Bekijk het origineel

Predikbeurten

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie

Predikbeurten

14 minuten leestijd

NED. HERVORMDE KERK

VRIJDAG 30 DECEMBER Vaassen 7.30 uur dhr vd Sluijs.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Apeldoorn (geb. Patrimonium, Roggestraat 47) 7.30 uur dhr vd Sluijs; Assen (Brink 42) 8 uur dhr v. Scherpenzeel; Breukelen 7.15 uur dhr v. Ek; Culemborg (Ev.) 7.30 uur dhr V. Oostende; Dirksland 7 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Groenekan 7 uur ds Haverkamp; Groot Ammers 7 uur ds Roelofsen; Haarlem (Nassauplein 8) 7.30 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 7 uur ds Vroeginde-wey; Heesbeen 6 uur ds Haring; Hoevelaken 7.30 uur ds Klein Kranenburg; Hoornaar 7 uur ds Broere; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat) 7.30 uur dhr Zwijnenburg; Den Hulst (Ev.) 7.30 uur dhr Stekelenburg; KoUum 7.30 uur dhr Verboom; Kookengen 7.30 uur ds Zethof; Leerbroek 7 uur ds v. Bemmel; Lexmond 7 uur ds Kruyt; Loosduinen (Ev.) 7.30 uur ds Stolk; Maartensdijk 7.30 uur ds Wijnmaalen; Meerkerk 7 uur ds de Waard; Nieuvyland 8 uur ds - Estrik; Ooster-wijk 6.30 uur ds v. Estrik; Ouddorp 7 uur ds v. Vliet; Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 7.30 uur dhr Modderkolk; Rijsvsrijk Z.H. 8 uur ds Tukker; Schiedam (Irene, Nv^e. Haven 155) 7.30 uur ds vd Velden; Sommelsdijk 7.30 uur ds de Gooijer; Ter Aa 7 uur ds v. Bart; Tilburg dhr de Groot; Valburg 7.30 uur ds Warmoltz; Veen 7.30 uur ds Haring; Voorburg 7 uur dhr vd Kraats; Wageningen 7, 30 uur dhr Ockerse; Wilsum 7.30 uur ds Doppenberg; IJsselmuiden 7.30 uur ds Biesbroek; Zwolle (Elim) 7.30 uur ds den Hartogh.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) St. Annaland 10 en 6 uur ds Westland; Apeldoorn (geb. Patrimonium, Roggestraat 47) 10 en 4 uur dhr vd Sluys; Assen (Brink 42) 10 uur dhr Scherpenzeel; Den Bommel 10 uur ds Gooijer; Breukelen (Ev.) 10 en 7 uur dhr v. Ek; Culemborg (Ev.) 10 en 6.30 uur dhr v. Oostende; Dirksland 6 uur dhr Kesting; Dordrecht (Calvijn) 10 en 5 uur dhr Edelman; Giessenburg 10 uur ds Schoonhoven en 6.30 uur dhr Hubach; Haarlem (Nassauplein 8) 10 en 5 uur dhr de Vos; Harskamp (Ev.) 9.30 en 2.30 uur ds Mulder; Hei-en Boeicop 9.30 uur ds v. Bemmel en 6 uur ds Kastelein; Hilversum (Boazhuis, Havenstraat 71) 10 en 5 uur dhr Zwijnenburg; Hoevelaken 9.30 en 2.30 uur ds Klein Kranenburg; Homoet 10 uur ds Warmoltz; Hoog Blokland 9.30 uur ds V. Dijk en 6.30 uur ds v. Bemmel; Hoornaar 9.30 en 6.30 uur ds Broere; Den Hulst (Ev.) 9.45 en 2 uur dhr Stekelenburg; Kesteren 10 en 6.30 uur ds vd Berg; Kockengen 10 en 6.30 uur ds Zethof; Kollum 9 en 1.30 uur dhr Verboom; Langstraat 9.30 uur dhr Kesting; Leerbroek 9.30 uur ds Kastelein en 6.30 uur ds v. Bemmel; Loosduinen 10 uur leesdienst en 7 uur dhr Kruithof; Maartensdijk 10 en 6.30 uur ds Wijnmaalen; St. Maartensdijk 9.30 en 2 uur ds vd Haar; Nieuwland 9.30 uur ds v. Estrik; Noordeloos 9.30 uur ds Romein en 6.30 uur ds v. Dijk; Oosterwijk 2 uur ds v. Estrik; Ouddorp 9.30 en 2.30 uur ds v. Vliet; Poortvliet 10 en 6 uur ds v. Dijk; Raamsdonksveer (Koningsstraat 78) 9.30 en 2.30 uur dhr Modderkolk; Rijswijk Z.H. 10.30 uur ds Kopenhol en 5.30 uur ds Vroegindewey; Schiedam (Irene, Nwe. Haven 155) 10 uur ds Monster en (Grote Kerk) 5 uur ds Spilt; Schoonrewoerd 10 uur ds v. Brummelen en 6.30 uur ds Jongerden; Sommelsdijk 10 uur dhr Terlouw en 6 uur ds Gooijer; Staphorst 10 en 2 uur ds Dorsman; Ter Aa 10 en 7 uur ds v, Bart; Tilburg 2 X dhr de Groot; Urk (Ev.) 10 en 5 uur dhr Veldjesgraaf; Vaassen (Kosterstraat) 7 uur dhr vd Sluys; Valburg 2.30 uur ds Warmoltz; Veen 9.30 en 6 uur ds Haring; Voorburg 10 en 5 uur dhr vd Kraats; Wageningen 10 uur dhr Ockerse, Wilsum 10 u^ds Doppenberg en 2.30 uur ds Vroegindewey; IJsselmuiden 9.30 en 3 uur ds Abbringh; Zaltbommel 2 uur ds Baas; Zijderveld 10 uur ds Jongerden en 6.30 uur ds v. Brummelen; Zwolle (Elim) 10 en 3 uur dhr Liefting.

