Kippenhok (II)
Het VVD-kameriid Blauw, bepaald niet mak, vroeg Leerling daarop of het initiatief om de legbatterijen te verbieden een positieve bijdrage heeft geleverd aan het dierenwelzijn. Hierop antwoordde Leerling: „Mijn inschatting is dat het initiatiefvoorstel zeker het nodige heeft losgemaakt".
Als een kemphaan heeft Leerling het opgenomen voor de Nederlandse kip in de legbatterij. „In velerlei opzicht wordt zo vaak gepleit voor een voortrekkersrol van Nederland. Denk aan de liberalisering van de zedelijkheidswetgeving of het drugbeleid. Zodra er echter financiële nadelen aan verbonden zijn, is de animo voor een voortrekkersrol kennelijk ineens verdwenen".
Blauw nam daarmee geen genoegen. Hij vroeg Leerling om een voorbeeld waaruit blijkt dat de discussie over het huisvestingsbeleid van legkippen is gestimuleerd door het ini
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 24 september 1991
Reformatorisch Dagblad | 14 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van dinsdag 24 september 1991
Reformatorisch Dagblad | 14 Pagina's