Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

8 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 10 JANUARI Apeldoorn (Ev.) 10 en 4 uur dhr Romeyn; Arnemuiden 9.30 en 2.30 uur ds Lindenburg: Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr Edelman; Dirksland 6 uur dhr KpGtingi Dordrecht {Calvijn} 10 en 5 uur dhr, Zwijnenburg; Driedorp 9.30 en 2.30 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 10 en 7 uur dhr Ockerse; Hei-en Boeicop 9.30 en 6 uur ds Schimmel; Herkingen 9.30 uur dhr Kesting; Hoornaar 9.30 uur ds van Dieren en 6.30 uur ds Meyers: Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; KoUum 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Krimpen a. d. IJssel 9.45 en 6 uur dhr Paul; Leerbroek 9.30 uur ds vd Graaf en 6.30 uur dhr Balke: Lexmond 9.30 uur ds van Kooten en 6 uur dhr Schuurman; Loon op Zand 9.30 en 2.30 uur dhr Begeer: Maartensdijk 10 en 6 uur ds Wijnmaaien; Monster 2 x ds vd Straaten; Moordrecht (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr Mouw; Nederhemert 9.30 en 7 uur dr Hooykaas; Nieuwland 6.30 uur ds v. Estrik; Numansdorp (Ev.) 10 en 6 uur dhr vd Kraats; Oosterwijk 10 uur ds van Estrik: Opheusden 10 en 6, 30 uur ds vd Ent Braat; Papendre'ht dhr de Groot; Rhenen (Ev.) 10 en 5 uur dhr Schuuring; Rijswijk (Ev.) 10 en 5 uur ds Laurense: Schoonrewoerd 10 uur dhr Balke en 6.30 uur ds vd Graaf; Schuring 3, 15 uur dhr vd Kraats; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Valburg 2.30 uur ds Warmoltz; Zwolle (Elim) 10 en 3 uur ds Mulder.

WOENSDAG 13 JANUARI St Annaland 6.30 uur ds Cirkel: Zwolle (Elim) 7.30 uur ds Dorsman.

DONDERDAG 14 JANUARI Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Nieuw Loosdrecht (O.L.school) 7.30 uur ds Haring: Moordrecht 7.30 uur dhr Mouw.

VRIJDAG 15 JANUARI Uddel 7 uur dhr Paul (voor de M.V.).

CHRIST. GEREF KERKEN

ZONDAG 10 JANUARI Bussum 10 en 5 uur ds Jongeleen; Driebergen 10 en 6 uur ds vd Bijl; Gorinchem 10 en 5 uur dhr de Bruin; 's-Gravenhage 10 en 5 uur ds van Ravenswaay; Leerdam 5 uur prof. Wisse; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Nieuwkoop 9.30 en 6.30 uur ds Alberts; Schiedam 10 en 5 uur ds Zwiep; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits: Zwijndrecht 10 en 5 uur ds Roos.

DINSDAG 12 JANUARI Ameide 7 uur ds Keuning; 's-Gravenhage 8 uur ds van Ravenswaay.

WOENSDAG 13 JANUARI Vianen 7 uur ds Blom; Zwijndrecht 7.30 uur ds Roos.

DONDERDAG 14 JANUARI Sliedrecht 7 uur ds Smits.

CHRIST. GEREF. GEMEENTEN

ZONDAG 10 JANUARI Overschie (Dorpsstr.) 7.30 uur ds Middelkoop Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser Schiedam Tuinlaan) 10 en 4 uur ds Middelkoop Werkendam 10 en 6 uur ds van Kooten.

CHR. GEREF. GEMEENTEN IN NEDERLAND

ZONDAG 10 JANUARI Bussum (Havenstr. 42) 10 en 5 uur ds Salomons: Huizen (Zaal Veerman Voorbaan) 10 en 5 uur ds van Minnen; Vlaardingen 10 en 5 uur ds van Vhet; Zwolle (Hagelsteeg) 10 en 5 uur ds Blankespoor.

Bussum DINSDAG 12 JANUARI (Havenstraat 42) 8 uur ds Salomons.

GEREFORMEERDE GEMEENTEN

VRIJDAG 8 JANUARI De Beek—Ermelo 7 uur ds v. Stuyvenberg; Bodegraven 7.15 uur ds Ligtenberg: Moerkapelle 7 uur ds Vergunst.

ZATERDAG 9 JANUARI Berkenwoude 7 uur ds Vergunst.

