I Activiteiten Communicatie Jaar 1983
DEN HAAG — In ons land zullen in het kader van het door de Verenigde Naties uitgeroepen Wereld Communicatie Jaar 1983 tal van activiteiten worden ontplooid. De uitvoerende, gespecialiseerde VN-organistie Internationale Telecommunicatie Unie wil de nadruk leggen op de telecommunicatieinfrastructuur, in vooral ontwikkelingslanden.
De PTT zorgt voor de coördinatie van de geplande activiteiten. Het thema „Communicatie" wordt door diverse organisaties op hun eigen manier ingevuld, zo bleek gisteren tijdens een persconferentie in het Haagse Nieuwspoort.
Het volkenkundig museum zet een speciale tentoonstelling op, er zijn congressen van verschillende organisaties, zoals van de Nederlandse Dovenraad en de federatie esperanto-organisatties in Nederland. De stichting Nepostel van de PTT steunt projecten in Soedan en Sierra Leone (telecommunicatie) en in Noord-Jemen (post). . Op 17 mei is het weer Wereldtelecommimicatiedag. De PTT geeft dan twee Europa-postzegels uit. De afbeeldingen hebben betrekking op de ruimtevaart en de betekenis van de pers in onze samenleving.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 15 februari 1983
Reformatorisch Dagblad | 10 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van dinsdag 15 februari 1983
Reformatorisch Dagblad | 10 Pagina's