Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

12 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

ZONDAG 23 OICTOBEB Ammerstol (Ev.) dhr Vlaanderen; St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (Patrimonium, Roggestraat) 10 en 4 uur dhr vd Sluijs; Barendrecht (Ev.) 2 uur ös Zethof; Den Bommel 10 uur ds v. Vliet; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr Ockerse; Culemborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dinteloord 9 en 3 uur ds Spelt; Dorlirecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edel-Man; Pijnaard 10.30 uur ds Spelt; Groene-10 en 6.30 uur ds Haverkamp; Groot Ammers 9.30 uur ds Balke en 6.30 uur ds Kastelein; Maarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Den Ham 9.30 en 2 uur ös Langerak; Harskamp (Ev.) 9.30 en 2.30 uur ds Mulder; Hilversum (Boazhuis, Hawnstraat) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Homoet 8 uur ds Warmoltz; Hoog Blokland 9.30 uur ds V. Dijk en 6.30 uur ds Broere; Hoornaar 9.30 uur ds Broere en 6.30 uur ds '• Dijk; Den Hulst (Ev.) 9.30 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kamerik 10 uur ds Smit en "30 uur ds Lamens; Kesteren 10 en 6.30 uur s vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds ZêthoE; Kollum (Ev.) 9 en 1.30 uur dhi l^Mboom; Leerbroek 9.30 en 6.30 uur ds Kranendonk; Lexmond 9.30 en 6 uur ds Kruijt; Loosduinen (Ev.) 10 uur leesdienst w 7 uur dhr Kruithof; Maarssen 10 uur f Lamens; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijüinaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur Js vd Haar; Meerkerk 9.30 en 6.30 uur ds «e Waard; Middelburg 7 uur ds Spelt; Nieuwland 6.30 uur ds Hennekeler; Noordeloos 9.30 uur ds Kuns en 6.30 uur ds v. 't Ende; Numansdorp (Ev.) 10 en 6 uur dhr de Redelijkheid; Oosterwijk 9.30 uur ds v. Hennekeler; Ouddorp 2.30 uur ds v. Vliet; Ouderkerk a. d. IJssel 9.30 uur ds Verkade en 6.30 uur drs Huizinga en (Wijkgebouw Lageweg) 9.30 uur ds Lekkerkerker en 6.30 uur ds Verkade; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dü'k; Baamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Romein; Rijswijk (Ev.) 10.30 uur ds v. Eijk en 5.30 uur ds Ottevanger; Schiedam (Nieuwe Haven 155) 10 en 4 uur ds vd Broek; Schoonhoven 10 uur ds Huizinga en 6 uur ds Plomp; Schoonrewoerd 9.30 en 6.30 uur ds v. Bnimmelen; Ter Aa 10 en 7 uur ds v. Bart; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Vaassen (Ev.) 7 uur dhr vd Sluijs; Valburg 10 uur ds Warmoltz; Veen 9.30 en 6 uur ds Haring; Vinkeveen 9.30 en 6.30 uur ds Labrie; Voorburg (Ev.) 10 uur dhr Veldjesgraaf; Werkendam (Ev.) 2 x dhr vd Kraats; Wilsum 10 uur ds Doppenberg en 2.30 uur ds Abbringh; IJsselmuiden 9 en 3 uur ds Biesbroek en 10.45 uur ds Abbringh; IJsselstein 10 en 6 uur dhr Oskam; Zaltbommel 2 uur ds Kortleve; Zwolle (Elim) 7 uur ds Estrik en (Broerenkerk) 10 uur ds Estrik; Zijderveld 9.30 en 6.30 uur ds Jongerden.

DINSDAG 25 OKTOBER IJmuiden (Elonkapel, J. P. Goenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 26 OKTOBER Elspeet (Uddel) 8.30 uur ds vd Ent Braat; Groenekan 7.30 uur ds Haverkamp (bijbellezing); Hilversum (Calvijn) 7.30 uur ds v. Dijk; Loon op Zand 3 uur ds Haring (huw.bev.); Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur dhr Zwijnenburg; Utrecht (Mamixzaal Domplein) 7.30 uur ds de Jong.

