Italiaanse politie arresteert maffiatop
ROME (AP) - Een neef van de ‘baas der bazen’ van de maffia, Salvatore ”Toto” Riina, en tien andere hoge maffiafiguren zijn de afgelopen dagen in en rond de Siciliaanse stad Corleone gearresteerd. De Italiaanse politie zegt de maffia met de arrestaties in het hart te hebben getroffen.
De gearresteerde figuren zijn volgens de maffiabestrijding de „natuurlijke opvolgers” van Riina en andere gedetineerde maffiabazen. De in 1993 gearresteerde Riina is tot negen keer levenslang veroordeeld.
Onder de arrestanten bevindt zich de 28-jarige Salvatore Raccuglia, die wordt verdacht van betrokkenheid bij een van de schokkendste maffiamoorden van de afgelopen jaren: die op de twaalfjarige zoon van een maffiaspijtoptant. De gearresteerde neef van Riina is de 31-jarige Mario Grizzaffi. Aanklagers zeiden dat de arrestaties waren verricht op basis van informatie van spijtoptanten, onder wie de vader van het vermoorde kind.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 9 mei 1997
Reformatorisch Dagblad | 36 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van vrijdag 9 mei 1997
Reformatorisch Dagblad | 36 Pagina's