Fleurop bereikt hoogtepunt in verkoop bloemenbonnen
Koper tienmiljoenste bon wint jaar lang gratis bloemen
Fleurop verwacht de komende weken de tienmiljoenste bloemenbon te verkopen. De kans bestaat dat de bon bij Fleurop-bloemist Europatuin Dirksland wordt gekocht. De koper daarvan wint een jaar lang elke week gratis een boeket bloemen. Hieurop Nederland, de uitgever van de bloemenbon, heeft deze landelijke actie verbonden aan het bereiken van deze mijlpaal. Degene die net te vroeg of net te laat is, vist met helemaal achter het net. De klanten die namelijk de 9.999.999^'^ en de 10.000.001^*^ bon aanschaffen, worden een maand lang elke week in de bloemetjes gezet.
Fleurop startte in 1973 met de uitgifte van de eerste bloemenbon. En met succes is uit de verkoopcijfers gebleken. De verkoop nam een rustige aanloop, maar per jaar stijgt de omzet hiervan. De laatste jaren worden er zo'n 700.000 bloemenbonnen per jaar aangeschaft. De totale verkoop van bloemenbonnen bereikt komende weken een hoogtepunt als de tienmiljoenste over de toonbank gaat.
Bijna koploper
Fleurop is een internationaal opererende bloemendistributeur. Ruim tachtig jaar verwerkt het bedrijf miljoenen orders van consument en bedrijfsleven. Nederlanders zijn na de Zweden koploper bij het bestellen van bloemen-op-afstand. In maar liefst 155 landen kan de consument een bloemengroet laten bezorgen. Daarmee is Heurop wereldwijd de grootste organisatie van samenwerkende detaillisten. In Nederland zijn zo'n n. 1.400 bloemisten aangesloten bij Fleurop. Naast de bloemengroet die besteld wordt in de ene plaats en wordt bezorgd in de andere, geeft de organisatie de bloemenbon uit. Bestellingen kunnen ook via de site worden et geplaatst.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 28 januari 2003
Eilanden-Nieuws | 8 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 28 januari 2003
Eilanden-Nieuws | 8 Pagina's