DONDERDAG 27 OKTOBER Culemborg (Ev.) 7.30 uur dhr v. Oostende; Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Maartensdijk 7.30 uur ds Wijnmaalen (heropening kerk); Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 7.30 uur dhr de Redelijkheid; Tienhoven, gem. Maarssen 7.30 uur ds v. Dieren; Vaassen (Ev.) 7.30 uur dhr Oskam.

CHR. GEREF. KERKEN

ZONDAG 23 OKTOBER Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds V. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Berjnekom 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Culemborg 10 en 6 uur ds Overduin; Dordrecht 10 en 5 en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aen Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Middelharnis ds Alberts; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 5 uur ds Buijs; Ridderkerk (aula Chr. Industrie-en Huishoudschool) 3.15 uur ds de Vries; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keuning; Vianen 10 en 6.30 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

DINSDAG 25 OKTOBER Ameide 7 uur ds Alberts; Rotterdam W. (Coloniastraat 25) 10 en 5 uur ds v. Ent.

CHR. GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Rotterdam (Putselaan 223) 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds v. Kooten.

WOENSDAG 26 OKTOBER Gouderak 7.15 uur ds v. Kooten.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZONDAG 23 OKTOBER Delft (De Open Deur, Achterom) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 26 OKTOBER Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v. Twillert.

DONDERDAG 27 OKTOBER Delft (De Open Deur, Achterom) 8 uur ds Salomons.

GEB. GEM. IN NED.

ZATEHDAG 22 OKTOBER De Rijp 7.30 uur dhr Schipaanboord.

ZONDAG 23 OKTOBER Aalburg 9.30 en 6 uur ds Bosschaart; Amsterdam N. 10 en 4.30 uur dhr Schipaanboord; Apeldoorn 3 uur ds Ligtenberg; Barneveld 9.30 en 6.30 uur ds vd Bijl en 2.30 uur leesdienst; Beekbergen 10 en 7 uur ds Ligtenberg; Berkenwoude 9.45 uur leesdienst en 1.30 uur dhr Harinck; Boskoop 9.30 en 6 uur dhr Kok; Capelle a. d. IJssel 10 en 5 uur dhr Zijderveld; Delft 10 en 4.30 uur dhr Suyker; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Kampen 9.30 en 3 uur ds v. Haaren; Krabbendijke 9.30 (H.A.), en 6 uur (H.D.) ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Leiden 10 en 5 uur ds Molenaar; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Nieuw-Beijerland 10, 2.30 en 6 uur ds H. Rijksen; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. V. Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam; Sprang Capelle 9.30 en 3 uur dhr Huisman; Stolwijk (Schoolstraat) 10 en 7.15 uur dhr Harinck; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Zeist 10 en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 24 OKTOBER Terwolde de Vecht 7.30 uur ds v. Gilst.

DINSDAG 25 OKTOBER Amersfoort 7.30 uur ds Zijderveld; Beekbergen 7.30 uur ds v. Gilst; Bodegraven 7.15 uur dhr Suyker; Boskoop 7.30 uur ds Molenaar; Deventer (Stromarkt) 7.30 uur ds Elshout (dankstond); Ermelo (v.m. school Telgt) 7.30 uur ds Hegeman; Gorinchem 7.15 uur ds Wisse; Hoogeveen (zaal Rump, WiUemskade) 7.30 uur ds v. Haaren; Leiden 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Waardenburg 7.30 uur ds Hofman; Werkendam 7.30 uur dhr Harinck; Zoetermeer 7.15 uur ds v. Dam.