MAANDAG 2 JANUARI Streefkerk (School m. d. Bijbel) 7.15 uur dhr Edelman.

DINSDAG 3 JANUARI IJmuiden (Elonkapel, J. P. Coenstraat 55) 7.30 uur dhr de Vos.

WOENSDAG 4 JANUARI Hilversum (Herv. Kapel, Alb. Perkstraat) 7.30 uur ds Vroegindewey; Ouddorp 7 uur ds V. Vliet; Utrecht (Mamixzaal, Domplein) 7.30 uur ds Lekkerkerker.

DONDERDAG 5 JANUARI Dordrecht (Calvijn) 7.30 uur dhr Edelman; Tienhoven, gem. Maarssen 7.30 uur ds Wijnmaalen.

VRIJDAG 6 JANUARI Elburg (Oostendorp) 7.30 uur dhr vd Kraats.

CHR. GEREF. KERKEN

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Barendrecht 7.30 uur ds Tanis; (3ulemborg 7 uur ds Overduin; 's-Gravendeel 7.30 uur ds de Vries; Oud Beijerland 5.30 uur ds de Vries; Rotterdam (Coloniastraat) 8 uur ds vd Ent.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Alblasserdam 3 uur ds Buijs; Alphen a. d. Rijn 10 en 6 uur ds Roos; Arnhem 10 en 5 uur ds V. Leeuwen; Barendrecht 10 en 5 uur ds Tanis; Bennekom 9.30 en 6.30 uur ds Zonneveld; Culemborg 10 en 6 uur ds Overduin; Dordrecht 10 en 5 uur en (Crabbewijk) 7.30 uur ds Baan; Driebergen 10 en 6 uur ds Bakker; 's-Gravendeel 10 en 6 uur ds de Vries; 's-Gravenzande 9.30 en 3 uur ds Slagboom; Katwijk aan Zee 10 en 5 uur ds de Jong; Naarden 10 en 5 uur ds Bokhorst; Papendrecht 10 en 6 uur ds Buijs; Rotterdam (Coloniastraat) 10 en 5 uur ds vd Ent; Scheveningen 10 en 5 uur ds v. Ravenswaay; Sliedrecht 9.30 en 6 uur ds Smits; Tholen 10 en 6 uur ds v. Doorn; Veenendaal 10 en 5 uur ds Keuning; Vianen 10 en 6 uur ds Zwier; Zwijndrecht 9.45 en 5 uur ds Venema.

