Digibron cookies

Voor optimale prestaties van de website gebruiken wij cookies. Overeenstemmig met de EU GDPR kunt u kiezen welke cookies u wilt toestaan.

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies

Noodzakelijke en wettelijk toegestane cookies zijn verplicht om de basisfunctionaliteit van Digibron te kunnen gebruiken.

Optionele cookies

Onderstaande cookies zijn optioneel, maar verbeteren uw ervaring van Digibron.

Bekijk het origineel

PROVINCIALE STATENVERKIEZINGEN

Bekijk het origineel

PDF Bekijken
+ Meer informatie
Print this document

PROVINCIALE STATENVERKIEZINGEN

5 minuten leestijd

Kandidatenlifsten

Voor de verkiezingen van de Provinciale Staten op D.V. 3 maart 1999 zijn de volgende kandidatenlijsten ingediend en goedgekeurd door het Hoofdbestuur in zijn vergadering van 12 december 1998:

ZUID-HOLLAND

1. M.Houtman, Gouda 2. K.van de Ketterij, Middelharnis 3. S, Stoop, Hendrik Ido Ambacht 4. C.L.Freeke, Lisse 5. J.Slingerland, Berkenwoude 6. H.van Dieren, Lexmond 7. D.van Meeuwen, Sliedrecht 8. H.van der Smit, Reeuwijk 9. P.A, Zevenbergen, Alblasserdam 10. J.Haeser, Hardinxveld-Giessendam 1 1. J.W.Weijers, Capelle a/d IJssel 1 2. J.van Helden, 's-Gravendeel 1 3. LG.I.Barth, Ouderkerk a/d IJ. 14. H.G.Leertouv^er, Krimpen a/d IJ. 15. E.Dijkgraaf, Rotterdam 16. J.P.Tanis, Sliedrecht 17. M.den Hollander, Vlaardingen 1 8. C.Bremmer, Gouda 19. J.Klepper, Ouddorp 20. PC.den Uil, H.I.Ambacht 21. A.PdeJong, Noordeloos 22. R.de Gooyer, Moerkapelle 23. N.Verdouw, Gouda 24. H.Palland, 's-Gravenzande 25. W.van der Hoeven, Gouda 26. W.J.van Duijn, Katwijk 27. A.A.van der Schans, Bodegraven 28. J.W.van der Ham, Ouderkerk a/d IJ. 29. H.E.J.Boon, Gouda 30. C.Molendijk, Zuid-Beijerland

NOORD-HOLLAND

3. D.Nieuwenhuis, Hoofddorp 6. Th.F.Roest jr., Haarlem 9. W.Mauritz, Huizen 1 2. W.Büdgen, Westzaan 15. D.van Pijkeren, Enkhuizen 18. C.Nieuwenhuis Gzn, Hoofddorp 21. J.N van den Blonk, Enkhuizen 24. Th.F.Roest sr., HaarlemDeze lijst zal vertikaal worden verbonden met die van de RPF en het GPV. De SGP-ers nemen daarbij de plaatsen in zoals ze voor hun naam staan aangegeven.

GELDERLAND

1. H.Frens, Nunspeet 2. N.Zondag, Gameren3. G.Holdijk, Apeldoorn 4. J.Holland, Geldermalsen 5. E.Klein, Doornspijk 6. G.S.Schotanus, Terschuur 7. B.van de Weerd, Ede 8. J.D.Heijkamp, Elspeet 9. ds J.van Veenendaal, Eiburg 10. L.M.Verhoeks, Borneveld 11. ds J.H.van Daalen, Nijkerk 12. C.S.L.Janse, Vaassen 13. A.Ros, Borneveld 14. B.W.J.Massink, Zelhem 15. H.van den Berge, Beekbergen 16. J.B.Philibert, Geldermalsen 17. C.H.Sukkel, Kesteren 1 8. J.A.Coster, Elspeet 19. ds C.Stelwagen, Elspeet 20. W.Vastenhoud, Ede 21. E.Mulder, Apeldoorn 22. G.J.Averesch, Doetinchem 23. J.de Jager, Scherpenzeel 24. E.Muis, Putten 25. ds J.Roos, Opheusden 26. J.van den Dikkenberg, Ederveen 27. ds W.Roos, Doornspijk 28. H.A.Lambooij, Hoevelaken 29. H.Satter, Gameren 30. A.Lok, Doornspijk

FRIESLAND

2. PT.de Vries, Veenwouden 5. J.H.Hoekstra, Damwoude 8. O.van der Galiën, Leeuwarden 1 1. G.J.Mosselman, Zwaagwesteinde 14. C.van Rijssel, Drachten

Deze lijst zal vertikaal worden verbonden met die van de RPF. De SGP-ers nemen daarbij de plaatsen in zoals ze voor hun naam staan aangegeven.