ZONDAG 10 JANUARI Aalst 9.30 en 2.30 uur ds Hage; Amsterdam C. 10 en 5 uur ds van Dam; Bodegraven 10 en 6 uur dhr Wijting; Dirksland 10 en 6 uur ds van Gilst; Enschede 10 en 4.30 uur ds Kersten; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds Honkoop Jr.; 's-Gravenhage 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Rijksen; Kampen 9.30 en 3.30 uur ds Verhagen; Krabbendijke 9.30, 2 en 6 uur ds Bel; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur dhr Rijksen; Leiden 10 en 5 uur ds de Wit; Middelharnis 10 en 6 uur ds Zwerus; Nunspeet 9.30 en 2.30 uur ds van Stuyvenberg; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteyn: Rhenen (Bantuinweg 39) 10 en 5.30 uur dhr Cabaret; Rotterdam C. 10 en 5 uur ds Blok; Rotterdam W. 10 en 5 uur ds Ligtenberg: Rotterdam Z. 10 en 5 uur ds de Blois; Rijssen (Wal) 9.30, 2.30 ea 7 uur ds Honkoop Sr.; Waardenburg 10 en 6.30 uur ds Kieboom; Wageningen 10 en 6 uur ds Heerschap; Yerseke 9.30, 2 en 6 uur ds Dieleman.

MAANDAG 11 JANUARI Benthuizen 7 uur ds Vergunst.

DINSDAG 12 JANUARI Andijk O, 7.30 uur ds van Dam; Beekbergen 7.30 uur ds Heerschap; Boskoop 7.30 uur ds Rijksen; Delft 7.30 uur ds Hage; Elspeet 7 uur ds van Stuyvenberg; Goudswaard 7 uur ds van Gilst: Den Helder 7 uur ds de Wit; Poortugaal 7.15 uur dhr Rijksen: Pijnacker 7.45 uur ds Ligtenberg; Vlaardingen 7.45 uur ds Bel.

WOENSDAG 13 JANUARI Amersfoort 7.30 uur ds Ligtenberg: Gorinchem 7.15 uur ds Vergunst: 's-Gravenhage 7.30 uur ds de Gier; Lisse 7.30 uur ds Bel; Mijdrecht 7 uur ds Kieboom: Nunspeet 7.15 uur ds van Stuyvenberg; Oostvoorne (Mildenburgl. 13) 7 uur ds Zwerus; Werkendam 7.30 uur ds Blok; Utrecht 7.30 uur ds van Dam.

DONDERDAG 14 JANUARI Aalst 7 uur ds Hage; Amsterdam 7.30 uur ds van Dam (afscheid); Enschede 7.30 uur ds Honkoop Sr.; Leiden 7.30 uur ds de Wit; Rotterdam W. 7.30 uur ds Ligtenberg; Terwolde 7.30 uur ds van Stuyvenberg; Zoetermeer 7.15 uur ds Blok.

VRIJDAG 15 JANUARI Gorinchem 7.15 uur ds Blok; Oudewater 7 uur ds Ligtenberg; Scherpenzeel 7 uur ds Heerschap; Westzaan (Allanstraat 354) 7.30 uur ds van Dam.

GEREFORMEERDE GEMEENTEN IN NEDERLAND

ZATERDAG 9 JANUARI Rijssen (Esch) 7 uur ds vd Ketterij.

ZONDAG 10 JANUARI Alblasserdam 10 en 6 uur ds vd Ketterij: Amemuiden 9.30, 2 en 6 uur ds Aangeenbrug; Barneveld (Geref. kerk) 10.45 en 3.30 uur ds vd Woestijne; Bruinisse 10 en 5 uur ds Mallan; Gouda 9.30 en 5 uur dr Steenblok.

DINSDAG 12 JANUARI Rhenen 7.15 uur ds Mallan; Rijssen (Esch) 7.30 u. dr Steenblok.

WOENSDAG 13 JANUARI Katwijk aan Zee (Cassa Carra) 7.30 uur dr Steenblok; Leerdam 7.30 uur ds vd Ketterij; Scherpenzeel 7 uur ds vd Woestijne.

DONDERDAG 14 JANUARI Alblasserdam 7.30 uur ds vd Ketterij; Ederveem 7 uur ds vd Woestijne; Rotterdam C. (L. Rottekade 99) 8 uur ds Aangeenbrug; Scherpenzeel 7 uur dr Steenblok.

VRIJDAG 15 JANUARI Harderwijk 7 uur ds vd Ketterij; Hedel 7 uur dr Steenblok.

OUD GEREF. GEMEENTEN IN NED.

ZONDAG 10 JANUARI Doetinchem 2 x ds Willink; Geldermalsen 10 en 6.30 uur ds Blaak; Giessendahi 2 x ds vd Poel; Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds van Dijk; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d, IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen: Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

DINSDAG 12 JANUARI Amersfoort 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen Amsterdam (Commelinstr. 16) 7.30 uur ds Wiltink Ede 7 uur ds de Jong; Harderwijk 7 uur ds Toes Rouveen 2 uur ds vd Poel.