WOENSDAG 26 OKTOBER Amsterdam N. 7.30 uur ds Elshout; Delft 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Elspeet 7.30 uur ds Zijderveld; Naaldwijk 7.30 uur ds Wisse; Opheusden (Kastanjelaan) 7 uur ds v. Haaren; Scherpenzeel 7.15 uur ds v. Gilst; Utrecht 7.30 uur ds Vergunst; Veenendaal 2.30 en 7.30 uur ds vd Bijl (dankdag); Zaandam 7.30 uur ds de Gier; Zeist 10 (H.D.) en 7.30 uur ds Hofman (dankdag).

DONDERDAG 27 OKTOBER Amsterdam (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur dhr Schipaanboord; Arnhem 7.30 uur ds Elshout; Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld; Dordrecht 7.30 uur ds A. F. Honkoop; 's-Gravenzande 7.30 uur ds v. Dam; Haarlem 7.30 uur ds Molenaar; Kapelle Biezelinge 7.30 uur ds P. Honkoop; Katwijk aan Zee 7.30 uur ds de Gier; Nunspeet 7.30 uur ds v. Haaren; Poortugaal 7.15 uur ds H. Rijksen (tegenstr. opg.); Pijnacker 7.45 uur ds H. Rijksen (tegenstr. opg.); Ridderkerk 7.30 uur dhr Huisman; Scheveningen 7.30 uur ds L. Rijksen; Nieuwer Ter Aa 7.30 uur ds Hofman; IJsselmonde 2.30 en 7.30 uur ds Vergunst (dankdag).

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 21 OKTOBER Arnemuiden 7.15 uur ds Aangeenbrug; Capelle 7.30 uur dr Steenblok; Nieuwaal 7 uur ds vd Woestijne.

ZONDAG 23 OKTOBER Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Breukelen 10 en 7 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam W. 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Terneuzen 9.30 en 6 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 25 OKTOBER Amersfoort (Kortegracht 11) 7 uur ds Mallan; Harderwijk (Schoolsteeg 4) 7 uur ds Dorresteijn.

WOENSDAG 26 OKTOBER Aalsmeer 2.30 en 7.30 uur dr Steenblok (dankdag); Capelle 3 en 7 uur ds Mallan (dankdag); Rotterdam W. 10, 3 en 8 uur ds Ligtenberg (dankdag).

DONDERDAG 27 OKTOBER Leerdam 7.30 uur dr Steenblok; Rotterdam (L. Rottekade 99) 7.30 uur ds vd Woestijne.

VRIJDAG 28 OKTOBER 's-Gravendeel 7 uur dr Steenblok; Vlaardingen 8 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

ZATEHDAG 22 OKTOBER Achterberg 7 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

ZONDAG 23 OKTOBER Amersfoort 9.30 en 5 uur dhr v. Prooyen; Capelle a. d. IJsel (Bermweg 362) 10 uur leesdienst en 2.30 uur ds Mieras; Doetlnchem 9.30 en 4 uur ds Wiltink; Doom 10 en 6 uur ds Baay; Echteld 10 en 6.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Ede 10 en 7 uur ds vd Poel; Grafhorst 9.30 en 2.45 uur ds V. Dijk; Kinderdijk 9.30 en 6 uur ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 24 OKTOBER Apeldoorn (Stationsstraat 47) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Rouveen 7.30 uur ds Mieras.

DINSDAG 25 OKTOBER Amsterdam (Commelinstraat 16) ds du Marchie van Voorthuysen; Bolnes 7.30 uur ds Toes; Haarlem (Parklaan 21) ds Baay; Langbroek 7 uur ds v. Dijk; Loenen a. d. Vecht 7 uur ds Mieras; Nederhemert 7.30 uur ds vd Poel; Papendrecht 7.30 uur dhr V. Prooyen; Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

WOENSDAG 26 OKTOBER Apeldoorn 7.30 uur ds v. Dijk; 's-Gravenhage 7.30 uur ds Baay (H.D.); Huizen (zaal Veerman) 7.30 uur dhr Slager; Lienden 7 uur ds Smits; Rotterdam 7.30 uur dhr Kamp; Scheveningen 7.30 uur ds Gebraad; Woudenberg 2.30 en 7 uur ds vd Poel (dankdag).