MAANDAG 2 JANUARI Ameide 7 uur ds Tanis.

WOENSDAG 4 JANUARI Zwijndrecht 7.30 uur ds Venema (bijbellez.).

CHR. GER. GEM.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG)Gouderak 7.15 uur dhr Kloot; Urk 10 en 5 uur ds Visser (dankdag).

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Gouderak 10 en 7 uur dhr Kloot; Urk 10 en 5 uur ds Visser; Werkendam 10 en 6 uur ds V. Kooten.

DINSDAG 3 JANUARI Bleskensgraaf 7 uur ds Visser.

WOENSDAG 4 JANUARI Gouderak 7.15 uur ds Visser.

DONDERDAG 5 JANUARI Linschoten 7.30 uur ds Visser.

VRIJDAG 6 JANUARI Maassluis 7.30 uur ds Visser.

CHR. GER. GEM. IN NED.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Delft (De Open Deur, Achterom 88) 8 uur ds v. Minnen; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 8 uur ds v. Twillert; Hoofddorp 7.45 uur ds Salomons.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Delft (De Open Deur, Achterom 88) 10 en 5 uur ds V. Minnen; Hoofddorp 10 en 7 uur ds Salomons; Vlaardingen (Dijksteeg 6) 10 en 5 uur ds v. Twillert.

WOENSDAG 4 JANUARI Hoofddorp 7.45 uur ds Salomons.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 30 DECEMBER Apeldoorn 7.30 uur ds v. Haaren; Borssele 7 uur ds A. F. Honkoop; Colijnsplaat 7 uur dhr Harinok; Gorinchem 7.15 uur ds Wisse; Stolwijk 7.15 uur ds H. Rijksen.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Amsterdam (Looiersgracht 70-72) 7 uur dhr Huisman; Beekbergen 7.30 uur dhr Kok; Capelle a. d. IJssel 7.30 uur ds Zijderveld; Dirksland 7 uur ds P. Blok; Dordrecht 4 uur ds Bosschaart; Gouda 6 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 7 uur ds de Gier; H.I.Ambacht 7 uur ds Wisse; Hoedekenskerke 5 uur ds A. F. Honkoop; Hoofddorp 3 uur ds Vergunst; Krabbendijke 2.30 uur ds Zijderveld; Lisse 7.30 uur ds v. Gilst; Marknesse 2.30 uur ds V. Haaren; Middelburg 7 uur ds Hage; Nisse 1.30 uur dhr Harinck; Oostkapelle 2.30 uur ds Hage; Oudewater 3.30 uur ds H. Rijksen; Poortugaal 5 uur ds v. Dam; Ridderkerk 5.30 uur ds Vergunst; Rilland-Bath 3.45 uur dhr Harinck; Rotterdam C. (Boezemsingel) 8 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. V. Zuylenstraat) 7.45 uur d.s L. Rijksen; Scheveningen 7.30 uur dhr Schipaanboord; Slikkerveer 7 uur ds Bosschaart; Tricht 7.30 uur dhr Suyker; Utrecht 7.30 uur ds Elshout; Vlaardingen 8 uur ds H. Rijksen; Wemeldinge 4 uur d? P. Honkoop; Zaandam 3 uur dhr Schipaanboord; Zeist 7.30 uur ds Hofman.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Apeldoorn 10 en 7.30 uur dhr Kok; Bameveld 9.30 en 6.30 uur ds vd Bijl en 2, 30 uur leesdienst; Berkenwoude 9.45 en 7 uur dhr Suyker; Dirksland 10 en 6 uur ds P. Blok; Genemuiden 10 en 4 uur ds Hegeman; Goes 9.30, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop; Gouda (Geref. Kerk, Turfmarkt) 2 en 7.30 uur ds H. Rijksen; 's-Gravenhage C. (Oude Boomgaardstraat) 10 en 4.30 uur ds de Gier; H.I.­ Ambacht 10 en 5 uur ds Wisse; Lisse 10 en 4 uur ds V. Gilst; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 uur ds Hage; Moerkapelle 9.30 en 6.30 uur ds Molenaar; Nieuwerkerk 10 en 2.30 uur dhr Harinck; Oosterland 10 en 2.30 uur leesdienst en 6 uur dhr Harinck; Oudemirdum 9 en 1.30 uur ds Ligtenberg; Rhenen 10 en 5.30 uur dhr Huisman; Rotterdam Zuidwijk (Larenkamp 31) 10.30 uur leesdienst en 2.30 uur ds v. Dam (bev. ambtsdr.); Rotterdam W. (W. v, Zuylenstraat) 10 en 5 uur ds L. Rijksen; Rotterdam C. (Boezemsingel) 10 en 5 uur ds Vergunst; Rotterdam Z. (Mijnsheerenplein) 10 en 5 uur ds v. Dam; Slikkerveer 10 en 4 uur (H.D.) ds Bosschaart; Stolwijk 10 uur leesdienst en 2 uur dhr Suyker; Utrecht 10 en 5 uur ds Elshout; Vlaardingen 10 uur ds H. Rijksen en 5 uur leesdienst; Yerseke 9.30 en 6 uur ds P. Honkoop en 2 uur leesdienst; Zeist 10 (bev. ambtsdr.) en 5 uur ds Hofman.

