Kwaliteitscertificaat voor
Trommel Transport te Middelharnis is sinds een halfjaar in het gelukkige bezit van het, door het bedrijfsleven begeerde én gewaardeerde, 'Certi ficate of approval' dat alleen onder strenge voorwaarden wordt toegekend dooi het Engelse bureau Veritas Qua hty International Limi ted. De Trommels zijn er blij
Het houdt in dat hu familiebedrijf waardig vonden het I.S.O kwal i toegekend aan die be i hele struktuur de toet; i zoek heeft doorstaan. Het certificaat staat er borg voor dat er goed en vakbekwaam werk wordt geleverii 1.11 die zekerheid heeft meerdere grote verladers doen besluiten alleen nog gebruik te maken van die bedrijven die het LS.O. certificaat voeren. Tot dusver is Trommel Transport het enige Flakkeese vervoerbedrijf dat het certificaat heeft, enkele anderen hebben het aangevraagd.
De geldigheid ervan is tot driejaar beperkt, tussentijds worden halfjaarlijks controles uitgeoefend en na drie jaar vervalt het certificaat. Verlenging is dan geen automatisme; opnieuw zal dan aan de de dan geldende voorwaarden moe
ten worden voldaan om voor een nieuw certi ficaat in aanmerking te ko maar Trommel Transport I I It allerminst. Haar transport van zeecontainers, tanktransport, stukgoed \ 1.1 voer en de distributie van roomboterkoek zal blijvend alle aandacht houden; dat weten ze zich aan het bezit van het certificaat verplicht, maar dat hebben de Trommels ook van nature.
Volgend jaar bestaat het familiebednjf 65 jaar Het was Jan Trommel, grootvader van de huidige Jan sr., die het bedrijfin Stad aan "t Hanngvliet begon. Diens zoon E. L. Trommel nam het over en m 1971 kwam ook Jan Trommel in het bedrijf Daaraan is inmiddels zoon Lies en een van de dochters toegevoegd. Het wagenpark bestaat uit 14 combinaties.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 2 oktober 1992
Eilanden-Nieuws | 14 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 2 oktober 1992
Eilanden-Nieuws | 14 Pagina's