DONDERDAG 27 OKTOBER Amersfoort 7 uur ds v. Dijk; Echteld 7 uur ds vd Poel; Ermelo 7.15 uur dhr Slager; Harderwijk 7 uur ds Gebraad; Langbroek 7 uur ds vd Breevaart (tijdrede).

VRIJDAG 28 OKTOBER Achterberg 7 uur ds vd Poel; Alphen a. d. Rijn 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Urk (Chr. Geref. Kerk) 8 uur ds Gebraad.

OUD GER. GEM.

ZATEHDAG 22 OKTOBER Breda (Gr. Markt) 7.30 uur ds Ruys.

ZONDAG 23 OKTOBER Aalburg 7 uur ds Lucas; Dordrecht (Patrimonium) 10.15 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uur ds v. Dijk; H.I.­ Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Monster 10 en 4 uur dhr Kroon; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman en 2.30 uur leesdienst.

DINSDAG 25 OKTOBER Waalre (Molenvenlaan 5) 7.30 uur ds Ruys. WOENSDAG 26 OKTOBER

Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart.

DONDERDAG 27 OKTOBER Veldhuizen 7.30 uur ds Ruys; Oldebroek 7 uur ds Smits.

VRIJDAG 28 OKTOBER Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

GER. GEM. o. ’t KRUIS

MAANDAG 24 OKTOBER Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.30 uur ds Smink.

Leiden (Prediker, Jan Vossensteeg 17) 8 uur DONDERDAG 27 OKTOBER ds Smink.

VRIJE GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Hoogeveen (Rump) 10 en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

WOENSDAG 26 OKTOBER Woerden (Dubbele Sleutel) 7.30 uur ds Taverne.

DONDERDAG 27 OKTOBER Capelle (Winterdijk 18) 7.30 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 26 OKTOBER Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds v. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER IJseslmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor; Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor.

DONDERDAG 27 OKTOBER Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg.

MAANDAG 24 OKTOBER Lopik 7 uur ds Middelkoop.

DINSDAG 25 OKTOBER Achterberg 7.30 uur ds Middelkoop.

WOENSDAG 26 OKTOBER Asperen 7 uur ds Middelkoop.

Asperen 7 uur ds Middelkoop. DONDERDAG 27 OKTOBER Apeldoorn 7.30 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 23 OKTOBER Schiedam 10 en 5 uur ds Luytjes.

DINSDAG 25 OKTOBER Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds Luytjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 23 OKTOBER Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 25 OKTOBER Overschie (Vereen.geb.) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

ZATEHDAG 22 OKTOBER Strijensas 6.30 uur ds Tanis.

ZONDAG 23 OKTOBER 's-Gravenhage (2e Schuijtstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur ds Grisnigt; Sliedrecht (Geref. School B 809) 10 en 6.30 uur dhr Schinkelshoek; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur dhr Beekman.

MAANDAG 24 OKTOBER Dieren (Wilhelminaweg 59) 7.30 uur ds Wijnmaalen; Woudenherg (hotel Schimmel) 7.30 uur dhr Jorens.

DINSDAG 25 OKTOBER Apeldoorn (Roggestraat 35) 7.30 uur dhr Edelman; Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelshoek; Linschoten (Rietwerf) 7.30 uur ds Smits; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr Nijhof; Twijzelerheide 7.45 uur ds Visser.

WOENSDAG 26 OKTOBER Den Haag (Regentessekerk, ingang Regentesselaan) 10.30 en 5 uur ds Kruythof; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

DONDERDAG 27 OKTOBER Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) B uur ds Kruithof.

VRIJDAG 28 OKTOBER Giessenburg (zaal Pinkeveer) ds Toes.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 20 oktober 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 20 oktober 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken