen dat naar aanleiding van een succesvolle stage direkt na het afsluiten van de opleiding een baan aangeboden heeft gekregen.
Aan het woord Peggy Eibers, een KMBOleerlingen die haar opleiding zojuist heeft afgesloten en per 1 april op haar laatste stageplaats in vaste dienst kan beginnen. „Ik heb het op deze opleiding prima naar mijn zin gehad; het systeem van modules en certificaten werkte uitstekend en ik heb in mijn eigen tempo de opleiding kunnen afronden". Op het diploma moet nog even worden gewacht, aangezien de officiële diplomauitreiking plaatsvindt tegelijkertijd met de uitreiÊng van de MEAOdiploma's op 15 juli a.s.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 3 april 1992
Eilanden-Nieuws | 16 Pagina's
