Groningen trekt geld uit voor kunstijsbaan
GRONINGEN - De Groninger gemeenteraad heeft 610.000 gulden beschikbaar gesteld voor de kunstijsbaan. Het gaat om een lening die nodig Is vanwege enkele onverwachte tegenvallers en het feit dat de afgelopen winters voor de kunstijsbaan uiterst slecht zijn geweest.
Vanaf de opening van de ijsbaan "Stadspark" is de gemeenteraad geplaagd door verzoeken om subsidies en leningen. operatie.. In misrekening de gemeente den. Daarom besloot men in 1983 tot een grootscheepse ombouwoperatie. In 1984 bleek dit al een misrekening te zijn. De ijsbaan kost ieder jaar 360.000 gulden.
Verschillende leden van de raad waren dan ook niet voor een extra lening en bepleitten een gedeeltelijke sluiting van de ijsbaan, waarbij alleen de overdekte binnenbaan open zou blijven. Met het voorstel van het college om een deel van de risico's voor rekening van de provincie te laten komen, werd tenslotte toch ingestemd.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 25 oktober 1986
Reformatorisch Dagblad | 20 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van zaterdag 25 oktober 1986
Reformatorisch Dagblad | 20 Pagina's