Pas De Deux Manege Oostmoer
Stad Aan ’T Haringvliet
Zaterdag werd bij Manege Oostmoer het jaarlijks terugkerend evenement Pas de Deux gehouden.
Een bijzonder spektakel, waarbij de deelnemers gelegenheid krijgen alle creativiteit in de strijd te gooien. Het is namelijk de bedoeling dat twee personen op hun paarden of pony’s een proef rijden van ongeveer zes minuten. Dat is op zich niet zo heel bijzonder, ware het niet dat die proef op muziek gereden moet worden en dat de berijders – en eventueel hun dieren – verkleed zijn. Resultaat is een soort carnaval te paard! Door de originaliteit van de verkleedpartijen en de figuren die gereden worden op zeer verrassende muziekkeuzes, heeft zo’n Pas de Deux-avond een grote amusementswaarde voor de vele bezoekers. De jury had het moeilijk!
De proef wordt beoordeeld op het gereden zijn in het algemeen, de houding en zit van de ruiter/amazone en de juistheid van de hulpen, de verzorging van het geheel, de originaliteit en de muziekkeuze.
Uitslag 1e groep: Tessa Verolme en Lotte Goedegebuure met thema Tirol, 40 pnt; Rosalie Rhijnen en Romy Kortekaas als Pauwen, 39,5 pnt; Leah Koppejan en Hannah Wielhouwer als Vrolijke Matrozen, 39 pnt; Delilah Kievit en Fenna Versteeg als Politie-agenten, 38,5 pnt; Mitch de Witte en Nikita de Witte als Cowboys, 38 pnt; Madelaine Schaap en Charyva v.d. Klooster met thema Het Aanzoek, 38 pnt; Femke v.d. Doel en Marieke de Baar als Unicorn, 38 pnt; Amy Kievit en Olivia Sokolowska als Hippies, 37,5 pnt; Ymke v. Laere en Marin de Baat met thema Brave, 37,5 pnt; Lindsay Korevaart en Mirjam Uil met thema Kleuren/Regenboog, 37 pnt; Naomi Schouten en Isa Kramp met thema Nederland, 36 pnt; Louise Tuns en Yfke Natte met thema Slaapfeestje, 35,5 pnt; Annabelle Verrips en Puck de Jong met thema Horror, 35 pnt.
Uitslag 2e groep: Jasmijn Prince en Floor Kulik met thema Lion King, 51 pnt; Julia v. Beusichem en Floortje v.d. Tol als Minny en Mickey Mouse, 48 pnt; Aedin Kroos en Emma Kemner als Pizzabezorgers, 47,5 pnt; Nathasja Kieviet en Louise v. Amstel als Zorro, 47 pnt; Zoë den Exter en Layra Kuckelkorn met thema Foute Kerst, 47 pnt; Evy Lynn v. Biert en Caitlin Troost als Barbie en Ken, 46 pnt; Esmée Dirksen en Nienke Dirksen met thema The Incredibles, 45,5 pnt.
Uitslag 3e groep: Renate Kieviet en Bo v. Ree als Sprinkhanen, 56 pnt; Marieke Vermeulen en Wilma Vermeulen met thema Meisjes van Mora, 55,5 pnt; Denise Verolme en Britt v. Dam als Knabbel en Babbel, 55 pnt; Dewi v. Dam en Anouk v.d. Lubbe met thema Chateau Meiland, 54 pnt; Lisa Knops en Gaby v.d. Welle als Boeren, 52,5 pnt; Tess Keuvelaar en Willemijn v.d. Boom met thema Apres Ski, 52 pnt; Veronique de Veij en Julia Mullenders als Shrek en Donkey, 50 pnt; Maaike Vos en Marian Ebink met thema Peaky Blinders, 49,5 pnt; Sharon Dierks en Evi Boerema met thema Snollebollekes, 45,5 pnt.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 10 maart 2020
Eilanden-Nieuws | 40 Pagina's