MAANDAG 2 JANUARI Temeuzen (Fr. Halslaan) 7.30 uur ds Hage.

DINSDAG 3 JANUARI Borssele 7 uur dhr Harinck; Hilversum 7.30 uur ds Elshout; Oostkapelle 7.30 uur ds Hage.

WOENSDAG i JANUARI Amsterdam C. (Looiersgracht 70-72) 7.30 uur ds de Gier; St. Annaland 7 uur ds v. Dam; Dordrecht 7.30 uur ds Hage; Stolwijk 7.15 uur ds Hofman; Vlaardingen 8 uur ds L. Rijksen; Waardenburg 7.15 uur ds Elshout; Werkendam 7.30 uur ds Wisse; Zoetermeer 7.15 uur ds v. Gilst; Zoutelande 7.30 uur dhr Harinck.

DONDERDAG 5 JANUARI Amsterdam N. 7.30 uur dhr Huisman; Berkenwoude (Dorpsstraat) 7.30 uur ds Moolenaar; Colijnsplaat 7.30 uur ds A. F. Honkoop; Delft 7.30 uur ds Bosschaart; Gorinchem 7.15 uur ds Wisse; Haarlem 7.30 uur ds de Gier; Lisse 7.30 uur ds v. Gilst; Oostvoorne 7.30 uur ds Vergunst; Rotterdam W. (W. v. Zuylenstraat) 7.45 uur ds L. Rijksen (bijbellez.); Woerden 7.15 uur ds Hofman.

VRIJDAG 6 JANUARI IJssehnonde 7.30 uur ds Vergunst.

GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 30 DECEMBER Amemulden 2.30 uur dr Steenbolk (huw.bev.); Middelburg (Bogerdzaal) 7.15 uur dr Steenblok.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Rotterdam (L. Rottekade 99) 7 uur ds Ligtenberg; Vlaardingen 4 uur ds Ligtenberg.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Barneveld 10 en 7 uur ds vd Woestijne; Gouda 9.30 en 5.30 uur dr Steenblok; Opheusden 10 en 6 uur ds Dorresteijn; Rotterdam (kapel Spangen) 11.45 en 7 uur ds Ligtenberg; Rijssen 9.30 en 2 uur ds Aangeenbrug en 2 uur leesdienst; Veenendaal 9.30 en 5 uur ds Mallan.

