Italiaans maffialid wil alleen met kat de cel in
CALTANISETTA (RTR) - Een maffialid dat tot acht jaar gevangenisstraf is veroordeeld en al drie jaar voortvluchtig is, heeft voorgesteld zich over te geven en zijn straf uit te zitten op voorwaarde dat hij zijn kat Minu mag meenemen naar de cel.
De advocaat van Mario Milano zei tegenover het Italiaanse persbureau ANSA dat de politie op Sicilië al contact heeft met zijn cliënt, die in Canada verblijft, om over diens terugkeer te praten.
Milano wil verder in een gevangenis in Agrigento in het westen van Sicilië zijn straf uitzitten en met zijn familie kunnen praten zodra hij terug is in zijn land, aldus de advocaat.
Het Italiaanse openbaar ministerie zal zich beraden op het verzoek van het maffialid, aldus een woordvoerder.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 13 mei 1997
Reformatorisch Dagblad | 18 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van dinsdag 13 mei 1997
Reformatorisch Dagblad | 18 Pagina's