Brandbom gegooid naar FNV-gebouw
Na protestbijeenkomst in Hengelo
HENGELO — Vlak na afloop van de protestbijeenkomst van de FNV tegen het regeringsbeleid in het Hengelose concertgebouw is dinsdag tegen de gevel van het gebouw van de Industriebond FNV een brandbom gegooid.
Een medewerker van de bond zag kans het vuur te doven met een brandblusser uit zijn auto en kon zo de schade beperken tot een geblakerde deurpost. De resten van de brandbom zullen voor nader onderzoek naar het gerechtelijk laboratorium in Rijswijk worden- gestuurd. De Industriebond FNV beschouwt het aansteken van de brandbom als een incident. Tijdens de bijeenkomst eerder op de avond wees niets op weerstand tegen de opvattingen van de FNV.
4 maart
.MSS&MA/'
'TOOT 23'gröte en middelgrote bedrijven in het waterweggebied heeft de Industriebond FNV voor dinsdag 4 maart een 24-uursstaking uitgeroepen. Bij deze bedrijven werken in totaal ongeveer 15.000 man personeel. Districtshoofd Johan Stekelenburg, die dit actieplan dinsdagavond op een bijeenkomst van kaderleden in Rotterdam aankondigde, verwacht dan ook de Vervoersbonden FNV op dinsdag 4 maart stakingen willen uitroepen bij de. Rotterdamse havenbedrijven. Over het geheel of gedeeltelijk platleggen van de Rotterdamse haven zal het kader van de vervoersbonden vandaag vergaderen.
De actie van de Industriebond FNV is, zo zei Stekelenburg, een onderdeel van een omvangrijk FNV-actieplan, dat op dinsdag 4 maart zal moeten
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van woensdag 27 februari 1980
Reformatorisch Dagblad | 12 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van woensdag 27 februari 1980
Reformatorisch Dagblad | 12 Pagina's