DINSDAG 3 JANUARI Aalsmeer 7.30 uur ds Ligtenberg; Breukelen 7.15 uur dr Steenblok.

WOENSDAG 4 JANUARI Ede 7.30 uur ds vd Woestijne.

DONDERDAG 5 JANUARI Rotterdam (Amel.plein) 7.45 uur ds Ligtenberg.

VRIJDAG 6 JANUARI Nieuwerkerk a. d. IJssel 7 uur ds vd Woestijne.

OUD GER. GEM. IN NED.

VRIJDAG 30 DECEMBER Nieuw Beijerland 7.30 uur dhr Kamp.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 4 uur ds Mieras; Doorn 7 uur ds Baay; Ede 7.15 uur ds vd Poel; Ermelo 10 uur ds Mieras; Leersum 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Loenen a. d. Vecht 2.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Papendrecht 3 uur ds Toes; Urk 10 en 5 uur dhr van Prooyen (dankdag); Utrecht 7.30 uur dhr Kamp.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Capelle a. d. IJssel (Bermweg 554) 2.30 uur ds Mieras; Doetinchem 9.30 en 4 uur ds Wiltink; Doorn 10 en 6 uur ds Baay; Ede 10 en 3 uur ds vd Poel; Kinderdijk 9.30 en 6 uur ds Toes; Kralingscheveer 2 x ds de Jong; Krimpen a. d. IJssel 2 x ds Mieras; Leersum 10 en 6 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Oostburg 9.30 en 2.30 uur ds vd Gruiter; St. Philipsland 3 x ds Gebraad; Rijssen 9.30 en 3 uur ds v. Dijk; Stavenisse 9.30, 2 en 6 uur dhr Slager; Urk 10 en 5 uur dhr v. Prooyen; Utrecht 10 en 5 uur dhr Kamp.

MAANDAG 2 JANUARI Amersfoort 7 uur ds Mieras; Lienden 7 uur ds Wiltink.

DINSDAG 3 JANUARI Amsterdam (Commelinstraat 16) 7.30 uur ds du Marchie van Voorthuysen; Echteld 7 uur ds Mieras; Langbroek 7 uur ds v. Dijk.

WOENSDAG 4 JANUARI Beekbergen 7.30 uur dhr Kamp; Ermelo 7.15 uur ds du Marchie van Voorthuysen.

DONDERDAG 5 JANUARI Grafhorst ds v. Dijk.

VRIJDAG 6 JANUARI Lienden 7 uur ds Smits.

OUD GER. GEM.

VRIJDAG 30 DECEMBER Den Haag (Laan v. Meerdervoort 57) 7.45 uur ds Rüys.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Aalburg 7 uur ds Lucas; Alphen a. d. Rijn 3 uur ds vd Breevaart; Capelle a. d. IJssel (Bermv/eg 362) 3 uur ds Smits; Dordrecht (Patrimonium, Lange Breestraat) 7.45 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds V. Dijk; H.I.Ambacht 7 uur ds vd Breevaart; Rijssen (Bevervoorde) 5 uur dhr Vosman; 'Temeuzen 7 uur ds de Reuver.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Aalburg 9.30 en 6.30 uur ds Lucas; Dordrecht (Patrimonium Lange Breestraat) 10.30 en 7 uur ds Ruys; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 10 en 5 uiu-ds v. Dijk; H.I.­ Ambacht 10 en 5 uur ds vd Breevaart; Rotterdam (H. Croessinckstraat 15) 10 en 5 uur ds Woudwijk; Rijssen (Bevervoorde) 9.30 en 7 uur dhr Vosman; Temeuzen 9.30, 2 en 6 uur ds de Reuver.

DINSDAG 3 JANUARI Nieuw Beijerland 7 uur ds vd Breevaart.

