Canada wijst Russische diplomaat uit
OTTAWA — Canada zal een Russische diplomaat uitwijzen als reactie op de uitwijzing van de Canadese militaire-attaché in Moskou Harold Gold door de Sovjet-Unie vorige week. Dit heeft een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken in Ottawa zondag bekendgemaakt.
Canada wees vorige maand drie Russische diplomaten uit op beschuldigingen van spionage tegen de Verenigde Staten. De Russische ambassade ontkende dit. Kolonel Gold is door Moskou beschuldigd van spionageaetiviteiten maar volgens Canada was zijn uitwijzing een daad van ver-, gelding.
De Canadese minister van buitenlandse zaken Flora Macdonald heeft ontkend dat Canadese railitaire-attachés in het buitenland betrokken zijn bij spionageactiviteit
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 4 februari 1980
Reformatorisch Dagblad | 8 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van maandag 4 februari 1980
Reformatorisch Dagblad | 8 Pagina's