ZEELAND

1. W.Kolijn, Terneuzen 2. M.J.Goud, Waarde 3. G.R.J.van Heukelom, Nieuwerkerk 4. J.Houmes, Westkapelle 5. G.D.Roeland, Sint Annaland 6. P.J.Hamelink, Zaamslag 7. T.van Oostenbrugge, Bruinisse 8. C.PPolderman, Middelburg 9. J.Adriaanse, Goes 10. H.W.van Eenennaam, SintAnnaland 1 1. J.M.Zandee, 's-Gravenpolder 12. J.W.Verwijs, Hoek 1 3. J.M.Aarnoudse, Oud-Vossemeer 14. A.G.van der Maas, Wissenkerke 15. E.Bouwsma, Middelburg 16. H.Geluk, Sint Philipsland 17. H.Uil, Zierikzee 18. P.J.Bos, Arnemuiden 19. C.W.Flikweert, Nieuwerkerk 20. D.J.Viergever, Kerkwerve 21. C.van Burg, Terneuzen 22. F.J.Tollenaar, Nieuwdorp 23. J.W.Duvekot, Scherpenisse 24. J.Hoekmon, 's Gravenpolder 25. J.A.Fierloos, Arnemuiden 26. J.A.BIiek, Krabbendijke 27. A.M.T.Sprengelmeijer, Zierikzee 28. H.van Klinken, Middelburg 29. J.C.Koopman, Sint Maartensdijk 30. G.Klaassen, Hoek

E NTH E

Doet niet mee aan de verkiezingen

GRONINGEN

5. M.de Vries, Garrelsv/eer 10. F.G.J.van V^illigen, Haren 15. L.van der Spek, Haren 20. J.J.Roseboom, Bedum * Deze lijst zal vertikaal worden verbonden met die van de RPF. De SGP-ers nemen daarbij de plaatsen in zoals ze voor hun naam staan aangegeven.

UTRECHT

1. G.van den Berg, Veenendacl 2. M.F.van Leeuwen, Maartensdijk 3. F.Mulder, V\/oudenberg 4. K.Ruitenberg, Den Bilt 5. N.A.Zeldenrijk, Montfoort 6. L.D.van Klinken, Veenendaal 7. J.Meijer, Driebergen 8. C.J.van Tuijl, Woerden 9. W.Fieret, Woudenberg 10. G.A.van Voorden, Zeist 1 1. J.W.Benschop, Lopik 12. R.Bisschop, Veenendaal 1 3. ds M.van Kooten, Montfoort 14. W.van Deelen, Veenendaal 15. dsJ.J.van Eckeveld, Zeist 16. ds L.W.van der Meij, Driebergen 17. B.J.van der Vlies, Maartensdijk 18. H.J.Hoegee, Nieuwegein 19. G.Middelkoop, Woerden 20. W.A.deJong, Kockengen 21. G.van Brenk, Zeist 22. K.Karels, Veenendaal 23. CBoonzaaijer, Utrecht 24. ds N.RJ.Kleiberg, Veenendaal 25. D.Prosman, Rhenen 26. A.Zwijnenburg, Benschop 27. G.van Ettekoven, Maartensdijk 28. W.van den Bosch, Nieuwerter Aa 29. J.A.de Kruijf, Breukelen 30. J.Don, Veenendaal

OVERIJSSEL

1. G.Morsink, Enter 2. D.van Dijk, Genemuiden 3. S.de Jong, Staphorst 4. J.Slagman, Rijssen 5. A.Speksnijder, Genemuiden 6. J.C.Klooster, IJsselstein 7. drs M.Bossers, Vroomshoop 8. W.Bron, Staphorst 9. K.Meuleman, IJsselmuiden 10. ds W.Pieters, Genemuiden 1 1. D.van der Sluis, Genemuiden 1 2. J.H.Koppelman, Staphorst 13. E.ten Brinke, IJsselmuiden 14. dr W.Verboom, Vriezenveen 15. H.J.Groen, Nieuwleusen 16. ds J.D.Heikamp, Vriezenveen 17. H.Willems, Rijssen 1 8. A.den Uijl, Kampen 19. ds Tj.de Jong, Staphorst 20. G.Kreijkers, Rijssen 21. H.Bisschop, Staphorst 22. H.J.Boers, Vriezenveen

NOORD-BRABANT

2. J.van Belzen, Werkendam 5. CL.M.van den Berge, Dinteloord 8. H.C.Bouman, Meeuwen 1 1. ir A.Waayenberg, Veen 14. A.A.Egas, Werkendam 17. A.de Groot, Woudrichem 20. B.J.Nieuwenhuize, Breda 23. A.Klerk, Aalburg 26. L.Kranendonk, Sprang-Capelle 29. Chr.Jongbloed, KlundertDeze lijst zal vertikaal v/orden verbonden met die van de RPF en het GPV. De SGP-ers nemen daarbij de plaatsen in zoals ze voor hun naam staan aangegeven.

FLEVOLAND

1. R.de Wit, Urk 2. M.Bogerd, Urk 3. S.de Vree, Kraggenburg 4. J.Bonhof, Lelystad 5. Sj.Pasterkamp, Urk 6. C.B.Boot, Zeewolde 7. J.Post, Urk 8. H.Waterman, Marknesse 9. J.Berckhout, Urk 10. R.F.Mauritz, Dronten 1 1. P.J.van Overmeeren, Almere 12. C.de Vries, Urk 1 3. D.van den Dool, Lelystad 14. K.Hoekstra, Urk 15. J.Zijderveld, Zeewolde 16. A.PHakvoort, Urk 17. M.AIblas, Luttelgeest 18.dsJ.R.Volk, Urk 19. A.Donker, Dronten 20. ds J.H.van Dijk, Urk 21. R.G.Jansen, Lelystad 22. J.Woord, Urk 23. G.W.Nijhof, Urk 24. H.Kamphuis, Emmeloord 25. RBos, Urk 26. J.J.Flikweert, Emmeloord 27. A.C.Baak, Urk 28. A.G.Verbrugge, Emmeloord

Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.

Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 januari 1999

De Banier | 20 Pagina's

PROVINCIALE STATENVERKIEZINGEN

Bekijk de hele uitgave van donderdag 7 januari 1999

De Banier | 20 Pagina's

PDF Bekijken