Bekijk het origineel

Bekijk het origineel
Cholera
BEIROET — Nadat in het buurland Syrië tientallen mensen het slachtoffer geworden waren van de cholera en ook in Jordanië 21 gevallen geconstateerd waren, zijn momenteel twee „biiitenlanders" opgenomen in een ziekenhuis in Beiroet omdat zij lijden aan een „milde cholera". In heel Libanon worden momenteel maatregelen genomen om verdere verspreiding van de ziekte te voorkomen.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen, vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing. Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 6 september 1977
Reformatorisch Dagblad | 10 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van dinsdag 6 september 1977
Reformatorisch Dagblad | 10 Pagina's