DONDERDAG 14 JANUARI Ermelo (Zendingskerk) 2.30 en 7.15 uur dhr Slager; Papendrecht 7.30 uur ds vd Poel; Rotterdam 7.30 uur ds Mieras.

OUD GEREF. GEMEENTEN

ZONDAG 10 JANUARI Aalburg 9.45 en 6.45 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan) 10 en 5 uur ds van Dijk; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Hoofddorp (Kruisweg 489) 10.15 en 7 u. ds Ruys; Monster 10 en 4 u. ds van Zon; Rotterdam (Oudelandstr.) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver. Rotterdam (Slaghekstr.) 10 en 5 uur ds Huisman.

DINSDAG 12 JANUARI Rotterdam (Oudelandstraat) 8 uur ds Woudwijk Rotterdam (Vriendenlaan 25) 2.30 uur ds van Dijk Scheveningen (Keizerstr. 58) 7.30 uur ds van Dijk Schiedam 8 uur ds Luytjes; Zeist (Bergweg 8) 7.45 uur ds Ruys,

WOENSDAG 13 JANUARI Aalburg 7.30 uur ds Lucas; 's Gravenhage (Gaslaan) 7.30 uur ds van Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart.

DONDERDAG 14 JANUARI Leiden (J. Vossensteeg) 7.15 uur ds van Dijk.

VRIJDAG 15 JANUARI 's-Gravenhage (Z. Binnensingel 217) 8 uur ds Ruys; Rotterdam (Vriendenl.) 7.30 uur ds van Dijk; Scheveningen (Keizerstraat 58) 7.30 uur ds van Zon.

GEREF. GEM. o. 'l KRUIS

ZONDAG 10 JANUARI Rotterdam (Crooswijksekade 20) 10 en 5 uur As Smink.

MAANDAG 11 JANUARI Rotterdam (Crooswijksekade 20) 8 uur dhr do Jongh.

DONDERDAG 14 JANUARI Scheveningen (Keizeïstr. 58) 8 uur ds Smink.

VRIJE GEREF. GEM.

ZONDAG 10 JANUARI Arnhem (Parkslr. 46) 10 en 5 uur dhr Noels; Rotterdam (Jouliertstr.) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERVORMDEN

ZONDAG 10 JANUARI Gouda (Turfmarkt 23) 9.30 en 4.30 uur ds van Welzen; Hollandscheveld (Zaal Pieten) 10 en 2.30 uur ds Taverne; Nw Balinge 7 uur ds van Oosterom; Tiendeveen 10 uur ds van Oosterom.

DONDERDAG 14 JANUARI Gouda (Turfmarkt 23) 7.30 uur ds van Welzen.

VRIJDAG 15 JANUARI Waddinxveen (Rem. kerk) 7.30 uur ds v. Walzen.

OUD GEREF. KERK

ZONDAG 10 JANUARI Den Helder (Hoogstraat) 10 en 5 uur ds Groenewegen.

DONDERDAG 14 JANUARI Den Helder (Hoogstraat) 7.45 uur ds Groenewegen.

(VRIJE) GEREF. GEM.

(VRIJE) GEREF. GEM. ZONDAG 10 JANUARI Gouda 10 en 5 uur ds Grisnigt.

VRIJE OUD GEREF. GEM.

Delft DONDERDAG 14 JANUARI (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds de Jonge.

VRIJ HERVORMDE GEMEENTE

ZONDAG 10 JANUARI IJsselmuiden 9 en 2 uur ds Wakker.

WOENSDAG 13 JANUARI IJsselmuiden 7.45 uur ds Wakker.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

VRIJDAG 8 JANUARI Arnhem (Parkstraat 50) 7.30 uur dhr Kamp.

ZONDAG 10 JANUARI 's-Gravenhage (Gr. Hertoginnelaan 169) 10 en 6 u. ds Kruithof; Rotterdam (Vriendenl. 25) 10 en 5 utir dhr Donkersloot.

(Doolhof-MAANDAG 11 JANUARI Dordrecht 7.30 uur dhr Rustige: Huizen str.) 7.30 uur ds Dorsman.

DINSDAG 12 JANUARI Huizen (O. Engweg 19) 7.30 uur dhr Rustige; Rotterdam (Vriendenl. 25) 7.15 uur ds vd Breevaart.

WOENSDAG 13 JANUARI Alphen a. d. Rijn 7.15 uur ds du Marchie vaa Voorthuysen.

DONDERDAG 14 JANUARI 's-Gravenhage (geb. M. Luther, Z. Binnensingel 217) 8 uur ds Kruithof.

VRIJDAG 15 JANUARI Arnhem (Parkstraat 50) 7.30 uur dhr Gebraad.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 januari 1954

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 januari 1954

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken