Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

10 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 25 SEPTEMBER taeide 10 uur ds Spilt en 6 uur ds Meijers; «• Aimaland 10 en 6 uur ds Westland; ipeldoorn (Patrimonium, Boggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr v. Eek; Culemborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr Oskam; Dinteloord 3 uur ds Spelt; Doomspijk 9.30 uur dhr vd Wetering en 2 uur ds Steur; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Giessen-Durg 9.30 en 6.30 uur ds Schoonhoven; Gouda (Westerkerk) 10.30 uur ds Monster; Groenekan 10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp 9.30 uur dhr Schuuring en 2.30 uur ds Vroegindewey; Hei-en Boeicop 9.30 en 6.15 uur ds Jorisse; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 10 en 5 uur dhr Zv/ijnenburg; Hilversum (Nieuvire Kerk) 10 uur ds vd Broek; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoog Blokland 9.30 uur ds Baars en 6.30 uur ds v. Dijk; Hoornaar 9.30 en 6.30 uur ds Broere; Den Hulst (Ev.) 9.30 en. 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 en 6.30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 uur dhr Broekhuis en 6.30 uur ds vd Broek; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Lexmond 9.30 uur ds Kruijt en 6 uur ds Hennekeler; Loosduinen 10 uur leesdienst en 7 uur ds vd Ent Braat; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Molenaarsgraaf 6.30 uur ds Spelt; Nieuwerkerk a. d. IJssel 9 uur ds Monster; Opheusden 2 x dhr vd Kraats; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; Ridderkerk (Oostendam) 4 uur ds Zethof; Schiedam (Irene. Nieuwe Haven 155) 10 uur ds Bartlema en 4 uur ds Stolk; Schoonhoven 10 en 6 uur ds Kret; Schoonrewoerd 9.30 en 6.30 uur ds V. Brummelen; Slikkerveer 9 en 10.30 uur ds Zethof; Sommelsdijk 10 en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 en 7 uur ds v. Bart; Urk (Ev.) 2 X dhr v. Oostende; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur dhr vd Sluys: Valburg 10 uur ds Warmoltz; Vinkeveen 9.30 en 6.30 uur ds Langerak; Zijderveld 9.30 en 6.30 uur ds Goverts; Zwolle (Broerenkerk) 10 uur-en (Elim) 7 uur dhr Kruithof; Zwijndrecht (Grote Kerk) 9.30 uur ds Spelt; Raamsdonksveer (Koningsstraat 80) 9.30 en 2.30 uur dhr Romein.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur ds Wijnmaalen; IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds Cuperus; Utrecht (Marnixzaal Domplein) 7.30 uur ds Steur.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Tienhoven, gem. Maarssen (Ontspanningsgebouw) 7.30 uur ds Steur.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 25 SEPTEMBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Ameide 10 en 6 uur ds Bijleveld; Arnhem 10 en 5 uur ds V. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Bennekom (Kerkstraat) 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Rotterdam W. (Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds vd Ent; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds de Vries; Sneek 9.30 en 5 uur ds de Vries; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keiming; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Ameide 7 uur ds de Jong.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Culemborg 7.30 uur ds de Jong.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Urk 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijlisteeg 6) 10 en 5 uur ds Twillert.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds Twillert.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 23 SEPTEMBER 's-Gravenzande 7.30 uur ds v. Dam; Waarde 7.30 uur dhr Harinok.

ZATERDAG 24 SEPTEMBER Haarlem 7.30 uur dhr Huisman; Oostvoorne 7.30 uur dhr Schipaanboord; Rhenen (Achterbergsestraatweg) 7.30 uur dhr Suyker.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Axel 7 uur dhr Harinok; Bameveld 9.30 en 7 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Boskoop 7.30 uur ds Molenaar; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur ds Zijderveld; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds 'A. F. Honkoop; 's-Gravenhage C. (Oade Bopmgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; Haarlem 6.30 uur dhr Huisman; H.I.-Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Hoofddorp 10 en 3 uur dhr Huisman; Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Rotterdam G. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Slikkerveer 10 en 4 uur ds Bosschaart; Scherpenzeel 10 en 6.30 uur dhr Suyker; Terneuzen (Frans Halslaan) 10 en 3 uur dhr Harinck; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Veen 9.30 (H.A.) en 6 uur (H.D.) ds H. Rijksen; Waarde 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Dam; Woerden 10 en 6.30 uur dhr Kok; IJsselmonde 10 en 5 uur dhr Schipaanboord; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 26 SEPTEMBER Akkrum 7.45 uur ds v. Gilst; Waardenburg 7.30 uur ds Wisse.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Hilversum (Noordse Bosje 45) 7.30 uur ds V. Dam; Leiden dhr Suyker; Nunspeet 7.30 uur ds Zijderveld; Nijkerk 7.30 uur ds Elshout; Poortugaal 7.15 uur dhr Harinck; Tricht 7.30 uur ds Wisse; IJsselmonde 7.30 uur ds Molenaar.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Aalburg 7 uur ds Zijderveld; Amsterdam N. 7.30 uur dhr Schipaanboord; Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds Hofman; Bodegraven 7.15 uur ds Wisse; Dordrecht 7.30 uur ds L. Rijksen; Ermelo (v.m. school Telgt) 7.30 uur ds v. Haaren; Gorinchem 7.15 uur ds Elshout; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds V. Dam; Nieuw Beijerland 7.30 uur ds H. Rijksen; Vlissingen 7.30 uur ds Hage; Westkapelle 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Zaandam 7.30 uur ds Vergunst; Zeist 3 uur ds Hofman (huw.bev.).

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Beekbergen 7.30 uur ds Elshout; Benthuizen 7.30 uur ds de Gier; Berkenwoude (Dorpsstraat) 7.30 uur dhr Huisman; Borssele 7.30 uur ds Hage; Goudswaard 3 uur ds v. Dam (huw.bev.) en 7 uur dhr Kok; Krabbendijke 2.30 uur ds P. Honkoop (huw.bev.); Melissant 7 uur ds P. Blok; St. Philipsland 7 uur ds A. F. Honkoop; Pijnacker 7.45 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 2.30 uur ds L. Rijksen (huw.bev.); Uddel 7.30 uur ds H..Rijksen; Veen 7 uur ds Hofman.

GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Bameveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Gouda 9.30 en 5 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur. leesdienst.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Aalsmeer 7.30 uur dr Steenblok.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Kruiningen (Stationsweg 2) 7.30 uur ds Mallan.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Vlaardingen 8 uur ds vd Woestijne.

VRIJDAG 30 SEPTEMBER Harderwijk (Schoolsteeg 4) 7.15 uur ds vd Woestijne (H.A.).

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 23 SEPTEMBER Den Haag (Wesselsstraat 49) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Lienden 7 uur dhr V. Prooijen.

ZATERDAG 24 SEPTEMBER Nieuw Beijerland 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Papendrecht 7 uur ds Mieras.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Capelle a. d. IJssel (Bermweg 362) 10 en 5 uur ds Gebraad; Doetinchem 2 x ds Wiltink; Ede 10 en 7 uur dhr v. Prooyen; Kinderdijk 2 x ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds ae Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie v. Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; Oosterland 3 x ds vd Poel; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 26 SEPTEMBER Apeldoorn 7.30 uur ds Gebraad; Echteld 7 uur ds Mieras; Papendrecht 7.30 uur ds Wiltink.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Amsterdam (Commelinstraat 16) ds du Marchie van Voorthuysen; Bolnes 7.30 uur ds Wiltink; Bruinisse 7 uur ds vd Poel; Grafhorst 7.15 uur ds Gebraad; Langbroek 7 uur ds V. Dijk; Rotterdam (v. Eversdijkstraat 31) 7.30 uur dhr v. Prooyen; Rouveen 7.30 uur dhr Slager; Scheveningen (Westduinweg) 7.30 uur ds Gebraad; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Ermelo 7.15 uur ds v. Dijk; 's-Gravenhage (Wesselstraat 49) 7.30 uur dhr Kamp; Harderwijk 7 uur dhr Slager; Huizen (zaal Veerman) 7.30 uur ds Wiltink; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds du Marchie van Voort> huysen.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Hilversimi 7.30 uur dhr Kamp.

VRIJDAG 30^SEPTEMBER Beekbergen 7.30 uur dhr Kamp; 's-Gravenpolder 7.30 uur ds vd Poel.

OUD GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Alkmaar (Brouwerstraat 31) 10.30 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; Groot Schermer (Oostdijk 13) 7.30 uur ds Ruys; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdienst; Terneuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Zeist (Bergweg 8) 7.45 uur ds Ruys.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 30 SEPTEMBER Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 26 SEPTEMBER (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Leiden (Prediker, Jan Vossensteeg) 7.30 uur ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTERCBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESE. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Gouda (Crabethstr. 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Gouda (Crabethstr. 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds V. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blahkespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse Kerk, Schoutenstraat 4) 10 en 3 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Achterberg 7.30 uur ds Middelkoop.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Apeldoorn 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 25 SEPTEMBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 25 SEPTEMBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZONDAG 25 SEPTEMBER Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Leeuwarden (Cïr. Hoogstraat 34) 10 en 5 uur ds Grisnigt; 's-Gravenhage (2e Schuijtstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur ds Melisse; Schoonhoven 10 en 6 uur ds Kret; Sliedrecht (Geref. School B 809) 10 en 6.30 uur dhr Schinkelshoek; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur dhr v. Selm.

MAANDAG 26 SEPTEMBER Woudenberg (bovenzaal naast hotel Schimmel) 7.30 uur dhr Jorens.

DINSDAG 27 SEPTEMBER Apeldoorn (geb. Centrum, Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr Nijhof; Twijzelerheide 7.45 uur ds Grisnigt.

WOENSDAG 28 SEPTEMBER Bleskensgraaf 7 uur ds Visser; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 29 SEPTEMBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur dhr de Redelijkheid; Asperen 7 uur dhr Slager; Giessenburg (zaal Pinkeveer) 7.15 uur ds vd Breevaart; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruijthof; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds (3ebraad.

VRIJDAG 30 SEPTEMBER IJmuiden (Cultureel Centrum) 7.30 uur dhr Jorens.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 22 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 22 september 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken