„Glasnost populair in Moskou"
NEW YORK - Onder de inwoners van Moskou is meer steun te vinden voor het streven van Sowjetleider Michail Gorbatsjov naar meer openheid (glasnost) dan voor het economische hervormingsprogramma.
Dit blijkt uit een opiniepeiling die een onderzoeksinstituut in Moskou in opdracht van de New York Times heeft verricht. De resultaten van de opiniepeiling werden gisteren in de New York Times gepubliceerd.
Ongeveer 50 procent van de ondervraagden zegt in de opiniepeiling dat zij tot nog toe geen profijt hebben getrokken van het economische hervormingsbeleid.
Volgens de steekproef verwacht 40 procent van de ondervraagden dat hun levensstandaard er de komende vijf jaar op vooruit zal gaan. Daarentegen meende 18 procent dat de situatie zal verslechteren.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 27 mei 1988
Reformatorisch Dagblad | 32 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 27 mei 1988
Reformatorisch Dagblad | 32 Pagina's