WOENSDAG 4 JANUARI Aalburg 7 uur ds Lucas; 's-Gravenhage (Gaslaan 46) 7.30 uur ds v. Dijk; H.LAmtaacht 7 uur ds vd Breevaart; Rijssen (Bevervoorde) 7.30 uur dhr Vosman.

DONDERDAG 5 JANUARI St. Maartensdijk 7 uur ds vd Breevaart.

VRIJDAG 6 JANUARI Delft (Koornmarkt 75) 7.30 uur ds v. Dijk.

VRIJE GER. GEM.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Rotterdam (Joubertstraat 10) 7.30 uur pred. vd Linden.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Rotterdam (Joubertstraat 10) 10 en 4.30 uur pred. vd Linden.

PRESB. HERV. KERKGEM.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Hoogeveen (Rump) 7.30 uur ds Taverne.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Hoogeveen (Rump) 10 uur en (Harkema) 3 uur ds Taverne.

NEDERD. GER. GEM.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 10 en 5 uur ds v. Welzen.

WOENSDAG 4 JANUARI Gouda (Crabethstraat 67, geb. Eben Haëzer) 7.30 uur ds V. Welzen.

VRIJE HERV. GEM.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) IJsselmuiden 9.45 en 2.45 uur ds de Jonge.

VRIJE HERV. GER. GEM.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Zwolle (Molenweg 177) 9.30 en 3 uur ds Blankespoor; Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

WOENSDAG 4 JANUARI Wezep (Stationsweg 47) 7.30 uur ds Blankespoor.

HERV. GER. GEM.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) Apeldoorn (Trompstraat) 7.30 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse kerk, Sohoutenstr. 4) 7.30 uur ds Middelkoop.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Apeldoorn (Trompstraat) 10 en 4 uur dhr vd Berg; Zwolle (Waalse kerk. Schoutenstraat 4) 10 en 3 uur ds Middelkoop.

OUD GER. KERK

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Schiedam 10 en 5 uur ds Luitjes.

DINSDAG 3 JANUARI Schiedam (Wilhelminaschool, Zahnstraat) ds Luitjes.

VRIJE CHR. GER. GEM.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) Schiedam (Tuinlaan 50) 10 en 4 uur ds IJsselstein.

DINSDAG 3 JANUARI Overschie (Vereen.gebouw) 8 uur ds IJsselstein.

OVERIGE SAMENKOMSTEN

VRIJDAG 30 DECEMBER Bleskensgraaf 7 uur dhr Schinkelshoek; Hedel (Akkerseweg) 7.30 uur dhr Jorens.

ZATERDAG 31 DECEMBER (OUDEJAARSDAG) 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 6.30 uur ds Grisnigt; Sliedrecht 7.30 uur dhr Jorens; Vlissingen (Willem III kazerne) 7.30 uur dhr Romein.

ZONDAG 1 JANUARI (NIEUWJAARSDAG) 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 10 en 5 uur ds Kruithof; Hedel (Akkerseweg) 10 en 7 uur dhr Jorens; Kampen 10 en 3 uur ds Zwoferink; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 10 en 5 uur ds Grisnigt; Sliedrecht 10 en 6.30 uur dhr Kroon; Vlissingen (Willem III kazerne) 10 en 5 uur dhr Romein.

DINSDAG 3 JANUARI Apeldoorn (Roggestraat) dhr Edelman; Arkel (Rehoboth) 7.30 uur dhr Asmus; Bleskensgraaf 7 uur ds Visser; Rotterdam (Vriendenlaan 25) 7.15 uur dhr de Redelijkheid.

WOENSDAG 4 JANUARI Reeuwijk 7.30 uur ds vd Ent Braat.

DONDERDAG 5 JANUARI Arnhem (Parkstraat 46) 7.30 uur dhr Nijhof; 's-Gravenhage (2e Schuytstraat 336) 8 uur ds Kruithof.

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 29 december 1960

De Banier | 8 Pagina's

Predikbeurten

Bekijk de hele uitgave van donderdag 29 december 1960

De Banier | 8 Pagina's

PDF Bekijken